Prodej poloviny domu, 80 m2 - Kobeřice u Brna

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Domy
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
80 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
samostatný
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
udržovaný / původní stav
Vybavení
částečně zařízeno
Vytápění
Ústřední - plynové
Energetický štítek
F – velmi nehospodárná
Adresa

Újezd II.
Kobeřice u Brna 684 01
Česko

Okres
Vyškov
Cena
5200000 Kč
za nemovitost

V exkluzivním zastoupení majitele nabízíme prodej poloviny domku s bytovou jednotkou 3+1 o užitné ploše 80 m2 v podkroví dvoupodlažního nepodsklepeného dvojdomku s garáží a vlastní zahradou 188 m2 v klidné lokalitě obce Kobeřice u Brna.

Dispozice nabízené poloviny domu s bytovou jednotkou: v 1. nadzemním podlaží zádveří, chodba s železobetonovým schodištěm vedoucí do podkroví skýtající velkoryse pojatý obývací pokoj 24 m2, kuchyň 8 m2 propojenou výdejním otvorem s obývacím pokojem, ložnicí s orientací na východ 12 m2 , pokoj 12 m2 se střešním oknem do zahrady, koupelnou s vanou 5m2 , šatnou a samostatným WC.

V celém domě jsou plastová okna, střešní okna opatřena izolačním dvojsklem.
Podlahy jsou ve společných prostorech řešeny protiskluzovou dlažbou, v koupelně a toaletě keramickou dlažbou a v pokojích standardním PVC.
Vytápění domu zajišťuje samostatný plynový kotel s rozvedeným ústředním topením.

Na zatravněné zahradě 188 m2 za domem, která patří výhradně majitelům této poloviny domu, jistě oceníte zabudovaný bazén s relaxační zónou pro odpočinek.

Obrovskou výhodou je vlastní garáž pro jedno auto a další auto potom může parkovat na parkovacím místě před garáží.

Měsíční náklady na provoz čítají cca 6 000,- Kč.

Nemovitost je ihned volná k nastěhování.

Kobeřice se nachází se v oblasti přírodního parku Ždánický les, na jeho severozápadním okraji, 8 km jižně od města Slavkov u Brna.
V obci Kobeřice je přímé autobusové spojení do Vyškova, Brna s přestupem ve Slavkově u Brna na vlak nebo autobus.
Z občanské vybavenosti se nabízí základní i mateřská škola, restaurace, obecní úřad i obchod. Lékárna a lékaři potom v nedalekém Slavkově.
Sportovní vyžití je možné na nedalekém fotbalovém hřišti, které doplňuje nově vybudované víceúčelové hřiště na tenis, volejbal a nohejbal.

Pokud vás tento velký zajímavý byt v dvojdomku zaujal, jako místo pro váš nový domov, neváhejte, mne kontaktovat pro sjednání prohlídky.

Máte zájem o bližší informace?

7997

Magazín
Nejnovější články

Čtyři byty, které jsou momentálně ve správě městské části Brno-střed, budou v průběhu dubna nabídnuty zájemcům o koupi formou aukce na adrese drazby-brno.cz.

Brněnský realitní trh s nemovitostmi zamrzl. Potvrdil to i čtvrtý kvartál loňského roku. „Ačkoliv byl z tohoto pohledu o trochu úspěšnější než ten předchozí, návrat k číslům před vypuknutím konfliktu na Ukrajině je zatím v nedohlednu. Dobře to ilustruje skutečnost, že se v lednu loňského roku prodalo více bytů než za celé druhé pololetí dohromady,“ říká Dalibor Lamka, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Trikaya.

Po avizovaném rozšíření do jižní části Evropy přichází developerská společnost DOMOPLAN s konkrétním rezidenčním projektem. Na předměstí chorvatského Záhřebu v rozvíjející se oblasti Samobor vybuduje šest prémiových vilových domů s celkem 100 byty. Součástí projektu, který bude částečně energeticky soběstačný, je také zelený park a dětské hřiště. Začít stavět DOMOPLAN plánuje v prvním čtvrtletí příštího roku, hotovo by mělo být ve druhé půlce roku 2025. 

Současné stavebnictví a realitní trh se musejí potýkat s nebývalým množstvím problémů a výzev vyplývajících nejen ze současné zhoršující se geopolitické a ekonomické situace, ale i z klimatických změn. Ochlazení sektoru je patrné také v Brně. Nejen do zdejší bytové otázky, ale i fungování města celkově, se navíc výrazně promítá chybějící nový územní plán, suburbanizace, nedostatečná infrastruktura a dlouhé povolovací procesy.

Brněnská developerská společnost DOMOPLAN ze skupiny FIPOX i v současné době pokračuje v realizaci svých projektů a plánuje další. Jenom v Brně nyní staví na 400 nových bytových jednotek, což je dokonce o 100 bytů víc, než společnost původně plánovala. Rozšiřuje totiž svou největší brněnskou rezidenci Pekárenský dvůr. I v tomto projektu bude DOMOPLAN lidem nabízet svou novinku – servisované podnájemní bydlení s důrazem na udržitelnost a pohodlí obyvatel. DOMOPLAN tak bude rozvíjet svůj koncept energeticky soběstačných staveb. Další brněnská rezidence Hvězdová se právě díky této udržitelné koncepci stala začátkem prosince vítězem soutěže Chytrá města 2022.

Developeři zažívají v současné turbulentní době náročné časy. Stavební materiály jsou těžko k sehnání, jejich cena je nejistá, a dělnické profese mnohdy nepatří k těm nejatraktivnějším. Investoři proto neví, za kolik postaví mnohdy již prodané byty. I přesto se v Brně hojně staví.