Prodej, Pozemku pro bydlení, 766m2 - Milovice

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Pozemky
Typ konstrukce
neuvedeno
Obytná plocha
766 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
stavební (bydlení)
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
neuvedeno
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
neuvedeno
Adresa

Milovice 691 88
Česko

Okres
Břeclav
Cena
4772250 Kč
za nemovitost

Jsem potěšen, že Vám v zastoupení majitele mohu nabídnout k prodeji stavební pozemek, který se nachází v obci Milovice, v nové zástavbě RD. Celková výměra pozemku činí 766m2. Jedná se o rovinatý pozemek, ke kterému jsou přivedeny veškeré IS / krom plynu /. Je zde možno vystavět samostatně stojící RD v provedení bungalov či jedno podlažní dům s obytným podkrovím.
Obec Milovice je zasazena do krásné vinařské oblasti, v jejíž bezprostřední blízkosti naleznete Novomlýnské nádrže, zříceninu Dívčí hrady, obec Pavlov, Dolní Věstonice a mnoho dalších.
Do samotného Mikulova se dostanete během několika málo minut.
V posledních letech se tato lokalita stala velmi vyhledávanou, jak pro své atraktivní okolí, bezproblémovou dostupnost, tak i pro nádhernou přírodu.

odkaz na videoprohlídku: https://youtu.be/J8crJmPeAJI

Parcelní číslo 2534/54

Nabízím k prodeji i pozemek s výměrou 776m2 / p.č 2534/51 /.
Jsem přesvědčen, že Vás tato ojedinělá nabídka osloví. V případě Vašeho zájmu,
Vám velmi rád zodpovím veškeré dotazy.

Máte zájem o bližší informace?

6787

Magazín
Nejnovější články

Čtyři byty, které jsou momentálně ve správě městské části Brno-střed, budou v průběhu dubna nabídnuty zájemcům o koupi formou aukce na adrese drazby-brno.cz.

Brněnský realitní trh s nemovitostmi zamrzl. Potvrdil to i čtvrtý kvartál loňského roku. „Ačkoliv byl z tohoto pohledu o trochu úspěšnější než ten předchozí, návrat k číslům před vypuknutím konfliktu na Ukrajině je zatím v nedohlednu. Dobře to ilustruje skutečnost, že se v lednu loňského roku prodalo více bytů než za celé druhé pololetí dohromady,“ říká Dalibor Lamka, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Trikaya.

Po avizovaném rozšíření do jižní části Evropy přichází developerská společnost DOMOPLAN s konkrétním rezidenčním projektem. Na předměstí chorvatského Záhřebu v rozvíjející se oblasti Samobor vybuduje šest prémiových vilových domů s celkem 100 byty. Součástí projektu, který bude částečně energeticky soběstačný, je také zelený park a dětské hřiště. Začít stavět DOMOPLAN plánuje v prvním čtvrtletí příštího roku, hotovo by mělo být ve druhé půlce roku 2025. 

Současné stavebnictví a realitní trh se musejí potýkat s nebývalým množstvím problémů a výzev vyplývajících nejen ze současné zhoršující se geopolitické a ekonomické situace, ale i z klimatických změn. Ochlazení sektoru je patrné také v Brně. Nejen do zdejší bytové otázky, ale i fungování města celkově, se navíc výrazně promítá chybějící nový územní plán, suburbanizace, nedostatečná infrastruktura a dlouhé povolovací procesy.

Brněnská developerská společnost DOMOPLAN ze skupiny FIPOX i v současné době pokračuje v realizaci svých projektů a plánuje další. Jenom v Brně nyní staví na 400 nových bytových jednotek, což je dokonce o 100 bytů víc, než společnost původně plánovala. Rozšiřuje totiž svou největší brněnskou rezidenci Pekárenský dvůr. I v tomto projektu bude DOMOPLAN lidem nabízet svou novinku – servisované podnájemní bydlení s důrazem na udržitelnost a pohodlí obyvatel. DOMOPLAN tak bude rozvíjet svůj koncept energeticky soběstačných staveb. Další brněnská rezidence Hvězdová se právě díky této udržitelné koncepci stala začátkem prosince vítězem soutěže Chytrá města 2022.

Developeři zažívají v současné turbulentní době náročné časy. Stavební materiály jsou těžko k sehnání, jejich cena je nejistá, a dělnické profese mnohdy nepatří k těm nejatraktivnějším. Investoři proto neví, za kolik postaví mnohdy již prodané byty. I přesto se v Brně hojně staví.