Prodej, Pozemek pro bydlení, 430 m2 - Brno - Lesná

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Pozemky
Typ konstrukce
neuvedeno
Obytná plocha
430 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
stavební (bydlení)
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
neuvedeno
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
neuvedeno
Adresa

Divišova 1/1
Brno 61200
Česko

Okres
Brno-město
Cena
8600000 Kč
za nemovitost

Hledáte klidné a slunné místo pro výstavbu? Parcelu ve svahu s krásným výhledem? Lukrativní lokalitu?
Pak čtěte dále.
Exkluzivní nabídka prodeje pozemku s platným stavebním povolením v Brně – Lesné, ul. Divišova.
Jedná se o velice klidné, avšak dobře dostupné místo.
Pozemek s ideálním tvarem a přístupem z horní i spodní části, ve spodní je uliční šíře cca 16 m, v horní cca 17,5 m.
Celková výměra pozemku je 430 m2.
V roce 2011 bylo vydáno stavební povolení na rekreační objekt se započatou stavbou - je tedy možné stavět ihned. Po schválení návrhu nového územního plánu možnost případného rozšíření a stavby RD (není potvrzeno).
Voda je od pozemku vzdálená 60 m, plyn 5 m, elektřina na parcele, kanalizace bude řešena svedením do septiku.
Občanskou vybavenost má tato lokalita bohatou. V docházkové vzdálenosti najdete restaurace, potraviny, lékárnu, poštu, MHD..
Veškeré informace v RK. Těším se na viděnou.

Máte zájem o bližší informace?

4023

Magazín
Nejnovější články

Již příští rok by se mělo v katastrálním území brněnských Židenic začít stavět. Novým obyvatelům by tu nejpozději od roku 2029 mělo být k dispozici až 300 bytových jednotek. Na projektu bude spolupracovat město se soukromým investorem.

Přejete si doma udržet i během nejchladnějších měsíců roku příznivé klima, vyhnout se plísním a zároveň ušetřit na vytápění? Máte-li plastová okna, řešení je snadné. Nastavte je do zimního režimu. Poradíme vám, jak na to.

Svou novou trvalou adresu by mohli v budoucnu najít mnozí Brňané na severovýchodním okraj jihomoravské metropole v Líšni. Na pozemcích při ulici Holzově totiž město plánuje novou výstavbu. Nejprve je však potřebné zpracovat územní studii, která podrobněji přiblíží rozvoj této lokality.

Zvyšování cen nemovitostí se nevyhnulo ani druhé polovině minulého roku. Například v loňském třetím čtvrtletí zdražily domy a byty meziročně o výrazných 22 %. Vyplývá to z Indexu cen nemovitostí vydávaném Českým statistickým úřadem (ČSÚ). Jaké jsou důvody rychlého růstu?

Nakupovat sem chodí obyvatelé z okolí, ale i ti, kdo do Brna přijíždějí ze směru od hlavního města našeho rakouského souseda. Nyní se obchodní centrum mezi ulicemi Vídeňská, Strážní a Vsetínská rozroste. V rámci přístavby plánuje soukromý investor například také stavbu bytového domu či polyfunkční budovy s 11 patry.

Do popředí zájmu Čechů se v posledních dvou letech dostaly rodinné domy. V kurzu jsou dvoj- a trojdomy, které představují finančně přijatelnější alternativu. Jaké jsou jejich výhody a nevýhody?