Prodej pozemku se stavbou většího RD Vranov u Brna

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Pozemky
Typ konstrukce
neuvedeno
Obytná plocha
1414 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
stavební (bydlení)
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
neuvedeno
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
neuvedeno
Adresa

Vranov 664 32
Česko

Okres
Brno-venkov
Cena
0 Kč
za nemovitost

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji velmi zajímavou nemovitost s velkým potenciálem v jedné z nejvyhledávanějších příměstských lokalit na severní hranici Brna. Předmětem prodeje je větší pozemek jehož součástí je rozestavná stavba třípodlažního rodinného domu s obytným podkrovím (dvě bytové jednotky 4+1 s ateliérem a pracovnou a jedna bytová jednotka 4+1 s příslušenstvím, každý byt cca 180 m2). Prostorný dům nabídne po dokončení velkorysé bydlení pro více generací nebo jej lze rozdělit na více bytových jednotek a tyto následně využívat samostatně, případně rozprodat po jednotkách. Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě. Hlavní předností nabízené nemovitosti je její umístění v klidné ulici na okraji obce v krásné lesnaté lokalitě s výbornou dostupností do Brna (zastávka MHD 100 metrů od domu). Obec Vranov se nachází v hluboko v lesích na severní hranici Brna a je známý nejen svým krásným turisty oblíbeném okolím, ale také zdejším barokním kostelem patřícím k mariánským poutním místům.

Pozemek celkem: 1.414 m2

Máte zájem o bližší informace?

7326

Magazín
Nejnovější články

Čtyři byty, které jsou momentálně ve správě městské části Brno-střed, budou v průběhu dubna nabídnuty zájemcům o koupi formou aukce na adrese drazby-brno.cz.

Brněnský realitní trh s nemovitostmi zamrzl. Potvrdil to i čtvrtý kvartál loňského roku. „Ačkoliv byl z tohoto pohledu o trochu úspěšnější než ten předchozí, návrat k číslům před vypuknutím konfliktu na Ukrajině je zatím v nedohlednu. Dobře to ilustruje skutečnost, že se v lednu loňského roku prodalo více bytů než za celé druhé pololetí dohromady,“ říká Dalibor Lamka, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Trikaya.

Po avizovaném rozšíření do jižní části Evropy přichází developerská společnost DOMOPLAN s konkrétním rezidenčním projektem. Na předměstí chorvatského Záhřebu v rozvíjející se oblasti Samobor vybuduje šest prémiových vilových domů s celkem 100 byty. Součástí projektu, který bude částečně energeticky soběstačný, je také zelený park a dětské hřiště. Začít stavět DOMOPLAN plánuje v prvním čtvrtletí příštího roku, hotovo by mělo být ve druhé půlce roku 2025. 

Současné stavebnictví a realitní trh se musejí potýkat s nebývalým množstvím problémů a výzev vyplývajících nejen ze současné zhoršující se geopolitické a ekonomické situace, ale i z klimatických změn. Ochlazení sektoru je patrné také v Brně. Nejen do zdejší bytové otázky, ale i fungování města celkově, se navíc výrazně promítá chybějící nový územní plán, suburbanizace, nedostatečná infrastruktura a dlouhé povolovací procesy.

Brněnská developerská společnost DOMOPLAN ze skupiny FIPOX i v současné době pokračuje v realizaci svých projektů a plánuje další. Jenom v Brně nyní staví na 400 nových bytových jednotek, což je dokonce o 100 bytů víc, než společnost původně plánovala. Rozšiřuje totiž svou největší brněnskou rezidenci Pekárenský dvůr. I v tomto projektu bude DOMOPLAN lidem nabízet svou novinku – servisované podnájemní bydlení s důrazem na udržitelnost a pohodlí obyvatel. DOMOPLAN tak bude rozvíjet svůj koncept energeticky soběstačných staveb. Další brněnská rezidence Hvězdová se právě díky této udržitelné koncepci stala začátkem prosince vítězem soutěže Chytrá města 2022.

Developeři zažívají v současné turbulentní době náročné časy. Stavební materiály jsou těžko k sehnání, jejich cena je nejistá, a dělnické profese mnohdy nepatří k těm nejatraktivnějším. Investoři proto neví, za kolik postaví mnohdy již prodané byty. I přesto se v Brně hojně staví.