Prodej, Pozemku pro bydlení, 766m2 - Milovice

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Pozemky
Typ konstrukce
neuvedeno
Obytná plocha
766 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
stavební (bydlení)
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
neuvedeno
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
neuvedeno
Adresa

Milovice 691 88
Česko

Okres
Břeclav
Cena
4772250 Kč
za nemovitost

Jsem potěšen, že Vám v zastoupení majitele mohu nabídnout k prodeji stavební pozemek, který se nachází v obci Milovice, v nové zástavbě RD. Celková výměra pozemku činí 766m2. Jedná se o rovinatý pozemek, ke kterému jsou přivedeny veškeré IS / krom plynu /. Je zde možno vystavět samostatně stojící RD v provedení bungalov či jedno podlažní dům s obytným podkrovím.
Obec Milovice je zasazena do krásné vinařské oblasti, v jejíž bezprostřední blízkosti naleznete Novomlýnské nádrže, zříceninu Dívčí hrady, obec Pavlov, Dolní Věstonice a mnoho dalších.
Do samotného Mikulova se dostanete během několika málo minut.
V posledních letech se tato lokalita stala velmi vyhledávanou, jak pro své atraktivní okolí, bezproblémovou dostupnost, tak i pro nádhernou přírodu.

odkaz na videoprohlídku: https://youtu.be/J8crJmPeAJI

Parcelní číslo 2534/54

Nabízím k prodeji i pozemek s výměrou 776m2 / p.č 2534/51 /.
Jsem přesvědčen, že Vás tato ojedinělá nabídka osloví. V případě Vašeho zájmu,
Vám velmi rád zodpovím veškeré dotazy.

Máte zájem o bližší informace?

6787

Magazín
Nejnovější články

Developeři zažívají v současné turbulentní době náročné časy. Stavební materiály jsou těžko k sehnání, jejich cena je nejistá, a dělnické profese mnohdy nepatří k těm nejatraktivnějším. Investoři proto neví, za kolik postaví mnohdy již prodané byty. I přesto se v Brně hojně staví.

Žádný prodaný byt v samotném centru jihomoravské metropole a překvapivé přesměrování zájmu kupců do čtvrtí Staré Brno a Bystrc, kde se prodalo nejvíc nových bytů. Tak vypadalo třetí čtvrtletí letošního roku ve městě pod Špilberkem. Prodeje bytů se tu propadly na historické minimum.

V krajských městech rychle ubývají nemovitosti k pronájmu s rozlohou nad 70 m2. Problém by to mohl být zejména pro studenty, kteří je využívají ke sdílenému bydlení. Hledání vhodného pronájmu by tak neměli nechávat až na září. Podle dat společnosti GarantovanyNajem.cz je pokles bytů o této rozloze oproti minulému roku i v řádech vyšších desítek procent. V Praze pozorují pokles o 54 %, v Brně pak o 30 %. Klesající nabídka nadále zvyšuje ceny pronájmů. Meziročně se v Česku podle portálu Realitymix.cz zvýšila průměrná cena pronájmu za 1 m2 o takřka 11 %.

Množství bytů, rodinných domů i pozemků k prodeji je v České republice nejvíce za posledních 8 let. Podle statistik společnosti GarantovanyNajem.cz se nabídka v Brně za uplynulých 8 měsíců zvýšila o 86 %, v Praze pak o 16 %. Prodávaných nemovitostí bude podle odborníků na trh realit z GarantovanyNajem.cz v následujících měsících ještě významně přibývat. 

Druhé čtvrtletí přineslo výrazný propad v počtu prodaných bytů v Brně. Kupce našlo pouze 161 nových bytů, nejméně od začátku roku 2018. Průměrná nabídková cena za metr čtvereční přitom oproti předchozím obdobím vzrostla výrazněji, a to na 127 200 Kč. Byť se mezikvartálně jedná pouze o drobný nárůst, meziročně šly nabídkové ceny nahoru o více než 12,5 %. U prodaných jednotek je pak nárůst ještě výraznější. Z městských částí se těžiště prodejů nových bytů přesunulo do centra města, do čela se dostala čtvrť Veveří. 

Téměř padesát let se tu neodehrály žádné stavební úpravy, nyní čeká objekt, ve kterém sídlí Divadlo Bolka Polívky a Univerzitní kino Scala, rekonstrukce. Počátkem března schválili brněnští radní zahájením zadávacího řízení na podlimitní veřejnou zakázku na projektovou dokumentaci a další služby související s rekonstrukcí budovy. Předpokládané náklady přesáhnou 65 milionů.