Prodej pozemku pro bydlení, 241 m2 - Dolní Kounice

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Pozemky
Typ konstrukce
neuvedeno
Obytná plocha
241 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
stavební (bydlení)
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
neuvedeno
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
neuvedeno
Adresa

Skalní 106/107
Dolní Kounice 664 64
Česko

Okres
Brno-venkov
Cena
2290000 Kč
za nemovitost

Dobrý den, rád bych Vám touto cestou nabídl ke koupi jeden ze dvou stavebních pozemků vedle sebe. Pozemek označen jako pozemek A má velikost 202 m2 a je za cenu 2 050 000 Kč a pozemek B má velikost 241 m2 za cenu 2 290 000 Kč. Pozemky je možné také koupit oba naráz za cenu 4 200 000 Kč a postavit si jeden velký dům. Získáte pak celkem plochu pozemku 443 m2.

Na každý pozemek je vypracovaný projekt s pravomocným stavebním povolení na výstavbu rodinného domu, kdy každý rodinný dům má dispozici 4 + kk + garáž na dvě auta. Užitná plocha projektovaného domu je 176 m2. Nečekejte na zdlouhavé vyřizování stavebního povolení a začněte se stavbou klidně zítra.

Uliční šíře pozemku je 17,45 metrů a délka většího pozemku je 31 m. Uliční šíře obou pozemků dohromady je 35 metrů.

Před pozemkem vedou veškeré inženýrské sítě.

Pozemky se nachází na překrásném a klidném místě v Dolních Kounicích na ulici Skalní. V budoucím domku budete obklopení přírodní krásou, zezadu skála a ze předu řeka Jihlava.

Město Dolní Kounice
leží na spojnici měst Ivančice a Pohořelice asi 20 km jihozápadně od Brna. Město leží v údolí řeky Jihlavy. Dolní Kounice mají nyní 2 342 obyvatel a nabízí veškerou občanskou vybavenost ( škola, školka, restaurace, pošta, lékaři, sportoviště ) v obci opravdu nechybí nic pro spokojenost Vás a případně Vašich dětí.

V případě zájmu poskytnu na prohlídce náhled do projektové dokumentace.

Máte zájem o bližší informace?

9469

Magazín
Nejnovější články

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.

Čtyři byty, které jsou momentálně ve správě městské části Brno-střed, budou v průběhu dubna nabídnuty zájemcům o koupi formou aukce na adrese drazby-brno.cz.

Brněnský realitní trh s nemovitostmi zamrzl. Potvrdil to i čtvrtý kvartál loňského roku. „Ačkoliv byl z tohoto pohledu o trochu úspěšnější než ten předchozí, návrat k číslům před vypuknutím konfliktu na Ukrajině je zatím v nedohlednu. Dobře to ilustruje skutečnost, že se v lednu loňského roku prodalo více bytů než za celé druhé pololetí dohromady,“ říká Dalibor Lamka, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Trikaya.