Prodej pozemku pro bydlení, 186 m2 - Zbýšov

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Pozemky
Typ konstrukce
neuvedeno
Obytná plocha
186 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
stavební (bydlení)
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
neuvedeno
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
neuvedeno
Adresa

9. května
Zbýšov 664 11
Česko

Okres
Brno-venkov
Cena
1800000 Kč
za nemovitost

Dobrý den, rád bych Vám touto cestou nabídl ke koupi stavební pozemek o výměře 186 m2. Stavební pozemek se nachází dle územního plánu v plochách vymezených jako plochy pro bydlení v rodinných domech.

K pozemku je vypracovaná architektonická studie proveditelnosti výstavby. Studie počítá s budoucí stavbou o celkové podlahové ploše 152 m2 a dispozici rodinného domu 5+kk. Zastavěná plocha pak vychází na 76 m2. K dispozici zbývá nadále cca 110 m2 zahrady kolem domu. Ke studii jsou k dispozici i souhlasy sousedů s budoucí výstavbou. Kolem hranice pozemku vedou veškeré inženýrské sítě a přípojka elektřiny je již zřízena přímo na pozemku. Uliční šíře pozemku je 10,5 metrů a délka je 17,5 metrů.

Pozemek se nachází na ulici 9. května ve Zbýšově u Oslavan. Město Zbýšov je vzdáleno pouhých 19 km o Brna. Při posledním sčítání lidu bylo napočítáno celkem 3 470 obyvatel. Ve městě se nachází veškerá občanská vybavenost: zdravotní středisko, škola, školka, restaurace a koupaliště.

Vzhledem k menší výměře je pozemek cenově zajímavý a dostupný. V nabídce není mnoho stavebních a bezproblémových parcel do částky 2 mil. Kč takhle blízko od Brna. Pozemek je vhodný pro každého, který usiluje o ideálně velký domek pro rodinu a zahradu, kde si může zřídit posezení, dětem umístit trampolínu a nebo menší bazén a ještě zaparkovat dva automobily.

V případě zájmu jsem Vám k dispozici.

Máte zájem o bližší informace?

9193

Magazín
Nejnovější články

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.

Čtyři byty, které jsou momentálně ve správě městské části Brno-střed, budou v průběhu dubna nabídnuty zájemcům o koupi formou aukce na adrese drazby-brno.cz.

Brněnský realitní trh s nemovitostmi zamrzl. Potvrdil to i čtvrtý kvartál loňského roku. „Ačkoliv byl z tohoto pohledu o trochu úspěšnější než ten předchozí, návrat k číslům před vypuknutím konfliktu na Ukrajině je zatím v nedohlednu. Dobře to ilustruje skutečnost, že se v lednu loňského roku prodalo více bytů než za celé druhé pololetí dohromady,“ říká Dalibor Lamka, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Trikaya.