Prodej pozemku 4 215 m2, u hraničního přechodu, Mikulov

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Pozemky
Typ konstrukce
neuvedeno
Obytná plocha
4215 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
stavební (komerční)
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
neuvedeno
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
neuvedeno
Adresa

Nádražní
Mikulov 69201
Česko

Okres
Břeclav
Cena
0 Kč
za m2

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme prodej pozemku o rozloze 4 215 m2, v průmyslové části města Mikulov, nedaleko hlavního tahu směr Rakousko, 5 minut od hraničního přechodu. Pozemek je obdélníkového tvaru, přiléhá ke komunikaci v ulici Nádražní. Na pozemek navazuje výrobně/skladový areál stejného majitele, který je rovněž na prodej. Bližší informace k pozemku, inženýrským sítím a možnosti využití jsou k dispozici v realitní kanceláři.

Celková výměra pozemku 4 215 m2.
Dle ÚP je pozemek vedený jako VP - průmyslová výroba.
Inženýrské sítě na hranici pozemku.
Součástí pozemku je parkoviště a drobná stavba - vybavení staveniště.

Pro bližší informace a prohlídku kontaktujte zástupce realitní společnosti REAL SPEKTRUM, a.s.

Máte zájem o bližší informace?

3981

Magazín
Nejnovější články

Již příští rok by se mělo v katastrálním území brněnských Židenic začít stavět. Novým obyvatelům by tu nejpozději od roku 2029 mělo být k dispozici až 300 bytových jednotek. Na projektu bude spolupracovat město se soukromým investorem.

Přejete si doma udržet i během nejchladnějších měsíců roku příznivé klima, vyhnout se plísním a zároveň ušetřit na vytápění? Máte-li plastová okna, řešení je snadné. Nastavte je do zimního režimu. Poradíme vám, jak na to.

Svou novou trvalou adresu by mohli v budoucnu najít mnozí Brňané na severovýchodním okraj jihomoravské metropole v Líšni. Na pozemcích při ulici Holzově totiž město plánuje novou výstavbu. Nejprve je však potřebné zpracovat územní studii, která podrobněji přiblíží rozvoj této lokality.

Zvyšování cen nemovitostí se nevyhnulo ani druhé polovině minulého roku. Například v loňském třetím čtvrtletí zdražily domy a byty meziročně o výrazných 22 %. Vyplývá to z Indexu cen nemovitostí vydávaném Českým statistickým úřadem (ČSÚ). Jaké jsou důvody rychlého růstu?

Nakupovat sem chodí obyvatelé z okolí, ale i ti, kdo do Brna přijíždějí ze směru od hlavního města našeho rakouského souseda. Nyní se obchodní centrum mezi ulicemi Vídeňská, Strážní a Vsetínská rozroste. V rámci přístavby plánuje soukromý investor například také stavbu bytového domu či polyfunkční budovy s 11 patry.

Do popředí zájmu Čechů se v posledních dvou letech dostaly rodinné domy. V kurzu jsou dvoj- a trojdomy, které představují finančně přijatelnější alternativu. Jaké jsou jejich výhody a nevýhody?