Prodej pozemku s projektem - Krumvíř

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Komerční objekty
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
1499 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
jiné
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
projekt
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
neuvedeno
Energetický štítek
G – mimořádně nehospodárná
Adresa

Krumvíř 69173
Česko

Okres
Břeclav
Cena
0 Kč
za nemovitost

Je nám potěšením Vám nabídnout ke koupi pozemek s vypracovaným projektem a schváleným územním rozhodnutím pro výstavbu dvou bytových domů v obci Krumvíř.

Projekt počítá s vybudováním dvou třípodlažních budov s celkem 27 bytovými jednotkami dispozičně řešených jako 1+kk, 2+kk a 3+kk, třemi ateliéry a jednou provozovnou. Počítá se také s vybudováním parkovacích míst. Sítě - vodovod, elektřina, plyn - jsou připravené na pozemku. Řešení kanalizace je prozatím navrženo formou jímky, případně čističky odpadních vod. Ze dvou stran je pozemek přístupný z obecní zpevněné komunikace. Hned u pozemku se nachází autobusová zastávka.

Plocha pozemku činí 1.092 m2, podlahová plocha obou budov 1.628 m2 a užitná plocha je 1.499 m2.
Náhled půdorysů a pohledů je k dispozici v obrázcích.

Vinařská obec Krumvíř leží 25 km od Hodonína, 20 km od Hustopečí a přibližně 30 km od Brna. Se všemi těmito městy je zabezpečeno také přímé autobusové spojení. V obci se nachází mateřská a základní škola, potraviny a jiné obchody, hřiště, autobusové zastávky a několik vinařství. Okolní příroda poskytuje množství příležitostí pro sportovní aktivity, procházky nebo turistiku.

Prohlídka okolí je k dispozici zde: https://youtu.be/TKn-PWaAguc
Pro více informací kontaktujte makléře.

Máte zájem o bližší informace?

4655

Magazín
Nejnovější články

Již příští rok by se mělo v katastrálním území brněnských Židenic začít stavět. Novým obyvatelům by tu nejpozději od roku 2029 mělo být k dispozici až 300 bytových jednotek. Na projektu bude spolupracovat město se soukromým investorem.

Přejete si doma udržet i během nejchladnějších měsíců roku příznivé klima, vyhnout se plísním a zároveň ušetřit na vytápění? Máte-li plastová okna, řešení je snadné. Nastavte je do zimního režimu. Poradíme vám, jak na to.

Svou novou trvalou adresu by mohli v budoucnu najít mnozí Brňané na severovýchodním okraj jihomoravské metropole v Líšni. Na pozemcích při ulici Holzově totiž město plánuje novou výstavbu. Nejprve je však potřebné zpracovat územní studii, která podrobněji přiblíží rozvoj této lokality.

Zvyšování cen nemovitostí se nevyhnulo ani druhé polovině minulého roku. Například v loňském třetím čtvrtletí zdražily domy a byty meziročně o výrazných 22 %. Vyplývá to z Indexu cen nemovitostí vydávaném Českým statistickým úřadem (ČSÚ). Jaké jsou důvody rychlého růstu?

Nakupovat sem chodí obyvatelé z okolí, ale i ti, kdo do Brna přijíždějí ze směru od hlavního města našeho rakouského souseda. Nyní se obchodní centrum mezi ulicemi Vídeňská, Strážní a Vsetínská rozroste. V rámci přístavby plánuje soukromý investor například také stavbu bytového domu či polyfunkční budovy s 11 patry.

Do popředí zájmu Čechů se v posledních dvou letech dostaly rodinné domy. V kurzu jsou dvoj- a trojdomy, které představují finančně přijatelnější alternativu. Jaké jsou jejich výhody a nevýhody?