Prodej pozemku pro bydlení 1081 m2 - Telnice, okr. Brno venkov

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Pozemky
Typ konstrukce
neuvedeno
Obytná plocha
1081 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
stavební (bydlení)
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
neuvedeno
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
neuvedeno
Adresa

Telnice 0
Česko

Okres
Brno-venkov
Cena
4900 Kč
za m2

Nabízíme na prodej pozemek v obci Telnice. Podle územního plánu je pozemek situován v zastavěném území v návrhové ploše BR – plochy bydlení v rodinných domech.
Uliční šíře pozemku je 12,6 m a délka cca 92 m, celková plocha 1081 m2. Na pozemek byl zpracován návrh na umístění rodinného domu p. architektkou. Délka domu není omezená. Viz. obr. Okna domu jsou orientovaná do ulice, k sousednímu domu a do zahrady. Odstupová vzdálenost od pozemku na levé straně je 2 m, zde můžou být okna pouze z technických místností / koupelna, komora../.
Před pozemkem je vybudovaná nová komunikace a chodník, pozemek pod nimi je součástí prodeje a vedou zde sítě, voda, kanalizace, elektřina a plyn.
V Telnici je pěkné náměstí s obchody, MŠ, ZŠ, pošta restaurace a dětská hřiště. Do Brna je výborná dostupnost jak autem, tak autobusem.
Doporučujeme prohlídku tohoto velmi pěkného stavebního pozemku.

Máte zájem o bližší informace?

4694

Magazín
Nejnovější články

Již příští rok by se mělo v katastrálním území brněnských Židenic začít stavět. Novým obyvatelům by tu nejpozději od roku 2029 mělo být k dispozici až 300 bytových jednotek. Na projektu bude spolupracovat město se soukromým investorem.

Přejete si doma udržet i během nejchladnějších měsíců roku příznivé klima, vyhnout se plísním a zároveň ušetřit na vytápění? Máte-li plastová okna, řešení je snadné. Nastavte je do zimního režimu. Poradíme vám, jak na to.

Svou novou trvalou adresu by mohli v budoucnu najít mnozí Brňané na severovýchodním okraj jihomoravské metropole v Líšni. Na pozemcích při ulici Holzově totiž město plánuje novou výstavbu. Nejprve je však potřebné zpracovat územní studii, která podrobněji přiblíží rozvoj této lokality.

Zvyšování cen nemovitostí se nevyhnulo ani druhé polovině minulého roku. Například v loňském třetím čtvrtletí zdražily domy a byty meziročně o výrazných 22 %. Vyplývá to z Indexu cen nemovitostí vydávaném Českým statistickým úřadem (ČSÚ). Jaké jsou důvody rychlého růstu?

Nakupovat sem chodí obyvatelé z okolí, ale i ti, kdo do Brna přijíždějí ze směru od hlavního města našeho rakouského souseda. Nyní se obchodní centrum mezi ulicemi Vídeňská, Strážní a Vsetínská rozroste. V rámci přístavby plánuje soukromý investor například také stavbu bytového domu či polyfunkční budovy s 11 patry.

Do popředí zájmu Čechů se v posledních dvou letech dostaly rodinné domy. V kurzu jsou dvoj- a trojdomy, které představují finančně přijatelnější alternativu. Jaké jsou jejich výhody a nevýhody?