Prodej pozemku pro bydlení, 4.025 m2 - Senorady

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Pozemky
Typ konstrukce
neuvedeno
Obytná plocha
4025 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
stavební (bydlení)
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
neuvedeno
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
neuvedeno
Adresa

Senorady 675 75
Česko

Okres
Brno-venkov
Cena
1200 Kč
za m2

Je nám potěšením Vám nabídnout ke koupi pozemek o celkové výměře 4.025 m2 v malebné obci Senorady v okrese Brno-venkov. Jedná se o soubor parcel situovaných téměř v centru obce.

Dle platného územního plánu obce spadá celý pozemek do ploch pro bydlení. Převažující účel využití je bydlení venkovského charakteru - venkovské usedlosti, rodinné a bytové domy nebo hospodářské budovy.

Výstavba nesmí výškově a objemově překročit stávající zástavbu v polohově a pohledově navazujícím území. Maximální počet podlaží je stanoven na dvě nadzemní podlaží a podkroví.

Na pozemcích se aktuálně nachází původní rodinný dům s hospodářským zázemím a stará stodola. Oba objekty jsou ve špatném stavu, určené primárně k demolici nebo k velice rozsáhle rekonstrukci či přestavbě. Na zbytku pozemku se nachází zahrada se vzrostlými stromy.

Před pozemky vede obecní vodovod, kanalizace, plynovod a elektrické vedení.

Obec Senorady leží na pomezí krajů Brno-venkov a krásné Vysočiny. V okolí je mnoho příležitostí pro venkovní aktivity, cyklistiku nebo turistiku. Zaujmout mohou například Národní přírodní rezervace údolí Oslavy a Chvojnice, pozůstatky hradů a vyhlídky podél řeky Oslavy nebo také z jižní strany údolí řeky Jihlavy.

Přímo v obci se nachází restaurace, fotbalové hřiště a zastávka autobusu zabezpečující spojení s okolními vesnicemi a městy - Oslavany, Rosice a Mohelno. V nedaleké Nové Vsi (5 km) se nachází také základní a mateřská škola.

V případě zájmu je možné zakoupit také pouze přibližnou polovinu z celého pozemku - pozemek s domem nebo pozemek se stodolou. Dělení pozemků se právě připravuje.

Pro více informací kontaktujte makléře.
Těším se na Vás na prohlídkách.

Máte zájem o bližší informace?
Mgr. Michaela Jakeš Bočová
Mgr. Michaela Jakeš Bočová

9273

Magazín
Nejnovější články

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.

Čtyři byty, které jsou momentálně ve správě městské části Brno-střed, budou v průběhu dubna nabídnuty zájemcům o koupi formou aukce na adrese drazby-brno.cz.

Brněnský realitní trh s nemovitostmi zamrzl. Potvrdil to i čtvrtý kvartál loňského roku. „Ačkoliv byl z tohoto pohledu o trochu úspěšnější než ten předchozí, návrat k číslům před vypuknutím konfliktu na Ukrajině je zatím v nedohlednu. Dobře to ilustruje skutečnost, že se v lednu loňského roku prodalo více bytů než za celé druhé pololetí dohromady,“ říká Dalibor Lamka, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Trikaya.