Prodej, Pasivní rodinný dům, 199 m2 - Moravany

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Domy
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
199 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
samostatný
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
novostavba
Vybavení
nezařízeno
Vytápění
neuvedeno
Energetický štítek
A – mimořádně úsporná
Adresa

Hlavní 968/45
Moravany 664 48
Česko

Okres
Brno-venkov
Cena
17500000 Kč
za nemovitost

Hledáte nemovitost, která Vás okouzlí na první dojem? Kvalitně postavenou novostavbu s velkou zahradou a dvojgaráží? Oceníte použití moderních technologií a materiálů? Pasivní dům s opravdu nízkými náklady na bydlení? Umístění v těsné blízkosti Brna? Pak čtěte dále.

Nabízíme prodej rodinného domu s dispozicí 5+kk (199 m2) v unikátním projektu výstavby domů, který se nachází v obci Moravany. Projekt samotný je zaměřen primárně na koncepci zdravého bydlení, jednoduché tvary, spojení moderních technologií a ekologický přístup.

Dispozice nabízeného domu č. 5 (prostředního), nacházejícího se na ul. K Pegasu s parcelou o velikosti 602 m2:
1.NP: dvojgaráž s přímým vstupem do domu (35,9 m2), předsíň (11,30 m2), ob. pokoj s kuchyní a jídelnou (53,14 m2), komora (5,41 m2), koupelna + WC (3,58 m2), technická místnost (7,98 m2).
2.NP: schodiště (5,10 m2), chodba (4,89 m2), pokoje (15,59 m2, 18,73 m2, 13,39 m2 a 14,25 m2), koupelna (8,13 m2), WC (2,48 m2).

Domy jsou postaveny tak, aby měl každý z majitelů soukromí zejména na terase, která je propojena s ob. pokojem okny, které tvoří celou čelní stěnu a prostor krásně prosvětlují.

Standardy - dům bude kompletně dokončen (bez kuchyňské linky).
Čerstvý vzduch z venku prochází do domu přes prachové a pylové filtry. Kvalitní zateplení a technologie řízeného větrání s rekuperací tepla udržují příjemné vnitřní klima v zimě i v létě.
Účinná izolace a speciální okna s trojskly nepustí do domu žádný hluk z ulice a vy si tak plně vychutnáte útulnou atmosféru domova.
V tomto domě dokážete uspořit až 85 % nákladů na vytápění oproti běžným novostavbám. Takto nízké spotřeby energií dosahujeme díky speciální vrstvené izolaci a ekologickému teplovzdušnému vytápění s rekuperací tepla.

V Moravanech, které se nachází pouhé 3 km od Brna je plná občanská vybavenost v podobě školy, školky, restaurací, obchodů. Dalším benefitem je napojení na IDS a dostupnost na dálnici D1 a D2. Moravany jsou ideální pro všechny věkové skupiny, rodiny s dětmi i osoby toužící po klidném místě pro život.
Pokud toužíte po krásném bydlení, které je spojeno s přírodou, potom právě tento dům splní všechna vaše očekávání.

K nastěhování ihned. Veškeré informace v RK. Doporučuji.

Máte zájem o bližší informace?

9375

Magazín
Nejnovější články

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.

Čtyři byty, které jsou momentálně ve správě městské části Brno-střed, budou v průběhu dubna nabídnuty zájemcům o koupi formou aukce na adrese drazby-brno.cz.

Brněnský realitní trh s nemovitostmi zamrzl. Potvrdil to i čtvrtý kvartál loňského roku. „Ačkoliv byl z tohoto pohledu o trochu úspěšnější než ten předchozí, návrat k číslům před vypuknutím konfliktu na Ukrajině je zatím v nedohlednu. Dobře to ilustruje skutečnost, že se v lednu loňského roku prodalo více bytů než za celé druhé pololetí dohromady,“ říká Dalibor Lamka, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Trikaya.