Prodej pozemku pro bydlení, 1 104m2 - Nosislav

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Pozemky
Typ konstrukce
neuvedeno
Obytná plocha
1104 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
stavební (bydlení)
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
neuvedeno
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
neuvedeno
Adresa

Nosislav 0
Česko

Okres
Brno-venkov
Cena
1656000 Kč
za nemovitost

Dobrý den, nabízíme vám jako výbornou investiční příležitost ke koupi pozemek p.č. 1373/15 v obci Nosislav, která je zválena pouhých 20 km od centra města Brna. Pozemek je dle aktuálního územního plánu jako plocha pro bydlení, nicméně k pozemku vede nyní pouze vodovod. Ostatní sítě jsou vzdáleny cca 250 metrů od pozemku. Pozemek je vhodný pro investora, který případně koupí i vedlejší parcely jež jsou také prodeji ( info v RK) dále tuto oblast zasíťuje a postaví rodinné domy. Běžná cena za zasíťovaný stavební pozemek v této oblasti se pohybuje kolem 3 000 za m2, naše cena 1 500 Kč za m2. Délka pozemku je cca 60 metrů a šíře 18 metrů. Pozemek je svažitý. Stejný majitel vlastní i parcelu č. 1373/16, která se nachází vedle a má velikost 1272 m2 jež může být také k prodeji.
V případě zájmu o další informace jsem Vám k dispozici.

Máte zájem o bližší informace?

1156

Magazín
Nejnovější články

Již příští rok by se mělo v katastrálním území brněnských Židenic začít stavět. Novým obyvatelům by tu nejpozději od roku 2029 mělo být k dispozici až 300 bytových jednotek. Na projektu bude spolupracovat město se soukromým investorem.

Přejete si doma udržet i během nejchladnějších měsíců roku příznivé klima, vyhnout se plísním a zároveň ušetřit na vytápění? Máte-li plastová okna, řešení je snadné. Nastavte je do zimního režimu. Poradíme vám, jak na to.

Svou novou trvalou adresu by mohli v budoucnu najít mnozí Brňané na severovýchodním okraj jihomoravské metropole v Líšni. Na pozemcích při ulici Holzově totiž město plánuje novou výstavbu. Nejprve je však potřebné zpracovat územní studii, která podrobněji přiblíží rozvoj této lokality.

Zvyšování cen nemovitostí se nevyhnulo ani druhé polovině minulého roku. Například v loňském třetím čtvrtletí zdražily domy a byty meziročně o výrazných 22 %. Vyplývá to z Indexu cen nemovitostí vydávaném Českým statistickým úřadem (ČSÚ). Jaké jsou důvody rychlého růstu?

Nakupovat sem chodí obyvatelé z okolí, ale i ti, kdo do Brna přijíždějí ze směru od hlavního města našeho rakouského souseda. Nyní se obchodní centrum mezi ulicemi Vídeňská, Strážní a Vsetínská rozroste. V rámci přístavby plánuje soukromý investor například také stavbu bytového domu či polyfunkční budovy s 11 patry.

Do popředí zájmu Čechů se v posledních dvou letech dostaly rodinné domy. V kurzu jsou dvoj- a trojdomy, které představují finančně přijatelnější alternativu. Jaké jsou jejich výhody a nevýhody?