Prodej polyfunkčního objektu + bungalov, Brno-Komín, Hlavní

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Domy
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
558 m²
Zastavěná plocha
753 m²
Podtyp pozemku
samostatný
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
udržovaný / původní stav
Vybavení
zařízeno
Vytápění
Lokální - plynové
Energetický štítek
G – mimořádně nehospodárná
Adresa

Hlavní
Brno 624 00
Česko

Městská část
Brno-Komín
Okres
Brno-město
Cena
0 Kč
za nemovitost

7 nemovitostí v 1
Hledáte něco opravdu výjimečného? Nemovitost kde se snoubí vkus, komfort, praktičnost, soukromí a investiční příležitost na pronájmy v kombinaci s nadstandardním bydlením?
Samostatný web nemovitosti https://polyfunkcnidumkomin.unicareal.cz/

Ve výhradním zastoupení majitele vám nabízíme výjimečnou příležitost koupit si multifunkční nemovitost v klidné a zelené lokalitě Komín. Kromě moderně zařízeného bungalovu s velkou zahradou a wellness zázemím získáte i samostatný polyfunkční dům se 6 nemovitostmi k pronájmu. Tato nemovitost vám zajistí komfortní bydlení i zajímavý příjem.
Nemovitost se navíc nachází v jedné z nejvyhledávanějších brněnských lokalit - Komíně. Je to klidná a zelená oblast obklopena lesy s výbornou dostupností do centra. Dům stojí přímo v centru Komína na náměstí na ulici Hlavní.

Základní popis nemovitosti:
V západní části domu orientované do ulice Hlavní se nachází 6 nemovitostí, které se v současné době slouží k pronájmu. Jedná se o 3 bytové jednotky a 3 zavedené komerční prostory.
Byty 2.n.p.:
- Byt 2+kk o velikosti 59,7m2
- Byt 2+kk o velikosti 50,4m2
- Byt 4+kk o velikosti 83,8m2
Byty mají samostatný vstup do domu a z centrální chodby se vchází do každého z nich zvlášť. Byty jsou kompletně a vkusně vybavené nábytkem a elektrospotřebiči, které mohou být součástí kupní ceny po dohodě. Každý byt má své vlastní měřidla energie a kombinovaný plynový kotel pro vytápění a ohřev vody.

Komerční prostory 1.n.p.:
- Zavedený obchod s textilem o velikosti 43,18m2
- Zavedené kadeřnictví o velikosti 31,58m2
- Zavedená kavárna v kombinaci s vinárnou a prostornou oplocenou zahrádkou je situovaná ve vnitrobloku domu a má celkovou velikost 94m2. Jsou zde instalovány kamery a alarm.
Všechny prostory mají svůj přímý vstup z ulice, výlohu a svá měřidla energii. Kavárna kombinovaná s vinárnou má svůj samostatný kombinovaný, plynový kotel. Kadeřnictví a obchod s oblečením má kotel společný. Po dohodě může být součástí kupní ceny i vybavení kavárny.
V případě zájmu vám ochotně zašleme půdorysy bytů i obchodních prostor.

Luxusní RD 4+1:
Dům typu bungalov se nachází ve vnitrobloku domu, kde je zajištěno klidné a soukromé bydlení zcela izolováno od venkovního ruchu. Po vjezdu přes elektrická vrata vás přivítá pozitivní prostředí, kde se kde se současnému majiteli podařilo dokonale propojit moderní technologie a komfort s přírodou.

Základní popis domu:
• Jedná se o bezbariérový dům 4+kk o velikosti 125m2 s moderním vybavením a dominantním obývacím pokojem + .prosklené, vyhřívané wellness zázemí o užitné ploše 74m2 . V hlavní ložnici s výhledem do zahrady je šatna a koupelna s parním boxem. Dům má ještě druhou prostornou a designovou koupelnu a technickou místnost kde je instalován střídač a baterie na výkonnou fotovoltaickou elektrárnu.
• Další dvě ložnice a vstupní předsíň jsou orientované do nádvoří domu.
• K domu patří i prosklené, vyhřívané wellness zázemí s bazénem s protiproudem a saunou o velikosti 31,7m2, zimní zahrada o velikosti 23,2m2 a tělocvična o velikosti 18,33m2.
• K domu náleží také okrasná zahrada v japonském stylu s jezírkem a zahradním domkem, která dotváří jedinečnou atmosféru domu. Zahrada má velikost 785m2, je prosluněná a do detailu vyladěná. Z terasy o velikosti 17,16m2 se můžete večer kochat krásnými pohledy na osvětlenou zahradu.
• Dům má dvougaráž s elektrickými vraty o velikosti 36m2, venkovní technickou místnost o velikosti 8m2 a nádvoří o velikosti 210m2, kde je možnost zaparkovat další vozy.
V případě zájmu může být téměř veškerý nábytek i elektrospotřebiče součástí kupní ceny.

Další technické vybavení domu:
• Dům je vybaven novou fotovoltaickou elektrárnou o výkonu 11kWp, která výrazně snižuje náklady na bydlení.
• V garáži je instalována nabíjecí stanice Wallbox pro elektomobily.
• Nová klimatizační jednotka v interiéru.
• Dům je vytápěn podlahovým topením.
• V obývacím pokoji je krb.
• Na zahradě je vlastní studna.

Po domluvě vám rádi zašleme půdorysy domu.

Celkové parametry:
• Nemovitost se nachází na pozemku o velikosti 1597m2
• Zastavěná plocha a nádvoří 753m2
• Zahrada 785m2
• Užitná plocha 523,13m2

Občanská vybavenost a dopravní dostupnost:
• Dům je dobře napojen na městskou hromadnou dopravu tramvají nebo trolejbusem
• V blízkosti domu je cyklostezka podél řeky Svratky a lesy a lesoparky
• V místě je k dispozici kompletní občanská vybavenost
• Dům je výborně dostupný na Brněnskou přehradu

V inzerci je uvedena třída energetické náročnosti G, protože energetický štítek PENB nebyl zatím dodán.
Na samostatném webu nabídky se dozvíte více informací, který vám rád pošlu na požádání.

Z důvodu ochrany soukromí současného i budoucího majitele vás prosím o krátkou prezentaci vás a vašeho zájmu o nemovitost. Prohlídky objektu nebudou poskytovány bez identifikace. Děkujeme za vaši laskavost a ohleduplnost.

Máte zájem o bližší informace?

9716

Magazín
Nejnovější články

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.

Čtyři byty, které jsou momentálně ve správě městské části Brno-střed, budou v průběhu dubna nabídnuty zájemcům o koupi formou aukce na adrese drazby-brno.cz.

Brněnský realitní trh s nemovitostmi zamrzl. Potvrdil to i čtvrtý kvartál loňského roku. „Ačkoliv byl z tohoto pohledu o trochu úspěšnější než ten předchozí, návrat k číslům před vypuknutím konfliktu na Ukrajině je zatím v nedohlednu. Dobře to ilustruje skutečnost, že se v lednu loňského roku prodalo více bytů než za celé druhé pololetí dohromady,“ říká Dalibor Lamka, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Trikaya.