Prodej, Pozemek - zahrada, 462 m2 - Slavkov u Brna

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Pozemky
Typ konstrukce
neuvedeno
Obytná plocha
462 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
zahrada
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
neuvedeno
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
neuvedeno
Adresa

Slavkov u Brna 684 01
Česko

Okres
Vyškov
Cena
1900 Kč
za m2

Je nám potěšením Vám nabídnout ke koupi rovinatý zahradní pozemek ve Slavkově u Brna.

Nabízený pozemek je o celkové výměře 462 m2, je široký cca 11m a dlouhý cca 40m. Nyní se na pozemku nachází vzrostlé stromy (hruška,ořech). V územním plánu obce je veden jako pozemek RI - individuální rekreace - ideální k umístění např.maringotky či mobilheime. Pozemek se nachází v bezprosdtřední blízkosti bytové zástavby a křížení ulic Polní x Slovanská. Výhodou je také dochozí vzdálenost do centra města Slavkov (15 minut) nebo k Lidlu (14 minut). Za pozemkem se nachází Slavkovský potok a Slavkovský rybník.

Parkování je možné u bytové zástavby nebo na křížení ulic Polní a Slovanská. K pozemku je dále přístup po obecní polní cestě.

Těším se na Vás na prohlídkách.

Máte zájem o bližší informace?
Mgr. Pavlína Teichmannová
Mgr. Pavlína Teichmannová

5786

Magazín
Nejnovější články

Developeři zažívají v současné turbulentní době náročné časy. Stavební materiály jsou těžko k sehnání, jejich cena je nejistá, a dělnické profese mnohdy nepatří k těm nejatraktivnějším. Investoři proto neví, za kolik postaví mnohdy již prodané byty. I přesto se v Brně hojně staví.

Žádný prodaný byt v samotném centru jihomoravské metropole a překvapivé přesměrování zájmu kupců do čtvrtí Staré Brno a Bystrc, kde se prodalo nejvíc nových bytů. Tak vypadalo třetí čtvrtletí letošního roku ve městě pod Špilberkem. Prodeje bytů se tu propadly na historické minimum.

V krajských městech rychle ubývají nemovitosti k pronájmu s rozlohou nad 70 m2. Problém by to mohl být zejména pro studenty, kteří je využívají ke sdílenému bydlení. Hledání vhodného pronájmu by tak neměli nechávat až na září. Podle dat společnosti GarantovanyNajem.cz je pokles bytů o této rozloze oproti minulému roku i v řádech vyšších desítek procent. V Praze pozorují pokles o 54 %, v Brně pak o 30 %. Klesající nabídka nadále zvyšuje ceny pronájmů. Meziročně se v Česku podle portálu Realitymix.cz zvýšila průměrná cena pronájmu za 1 m2 o takřka 11 %.

Množství bytů, rodinných domů i pozemků k prodeji je v České republice nejvíce za posledních 8 let. Podle statistik společnosti GarantovanyNajem.cz se nabídka v Brně za uplynulých 8 měsíců zvýšila o 86 %, v Praze pak o 16 %. Prodávaných nemovitostí bude podle odborníků na trh realit z GarantovanyNajem.cz v následujících měsících ještě významně přibývat. 

Druhé čtvrtletí přineslo výrazný propad v počtu prodaných bytů v Brně. Kupce našlo pouze 161 nových bytů, nejméně od začátku roku 2018. Průměrná nabídková cena za metr čtvereční přitom oproti předchozím obdobím vzrostla výrazněji, a to na 127 200 Kč. Byť se mezikvartálně jedná pouze o drobný nárůst, meziročně šly nabídkové ceny nahoru o více než 12,5 %. U prodaných jednotek je pak nárůst ještě výraznější. Z městských částí se těžiště prodejů nových bytů přesunulo do centra města, do čela se dostala čtvrť Veveří. 

Téměř padesát let se tu neodehrály žádné stavební úpravy, nyní čeká objekt, ve kterém sídlí Divadlo Bolka Polívky a Univerzitní kino Scala, rekonstrukce. Počátkem března schválili brněnští radní zahájením zadávacího řízení na podlimitní veřejnou zakázku na projektovou dokumentaci a další služby související s rekonstrukcí budovy. Předpokládané náklady přesáhnou 65 milionů.