Prodej podílu o velikosti id. 1/2 z pozemků o výměře 2 273 m2 - Líšeň, Brno

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Pozemky
Typ konstrukce
neuvedeno
Obytná plocha
2273 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
stavební (bydlení)
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
neuvedeno
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
neuvedeno
Adresa

Brno 0
Česko

Městská část
Brno-Líšeň
Okres
Brno-město
Cena
1900000 Kč
za nemovitost

Nabízíme na prodej podíl o velikosti id. 1/2 ze souboru pozemků o celkové výměře 2 273 m2 v Brně – Líšni.
Dvě parcely, které navazují na pozemní komunikaci na ulici Holzova, mají celkem 891 m2. Šířka pozemku je z ulice cca 6 m a délka 127 m. V zadní části je pozemek mírně širší. Tyto parcely jsou v územním plánu vedeny ve stabilizované ploše BC – plochy bydlení čistého. V komunikaci na ulici Holzova jsou umístěny všechny inženýrské sítě, na které je možné se napojit.
Pozemek o výměře 914 m2 se podle územního plánu nachází v návrhové ploše BC – plochy bydlení čistého. Šířka pozemku je cca 6,2 m a délka cca 134,5 m.
Zbývající tři pozemky mají celkovou výměru 468 m2. Tyto pozemky jsou nestavební. Podle územního plánu jsou vedeny jako zemědělský půdní fond.
V Líšni je kompletní občanská vybavenost (ZŠ, MŠ, obchodní centrum, aj.) Doporučujeme prohlídku.

Máte zájem o bližší informace?

9006

Magazín
Nejnovější články

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.

Čtyři byty, které jsou momentálně ve správě městské části Brno-střed, budou v průběhu dubna nabídnuty zájemcům o koupi formou aukce na adrese drazby-brno.cz.

Brněnský realitní trh s nemovitostmi zamrzl. Potvrdil to i čtvrtý kvartál loňského roku. „Ačkoliv byl z tohoto pohledu o trochu úspěšnější než ten předchozí, návrat k číslům před vypuknutím konfliktu na Ukrajině je zatím v nedohlednu. Dobře to ilustruje skutečnost, že se v lednu loňského roku prodalo více bytů než za celé druhé pololetí dohromady,“ říká Dalibor Lamka, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Trikaya.