Prodej pozemku pro bydlení, 2.375 m2 - Kuničky

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Pozemky
Typ konstrukce
neuvedeno
Obytná plocha
2375 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
stavební (bydlení)
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
neuvedeno
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
neuvedeno
Adresa

Kuničky 679 02
Česko

Okres
Blansko
Cena
3562500 Kč
za nemovitost

Je nám potěšením Vám nabídnout ke koupi krásný velký pozemek určený k výstavbě v obci Kuničky, v okrese Blansko.

Celková výměra pozemku činí 2.375 m2. Pozemek je obdélníkového tvaru se šířkou přibližně 24 až 33 m a délkou přibližně 81 m. Je mírně svažitý. Od sousedních pozemků je přirozeně oddělen vzrostlou zelení a náletovými dřevinami, které dodávají pozemku naprosté soukromí.

Pozemek je dostatečně velký pro 1 - 2 rodinné domy.

Podle aktuálně platné úpravy územního plánu obce z roku 2021 spadá pozemek do ploch zastavitelných, konkrétně do ploch smíšených obytných. Je zde možná výstavba rodinného domu, venkovské usedlosti nebo také stavby pro rodinnou rekreaci. Pozemek je možné oplotit.

Také je možné pozemek využít pro stavbu občanské vybavenosti nebo pro drobnou zemědělskou produkci. Podmíněně přípustné jsou také pěstitelství, chovatelství, agroturistika, drobná výroba a řemeslná činnost.

Výšková regulace zástavby je stanovená maximálně na jedno nadzemní podlaží a obytné podkroví.

Pozemek byl již zaměřen. Příjezd k němu je aktuálně po nezpevněné komunikaci. Dle územního plánu obce je do oblasti navrhováno vybudování místní komunikace, vodovodního řadu a kanalizace. Aktuálně pozemek tyto sítě nemá.

Obec Kuničky leží jižně od Boskovic (12 km) a severně od Blanska (10 km). Od Brna je obec vzdálená přibližně 33 km. Přímo v obci se nachází potraviny, hospůdka a autobusová zastávka zabezpečující spojení s městysem Sloup, kde je veškerá občanská vybavenost. Velkou výhodou je také autobusové spojení s železniční stanicí v Rájci-Jestřebí, odkud je vlakem dostupné například Blansko (4 min.), Boskovice (27 min.) nebo Brno (30 min.)

V okolí pozemku je několik nových domů a roubenek. Oblast je velice klidná. V okolí je vše, co místní příroda nabízí - pole, lesy, rybníky, cyklo a turistické stezky.

Pro více informací kontaktujte makléře.

Máte zájem o bližší informace?
Mgr. Michaela Jakeš Bočová
Mgr. Michaela Jakeš Bočová

9465

Magazín
Nejnovější články

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.

Čtyři byty, které jsou momentálně ve správě městské části Brno-střed, budou v průběhu dubna nabídnuty zájemcům o koupi formou aukce na adrese drazby-brno.cz.

Brněnský realitní trh s nemovitostmi zamrzl. Potvrdil to i čtvrtý kvartál loňského roku. „Ačkoliv byl z tohoto pohledu o trochu úspěšnější než ten předchozí, návrat k číslům před vypuknutím konfliktu na Ukrajině je zatím v nedohlednu. Dobře to ilustruje skutečnost, že se v lednu loňského roku prodalo více bytů než za celé druhé pololetí dohromady,“ říká Dalibor Lamka, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Trikaya.