Prodej pozemku pro bydlení, 873 m2 - Brno - Bystrc

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Pozemky
Typ konstrukce
neuvedeno
Obytná plocha
873 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
stavební (bydlení)
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
neuvedeno
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
neuvedeno
Adresa

Čihadla 1390/1
Brno 635 00
Česko

Městská část
Brno-Bystrc
Okres
Brno-město
Cena
0 Kč
za nemovitost

Luxusní pozemek nad Brněnskou přehradou pro náročné !

- uprostřed přírody a rajského klidu, přesto pár minut od centra Brna
- dechberoucí výhled na Brněnskou přehradu z obývacího pokoje a terasy
- projektovaná luxusní vila s dvěma oddělenými přesto snadno propojitelnými bytovými jednotkami a se
stavebním povolením. Můžete tak zítra začít stavět

Tento lukrativní stavební pozemek na prestižní adrese v brněnské části Bystrc může být Váš. V tuto
chvíli Vám už nic nebrání postavit si svůj vysněný dům na nejkrásnějším místě v Brně. Projektovaná vila
uspokojí požadavky i těch nejnáročnějších.

Posuďte sami:
velkorysé parkovací kapacity v garáži pro 4 auta, výtah z garáže až na vyhlídkovou střešní terasu s privátní wellness zónou, skvěle disponované obytné prostory s velkými prosklenými plochami zajišťujícími nadstandardní přísun denního světla.

Celková užitná plocha projektované vily činí 436 m2 + střešní terasa dalších 126 m2, celkem tak budete mít k dispozici plochu 562 m2, budoucí vila má 10 pokojů, dva kuchyňské kouty a 6 koupelen ve 3 nadzemních podlažích.

Stavební pozemek má celkovou plochu 873 m2 a nabízí v Brně naprosto ojedinělou uliční šíři 44 metrů,
hloubka pozemku je cca 20 metrů. Zastavěná plocha vily je cca 180 m2. Zbývající volná plocha zahrady 690 m2 tak umožní bezproblémové umístění bazénu a okrasné relaxační zahrady s takřka nekonečným výhledem do zeleně přilehlých ovocných sadů a zahrad, kde najdete potřebný klid a trvalé soukromí, neboť okolní pozemky na jihozápadní a severozápadní straně neumožňují žádnou další výstavbu.

Propracovaný architektonický návrh klade důraz nejen na design, ale také na praktičnost a efektivní využití vnitřního prostoru. Z dlouholetého působení na realitním trhu víme, že nabídky tohoto typu se prakticky nevyskytují. Vlastnictví takového pozemku nebo takto výjimečně umístěné nemovitosti se často stává rodinným stříbrem předávaným z generace na generaci.

Brněnská přehrada má na poměry ČR výsostné postavení, žádná česká či moravská metropole se nemůže pochlubit vlastní příměstskou přehradou umožňující rezidenční výstavbu. Zkušenosti ze zahraničí (Rakousko, Švýcarsko, Itálie se svými jezery) naznačují obrovský potenciál budoucího zhodnocení nemovitostí umístěných v těchto exkluzivních lokalitách. Množství lidí využívá přehradu a okolí k rekreaci, mnozí sní alespoň o malé chatě u jezera. Vám se nyní nabízí možnost být zde doma ve vlastní luxusní rezidenci. Zvu vás vřele na odpolední prohlídku pozemku.

Máte zájem o bližší informace?

8943

Magazín
Nejnovější články

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.

Čtyři byty, které jsou momentálně ve správě městské části Brno-střed, budou v průběhu dubna nabídnuty zájemcům o koupi formou aukce na adrese drazby-brno.cz.

Brněnský realitní trh s nemovitostmi zamrzl. Potvrdil to i čtvrtý kvartál loňského roku. „Ačkoliv byl z tohoto pohledu o trochu úspěšnější než ten předchozí, návrat k číslům před vypuknutím konfliktu na Ukrajině je zatím v nedohlednu. Dobře to ilustruje skutečnost, že se v lednu loňského roku prodalo více bytů než za celé druhé pololetí dohromady,“ říká Dalibor Lamka, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Trikaya.