Prodej pozemku pro výstavbu RD (1155 m2) - Česká u Brna

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Pozemky
Typ konstrukce
neuvedeno
Obytná plocha
1155 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
stavební (bydlení)
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
neuvedeno
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
neuvedeno
Adresa

Brno 621 00
Česko

Okres
Brno-město
Cena
16950000 Kč
za nemovitost

Nabízíme Vám k prodeji jedinečný slunný pozemek vhodný ke stavbě samostatně stojícího rodinného domu o dvou oddělených bytových jednotkách. Pozemek o výměře 1.155 m2 se nachází v jedné z nejvyhledávanějších příměstských lokalit na severní hranici Brna. Rodinný dům je vhodný pro větší rodinu či jako dvougenerační bydlení.
Projekt má kladné stanovisko OUPRu a v současné chvíli probíhá inženýring potřebný pro provedení a povolení stavby

Výměry:
DŮM 1 - dvojgaráž, 4kk – celková užitná plocha: 190,1 m2
- 1.PP – 55 m2 (garáž + technická místnost)
- 1.NP - 94,8 m2 (obývací pokoj s jídelnou a kuch. koutem, 2x pokoj, koupelna s WC, spíž) + zelená střecha 17,6 m2 a terasa 31 m2
- 2. NP - 40,3 m2 (2x pokoj, koupelna s WC) + zelená střecha na jih – 29,3 m2, zelená střecha na sever – 24,1 m2

DŮM 2 - dvojgaráž, 4kk – celková užitná plocha: 196,9 m2
- 1.PP – 56,5 m2 (garáž + technická místnost)
- 1.NP – 98,5 m2 (obývací pokoj s jídelnou a kuch. koutem, 2x pokoj, koupelna s WC, spíž) + zelená střecha 17,6 m2 a terasa 43,6 m2 vč. bazénu 11,25 m2
- 2. NP - 41,9 m2 (2x pokoj, koupelna s WC) + zelená středa na jih – 32,7 m2, zelená střecha na sever – 23,3 m2

Na hranici pozemku je zavedena elektřina, voda a odpad, rovněž se na hranici pozemku nachází studna.
Bližší informace rád zodpovím na níže uvedených kontaktech.

Máte zájem o bližší informace?

8195

Magazín
Nejnovější články

Čtyři byty, které jsou momentálně ve správě městské části Brno-střed, budou v průběhu dubna nabídnuty zájemcům o koupi formou aukce na adrese drazby-brno.cz.

Brněnský realitní trh s nemovitostmi zamrzl. Potvrdil to i čtvrtý kvartál loňského roku. „Ačkoliv byl z tohoto pohledu o trochu úspěšnější než ten předchozí, návrat k číslům před vypuknutím konfliktu na Ukrajině je zatím v nedohlednu. Dobře to ilustruje skutečnost, že se v lednu loňského roku prodalo více bytů než za celé druhé pololetí dohromady,“ říká Dalibor Lamka, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Trikaya.

Po avizovaném rozšíření do jižní části Evropy přichází developerská společnost DOMOPLAN s konkrétním rezidenčním projektem. Na předměstí chorvatského Záhřebu v rozvíjející se oblasti Samobor vybuduje šest prémiových vilových domů s celkem 100 byty. Součástí projektu, který bude částečně energeticky soběstačný, je také zelený park a dětské hřiště. Začít stavět DOMOPLAN plánuje v prvním čtvrtletí příštího roku, hotovo by mělo být ve druhé půlce roku 2025. 

Současné stavebnictví a realitní trh se musejí potýkat s nebývalým množstvím problémů a výzev vyplývajících nejen ze současné zhoršující se geopolitické a ekonomické situace, ale i z klimatických změn. Ochlazení sektoru je patrné také v Brně. Nejen do zdejší bytové otázky, ale i fungování města celkově, se navíc výrazně promítá chybějící nový územní plán, suburbanizace, nedostatečná infrastruktura a dlouhé povolovací procesy.

Brněnská developerská společnost DOMOPLAN ze skupiny FIPOX i v současné době pokračuje v realizaci svých projektů a plánuje další. Jenom v Brně nyní staví na 400 nových bytových jednotek, což je dokonce o 100 bytů víc, než společnost původně plánovala. Rozšiřuje totiž svou největší brněnskou rezidenci Pekárenský dvůr. I v tomto projektu bude DOMOPLAN lidem nabízet svou novinku – servisované podnájemní bydlení s důrazem na udržitelnost a pohodlí obyvatel. DOMOPLAN tak bude rozvíjet svůj koncept energeticky soběstačných staveb. Další brněnská rezidence Hvězdová se právě díky této udržitelné koncepci stala začátkem prosince vítězem soutěže Chytrá města 2022.

Developeři zažívají v současné turbulentní době náročné časy. Stavební materiály jsou těžko k sehnání, jejich cena je nejistá, a dělnické profese mnohdy nepatří k těm nejatraktivnějším. Investoři proto neví, za kolik postaví mnohdy již prodané byty. I přesto se v Brně hojně staví.