Prodej pěkné garáže o CP 20 m2 , Adamov, okr. Blansko

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Ostatní
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
20 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
garáž samostatná
Vlastnictví
osobní
Stav nemovitosti
udržovaný / původní stav
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
neuvedeno
Adresa

Plotní
Adamov 679 04
Česko

Okres
Blansko
Cena
442350 Kč
za nemovitost

Potřebujete uschovat rodinný vůz nebo hledáte např. místo pro uskladnění věcí?

Nabízím v Adamově prodej zděné řadové garáže o výměře 20 m2, která se nachází v části Mírov, ul Plotní.
Garáž je nově vymalovaná a betovaná podlaha je opatřena také novým nátěrem. Vstup do garáže je řešen přes dvoukřídlá plechová vrata, která jsou též nově natřená. Do garáže je zavedena eletřina 230 /400V(vlastní elektroměr).

Prodává se horní patrová řadová garáž (vrata č.78) s plochou střechou. Kolaudace proběhla v roce 1980. Vnitřní plocha garáže činí cca 18 m2 (2,90 x 6,10 m), výška 2,3 m.

Parcela o velikosti 20 m2 je v podílovém spoluvlastnictví prodávajícího a majitele spodní garáže. Příjezd ke garáži je po zpevněné komunikaci. Garáž je ihned k užívání.

Zaujala Vás nabídka garáže? Neváhejte mě kontaktovat. Těším se na Vás.
SLEVA ze 498.400,.- Kč

Máte zájem o bližší informace?

7601

Magazín
Nejnovější články

Čtyři byty, které jsou momentálně ve správě městské části Brno-střed, budou v průběhu dubna nabídnuty zájemcům o koupi formou aukce na adrese drazby-brno.cz.

Brněnský realitní trh s nemovitostmi zamrzl. Potvrdil to i čtvrtý kvartál loňského roku. „Ačkoliv byl z tohoto pohledu o trochu úspěšnější než ten předchozí, návrat k číslům před vypuknutím konfliktu na Ukrajině je zatím v nedohlednu. Dobře to ilustruje skutečnost, že se v lednu loňského roku prodalo více bytů než za celé druhé pololetí dohromady,“ říká Dalibor Lamka, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Trikaya.

Po avizovaném rozšíření do jižní části Evropy přichází developerská společnost DOMOPLAN s konkrétním rezidenčním projektem. Na předměstí chorvatského Záhřebu v rozvíjející se oblasti Samobor vybuduje šest prémiových vilových domů s celkem 100 byty. Součástí projektu, který bude částečně energeticky soběstačný, je také zelený park a dětské hřiště. Začít stavět DOMOPLAN plánuje v prvním čtvrtletí příštího roku, hotovo by mělo být ve druhé půlce roku 2025. 

Současné stavebnictví a realitní trh se musejí potýkat s nebývalým množstvím problémů a výzev vyplývajících nejen ze současné zhoršující se geopolitické a ekonomické situace, ale i z klimatických změn. Ochlazení sektoru je patrné také v Brně. Nejen do zdejší bytové otázky, ale i fungování města celkově, se navíc výrazně promítá chybějící nový územní plán, suburbanizace, nedostatečná infrastruktura a dlouhé povolovací procesy.

Brněnská developerská společnost DOMOPLAN ze skupiny FIPOX i v současné době pokračuje v realizaci svých projektů a plánuje další. Jenom v Brně nyní staví na 400 nových bytových jednotek, což je dokonce o 100 bytů víc, než společnost původně plánovala. Rozšiřuje totiž svou největší brněnskou rezidenci Pekárenský dvůr. I v tomto projektu bude DOMOPLAN lidem nabízet svou novinku – servisované podnájemní bydlení s důrazem na udržitelnost a pohodlí obyvatel. DOMOPLAN tak bude rozvíjet svůj koncept energeticky soběstačných staveb. Další brněnská rezidence Hvězdová se právě díky této udržitelné koncepci stala začátkem prosince vítězem soutěže Chytrá města 2022.

Developeři zažívají v současné turbulentní době náročné časy. Stavební materiály jsou těžko k sehnání, jejich cena je nejistá, a dělnické profese mnohdy nepatří k těm nejatraktivnějším. Investoři proto neví, za kolik postaví mnohdy již prodané byty. I přesto se v Brně hojně staví.