Prodej pěkné chaty se zahradou, CP 612m2, Synalov, Brno - venkov

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Rekreační objekty
Typ konstrukce
smíšená
Obytná plocha
80 m²
Zastavěná plocha
51 m²
Podtyp pozemku
Chata
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
udržovaný / původní stav
Vybavení
zařízeno
Vytápění
neuvedeno
Adresa

Synalov 0
Česko

Okres
Brno-venkov
Cena
2250000 Kč
za nemovitost

Nabízíme prodej rekreační chaty na vlastním pozemku, která se nachází na krásném místě obce Synalov (lokalita Kopaniny), okres Brno - venkov, cca 10 km od Tišnova. Zastavěná plocha chaty je 51m2, zahrada 561m2, celková výměra pozemku je 612m2. Nemovitost se nachází na okraji obce (lokalita Kopaniny), na velice pěkném místě s dostatkem soukromí a zároveň na kopci s výhledem do okolní krajiny. Celý pozemek je ohraničen vzrostlými habry. Jedná se o třípodlažní smíšenou stavbu na kamenném základu, v udržovaném stavu, spíše vhodnou k rekonstrukci či modernizaci. V přízemí se nachází dílna a sklad/sklep, v 1. patře pak vstupní předsíňka, WC, malá kuchyňka, chodba, obývací pokoj a pěkná terasa, ve 2. patře jsou dvě ložnice. V chatě není koupelna. V chatě je zavedena elektřina, voda není, jako zdroj vody je možné vybudovat studnu, na vedlejším pozemku je studna v hloubce cca 60 metrů. Příjezd až na pozemek po asfaltové komunikaci, posledních cca 20 metrů po louce. Parkování na pozemku. Kousek za pozemkem již začíná přírodní památka Synalovské kopaniny, turistické trasy, Naučná stezka Járy Cimrmana atp. Do Brna cca 35 minut jízdy. Více info v RK.

Máte zájem o bližší informace?

3681

Magazín
Nejnovější články

Mezinárodní organizace Docomomo International ocenila v rámci nejlepších rekonstrukcí moderních architektonických děl z celého světa za posledních 12 let brněnskou vilu Tugendhat. Její opravu realizovanou v letech 2010–2012 odborníci označili za „mimořádně provedenou“.  Památka získala ocenění i v kategorii Open House.

Léto končí a s ním odchází i poslední teplé dny. Zajistit si v nadcházející chladnější polovině roku v našich příbytcích teplo rodinného krbu, by mělo být prioritou. Jak je to s topnou sezónou a nač zaměřit pozornost při kontrole topné soustavy?

To, že Dominikánské náměstí čekají změny v podobě nového vodního prvku, není v Brně žádnou novinkou. Jeho vzhled i výběr se v jihomoravské metropoli řeší dlouhodobě. Své vítěze již má architektonicko-výtvarná soutěž, ze které vzejde finální podoba okrasy někdejšího Rybího trhu. Vítězný vodní prvek však budí u mnoha Brňanů rozpaky.

Mendlovo náměstí se brzy promění. Rekonstrukce se dotkne veřejného prostranství významného brněnského dopravního uzlu a přinést by prostoru měla především vyšší komfort. Společnost PK OSSENDORF požádala v zastoupení města Brna o vyjádření k dokumentaci pro společné územní a stavební řízení na první fázi úpravy.

Instalace povinná nejdříve od příštího roku a od roku 2027 pak jejich výhradní používání. O čem je řeč? O dálkově odečitatelných měřidlech. Nové měřiče tepla a chladu, vodoměry na teplou vodu či indikátory na radiátorech umožní český domácnostem například mnohem častěji dostávat informace o své spotřebě.

Komplex Centropolis. Takový název ponese nový polyfunkční objekt, který nabídne bytové jednotky, obchody i kanceláře. Vyroste na Nových Sadech.