Prodej, Pasivní rodinný dům, 213 m2 - Moravany

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Domy
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
213 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
samostatný
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
novostavba
Vybavení
nezařízeno
Vytápění
neuvedeno
Energetický štítek
A – mimořádně úsporná
Adresa

Hlavní 112/43
Moravany 664 48
Česko

Okres
Brno-venkov
Cena
18490000 Kč
za nemovitost

Poslední, uvolněný dům k prodeji!
Hledáte nemovitost, která Vás okouzlí na první dojem? Máme pro Vás skvělou nabídku: kvalitně postavený, zcela nový rohový dům s prostornou zahradou a dvojgaráží. Jsou pro Vás důležité moderní technologie a materiály? Máte rádi myšlenku na pasivní dům s nízkými náklady na bydlení? A to vše jen kousek od Brna? Vaše hledání končí zde.

Představujeme Vám dům s dispozicí 5+kk (212,6 m2) s terasou o rozloze 40 m2 v jedinečném rezidenčním projektu nacházejícím se v malebné obci Moravany. Tento projekt staví na konceptu zdravého bydlení, spojuje čistý design, moderní technologie a ekologický přístup.

Dům č. 1, který se nachází na rohu ulice Hlavní, stojí na pozemku o rozloze 1.009 m2 orientovaném na jih a nabízí:
Přízemí: dvojgaráž s přímým vstupem do domu (37,50 m2), vstupní hala (12,15 m2), otevřený obývací pokoj, kuchyně a jídelna (56,77 m2), úložný prostor (5,99 m2), koupelna + WC (4,06 m2), technická místnost (8,31 m2) a terasa o rozloze 40 m2.
První patro: schodiště (5,10 m2), chodba (4,89 m2), ložnice (16,99 m2, 20 m2, 14,24 m2 a 15,99 m2), koupelna (8,13 m2) a WC (2,48 m2).

Domy jsou navrženy tak, aby zajišťovaly soukromí každého majitele, zejména na terase, která je skvěle propojena s obývacím prostorem díky oknům od podlahy až po strop, která osvětlují celou čelní fasádu.

Standardy - dům je dokončen (kuchyně není součástí).
Kvalitní izolace a řízená ventilace s rekuperací tepla udržují pohodlné vnitřní klima po celý rok.
Efektivní izolace a trojskla na oknech eliminují hluk z ulice, takže si můžete vychutnat útulnou domácí atmosféru.
Tento dům může ušetřit až 85 % nákladů na vytápění ve srovnání s běžnými stavbami, díky specializované izolaci a ekologickému vytápění teplým vzduchem s rekuperací tepla.

Moravany jsou situovány jen 3 km od Brna a nabízejí kompletní vybavenost včetně škol, školek, restaurací a obchodů. Ideální pro všechny věkové skupiny, rodiny a ty, kteří touží po klidném bydlení. Moravany jsou propojeny s městskou dopravou IDS a mají snadný přístup na dálnice D1 a D2.

Pokud toužíte po krásném bydlení v harmonii s přírodou, tento dům splní všechna Vaše očekávání. Tuto příležitost nenechte uniknout.

Máte zájem o bližší informace?

9598

Magazín
Nejnovější články

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.

Čtyři byty, které jsou momentálně ve správě městské části Brno-střed, budou v průběhu dubna nabídnuty zájemcům o koupi formou aukce na adrese drazby-brno.cz.

Brněnský realitní trh s nemovitostmi zamrzl. Potvrdil to i čtvrtý kvartál loňského roku. „Ačkoliv byl z tohoto pohledu o trochu úspěšnější než ten předchozí, návrat k číslům před vypuknutím konfliktu na Ukrajině je zatím v nedohlednu. Dobře to ilustruje skutečnost, že se v lednu loňského roku prodalo více bytů než za celé druhé pololetí dohromady,“ říká Dalibor Lamka, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Trikaya.