Prodej pozemku pro bydlení 2872 m2 - Těšany, okr. Brno venkov

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Pozemky
Typ konstrukce
neuvedeno
Obytná plocha
2872 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
stavební (bydlení)
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
neuvedeno
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
neuvedeno
Adresa

Těšany 0
Česko

Okres
Brno-venkov
Cena
1100 Kč
za m2

Nabízíme na prodej pozemek v zastavěné části obce Těšany 2872 m2. Uliční šíře pozemku je 17 m a délka cca.162 m. Na tuto lokalitu byla zpracovaná zastavovací studie tak, aby pozemky byly napojeny na komunikaci. Viz. nákres. Napojit pozemek na komunikaci lze pouze přes pozemek firmy Agro Monet. Před pozemkem vede chodník, pozemní komunikace a kousek od pozemku je autobusová zastávka a přechod pro chodce. Sítě se nachází v komunikaci. V územním plánu jsou plochy vedeny jako plochy smíšené obytné.
V obci je ZŠ, MŠ a lékárna. Jsou zde i ordinace lékařů, dále obchody a cukrárna. Přes Těšany vede cyklostezka a do Brna je dobrá dostupnost autem i autobusem.
Pozemek je vhodný na investici a podle zastavovací studie vybudovat komunikaci, sítě a pozemky rozdělit na parcely k výstavbě rodinných domů.

Máte zájem o bližší informace?

4622

Magazín
Nejnovější články

Již příští rok by se mělo v katastrálním území brněnských Židenic začít stavět. Novým obyvatelům by tu nejpozději od roku 2029 mělo být k dispozici až 300 bytových jednotek. Na projektu bude spolupracovat město se soukromým investorem.

Přejete si doma udržet i během nejchladnějších měsíců roku příznivé klima, vyhnout se plísním a zároveň ušetřit na vytápění? Máte-li plastová okna, řešení je snadné. Nastavte je do zimního režimu. Poradíme vám, jak na to.

Svou novou trvalou adresu by mohli v budoucnu najít mnozí Brňané na severovýchodním okraj jihomoravské metropole v Líšni. Na pozemcích při ulici Holzově totiž město plánuje novou výstavbu. Nejprve je však potřebné zpracovat územní studii, která podrobněji přiblíží rozvoj této lokality.

Zvyšování cen nemovitostí se nevyhnulo ani druhé polovině minulého roku. Například v loňském třetím čtvrtletí zdražily domy a byty meziročně o výrazných 22 %. Vyplývá to z Indexu cen nemovitostí vydávaném Českým statistickým úřadem (ČSÚ). Jaké jsou důvody rychlého růstu?

Nakupovat sem chodí obyvatelé z okolí, ale i ti, kdo do Brna přijíždějí ze směru od hlavního města našeho rakouského souseda. Nyní se obchodní centrum mezi ulicemi Vídeňská, Strážní a Vsetínská rozroste. V rámci přístavby plánuje soukromý investor například také stavbu bytového domu či polyfunkční budovy s 11 patry.

Do popředí zájmu Čechů se v posledních dvou letech dostaly rodinné domy. V kurzu jsou dvoj- a trojdomy, které představují finančně přijatelnější alternativu. Jaké jsou jejich výhody a nevýhody?