Prodej pozemku pro bydlení, 4 600 m2 - Novosedly

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Pozemky
Typ konstrukce
neuvedeno
Obytná plocha
4600 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
stavební (bydlení)
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
neuvedeno
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
neuvedeno
Adresa

Novosedly 691 82
Česko

Okres
Břeclav
Cena
6500000 Kč
za nemovitost

Hledáte stavební pozemek pro bydlení v krásné oblasti Mikulovska?

Exkluzivně nabízíme k prodeji pozemek vhodný pro výstavbu rodinného domu, v malebné okrajové části obce Novosedly, s celkovou výměrou 4 600 m2 z nichž v územním plánu je vedeno k zastavění 1 383 m2.

Rovinatý zatravněný pozemek ve tvaru pravidelného obdélníku s jižní orientací je v přední části určen k zastavění a v zadní části zůstává jako orná půda, s možností využití jako rozlehlá zahrada, sad nebo vhodný pro chov koní a jiných domácích zvířat, tedy jako ranč či farma. Tyto rozlehlé prostory, ale nabízí velkou variabilitu využití.

Nabízený pozemek s dostatečnou šíří 23 m, leží na okraji zástavby s hezkým výhledem na volné louky, pole i zalesněnou část.
Příjezd k pozemku je z veřejné asfaltové komunikace.
Na hranici pozemku jsou vedeny veškeré veřejné sítě technické infrastruktury - kanalizace, vodovod, plynovod i elektřina.

Novosedly leží ve vyhledávané vinařské lokalitě, na pravém břehu řeky Dyje v blízkosti rakouských hranic a nedaleko známého rekreačního centra Pasohlávky. Svým obyvatelům nabízí komfortní a klidné místo pro život. V obci je škola, školka, obchody, restaurace, pošta a ordinace praktických i odborných lékařů.
Autem dojedete do Mikulova za 10 minut, do Brna za cca 40 minut. Případně lze využít nedalekou vlakovou zastávku či hromadnou autobusovou dopravu.

Pokud vás tento pozemek zaujal jako místo pro váš nový domov , kontaktujte, prosím realitního makléře.

Máte zájem o bližší informace?

6391

Magazín
Nejnovější články

Developeři zažívají v současné turbulentní době náročné časy. Stavební materiály jsou těžko k sehnání, jejich cena je nejistá, a dělnické profese mnohdy nepatří k těm nejatraktivnějším. Investoři proto neví, za kolik postaví mnohdy již prodané byty. I přesto se v Brně hojně staví.

Žádný prodaný byt v samotném centru jihomoravské metropole a překvapivé přesměrování zájmu kupců do čtvrtí Staré Brno a Bystrc, kde se prodalo nejvíc nových bytů. Tak vypadalo třetí čtvrtletí letošního roku ve městě pod Špilberkem. Prodeje bytů se tu propadly na historické minimum.

V krajských městech rychle ubývají nemovitosti k pronájmu s rozlohou nad 70 m2. Problém by to mohl být zejména pro studenty, kteří je využívají ke sdílenému bydlení. Hledání vhodného pronájmu by tak neměli nechávat až na září. Podle dat společnosti GarantovanyNajem.cz je pokles bytů o této rozloze oproti minulému roku i v řádech vyšších desítek procent. V Praze pozorují pokles o 54 %, v Brně pak o 30 %. Klesající nabídka nadále zvyšuje ceny pronájmů. Meziročně se v Česku podle portálu Realitymix.cz zvýšila průměrná cena pronájmu za 1 m2 o takřka 11 %.

Množství bytů, rodinných domů i pozemků k prodeji je v České republice nejvíce za posledních 8 let. Podle statistik společnosti GarantovanyNajem.cz se nabídka v Brně za uplynulých 8 měsíců zvýšila o 86 %, v Praze pak o 16 %. Prodávaných nemovitostí bude podle odborníků na trh realit z GarantovanyNajem.cz v následujících měsících ještě významně přibývat. 

Druhé čtvrtletí přineslo výrazný propad v počtu prodaných bytů v Brně. Kupce našlo pouze 161 nových bytů, nejméně od začátku roku 2018. Průměrná nabídková cena za metr čtvereční přitom oproti předchozím obdobím vzrostla výrazněji, a to na 127 200 Kč. Byť se mezikvartálně jedná pouze o drobný nárůst, meziročně šly nabídkové ceny nahoru o více než 12,5 %. U prodaných jednotek je pak nárůst ještě výraznější. Z městských částí se těžiště prodejů nových bytů přesunulo do centra města, do čela se dostala čtvrť Veveří. 

Téměř padesát let se tu neodehrály žádné stavební úpravy, nyní čeká objekt, ve kterém sídlí Divadlo Bolka Polívky a Univerzitní kino Scala, rekonstrukce. Počátkem března schválili brněnští radní zahájením zadávacího řízení na podlimitní veřejnou zakázku na projektovou dokumentaci a další služby související s rekonstrukcí budovy. Předpokládané náklady přesáhnou 65 milionů.