Prodej pěkného pozemku pro bydlení, IS, CP 833 m2, Boskovice, ul. U Lomu

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Pozemky
Typ konstrukce
neuvedeno
Obytná plocha
833 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
stavební (bydlení)
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
neuvedeno
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
neuvedeno
Adresa

Pod Střelnicí
Boskovice 680 01
Česko

Okres
Blansko
Cena
5000000 Kč
za nemovitost

Nabízím k prodeji pozemek s možností výstavby rodinného domu v okrajové obytné části města Boskovice, ul. U Lomu.

Celková plocha prodávaných parcel činí 833 m2. Jedná se o mírně svažitý pozemek par.č. 4337/6 (831 m2) a par.č. 4337/21, na jehož hranici a v přístupové asfaltové komunikaci se nachází veškeré IS (elektřina, plyn, voda, kanalizace,....).
Z této městské části je pěkný výhled na okolní kopce a samotné město Boskovice.

Dle územní studie " Pod Střelnicí" Boskovice: je zde možná výstavba:
- maximální koeficient zastavění pozemku je 30 %. Posuzuje se zvlášť pro každý pozemek RD.
(dle informací ze ST úřadu je nyní celková možná zastavěnost 60% vč. zpevněných ploch).
- objekty mohou mít maximálně 2 podlaží nad úrovní upraveného terénu u paty domu na jeho uliční straně, s případným obytným podkrovím
- úroveň podlahy 1. NP maximálně 1,0 m nad přilehlým terénem
- tvar střechy se neurčuje. Přípustné jsou střechy šikmé i ploché. Maximální sklon šikmé střechy je 40°........

Ověření, doplnění infomací či prokonzultování svého záměru můžete na místním stavebním úřadě.

Lokalita:
V centru města jste autem za 3 minuty. Jedná se o rozvíjející se oblast pro bydlení. V Boskovicích najdete veškerou občansku vybavenost - ZŠ, MŠ, různé obchody, služby...Také známé letní kino. V okolí je pěkná příroda vybízející k pěším i cyklo výletům. Jedná se o příjemné bydlení pro rodinu s dětmi.

Pokud Vás tato zajímavá nabídka zaujala, neváhejte a pro další informace nebo domluvení prohlídky mě kontaktujte. Uvedená cena neobsahuje odměnu kanceláře. Těším se na Vás.

Máte zájem o bližší informace?

6575

Magazín
Nejnovější články

Developeři zažívají v současné turbulentní době náročné časy. Stavební materiály jsou těžko k sehnání, jejich cena je nejistá, a dělnické profese mnohdy nepatří k těm nejatraktivnějším. Investoři proto neví, za kolik postaví mnohdy již prodané byty. I přesto se v Brně hojně staví.

Žádný prodaný byt v samotném centru jihomoravské metropole a překvapivé přesměrování zájmu kupců do čtvrtí Staré Brno a Bystrc, kde se prodalo nejvíc nových bytů. Tak vypadalo třetí čtvrtletí letošního roku ve městě pod Špilberkem. Prodeje bytů se tu propadly na historické minimum.

V krajských městech rychle ubývají nemovitosti k pronájmu s rozlohou nad 70 m2. Problém by to mohl být zejména pro studenty, kteří je využívají ke sdílenému bydlení. Hledání vhodného pronájmu by tak neměli nechávat až na září. Podle dat společnosti GarantovanyNajem.cz je pokles bytů o této rozloze oproti minulému roku i v řádech vyšších desítek procent. V Praze pozorují pokles o 54 %, v Brně pak o 30 %. Klesající nabídka nadále zvyšuje ceny pronájmů. Meziročně se v Česku podle portálu Realitymix.cz zvýšila průměrná cena pronájmu za 1 m2 o takřka 11 %.

Množství bytů, rodinných domů i pozemků k prodeji je v České republice nejvíce za posledních 8 let. Podle statistik společnosti GarantovanyNajem.cz se nabídka v Brně za uplynulých 8 měsíců zvýšila o 86 %, v Praze pak o 16 %. Prodávaných nemovitostí bude podle odborníků na trh realit z GarantovanyNajem.cz v následujících měsících ještě významně přibývat. 

Druhé čtvrtletí přineslo výrazný propad v počtu prodaných bytů v Brně. Kupce našlo pouze 161 nových bytů, nejméně od začátku roku 2018. Průměrná nabídková cena za metr čtvereční přitom oproti předchozím obdobím vzrostla výrazněji, a to na 127 200 Kč. Byť se mezikvartálně jedná pouze o drobný nárůst, meziročně šly nabídkové ceny nahoru o více než 12,5 %. U prodaných jednotek je pak nárůst ještě výraznější. Z městských částí se těžiště prodejů nových bytů přesunulo do centra města, do čela se dostala čtvrť Veveří. 

Téměř padesát let se tu neodehrály žádné stavební úpravy, nyní čeká objekt, ve kterém sídlí Divadlo Bolka Polívky a Univerzitní kino Scala, rekonstrukce. Počátkem března schválili brněnští radní zahájením zadávacího řízení na podlimitní veřejnou zakázku na projektovou dokumentaci a další služby související s rekonstrukcí budovy. Předpokládané náklady přesáhnou 65 milionů.