Prodej, Obchodní prostory, 72m2 - Blansko

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Komerční objekty
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
72 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
obchodní prostory
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
udržovaný / původní stav
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
neuvedeno
Energetický štítek
B – úsporná
Adresa

Dvorská
Blansko 67801
Česko

Okres
Blansko
Cena
1378650 Kč
za nemovitost

V exkluzivním zastoupení majitele Vám nabízíme prodej komerčního prostoru v Blansku, ulice Dvorská.
Komerční prostory se nacházejí v novostavbě bytového domu z roku 2009 a jsou užívány jako Solná jeskyně.
Dispozice: vstupní hala s pultem, navazující chodba se vstupy do solné jeskyně o výměře 25 m2, k dispozici jsou 2 samostatné toalety.
Součástí ceny je kompletní vybavení prostor a solné jeskyně včetně veškeré elektroniky.

Možnost pokračovat v provozu solné jeskyně bez dalších výdajů nebo investic. K dispozici je klimatizace, audio a kamerový systém.

Máte zájem o bližší informace?

3088

Magazín
Nejnovější články

S přípravou na nadcházející nejteplejší měsíce v roce přichází na řadu i revize našich příbytků. Zahrada vyžaduje naši péči a stejně tak si kontrolu zaslouží i další části našeho domova. Například střecha. Díky pár úkonům se totiž můžete vyvarovat mnohem rozsáhlejším problémům.

Možnost, že budeme částečně pracovat na homeoffice i v následujících měsících, se promítá i do trhu s nemovitostmi. S novým životním rytmem totiž roste i zájem Čechů o byty se samostatnou pracovnou. Trendu, který je nejvíce patrný v Praze a v Brně, se přizpůsobují i majitelé bytů určených k pronájmu.

Realitní trh v jihomoravské metropoli pokořil další hranici. Průměrná cena metru čtverečního nové bytové jednotky poprvé v historii přesáhla 100 tisíc korun. Důvodem je vysoká poptávka plynoucí z nedostačující výstavby, a především zkostnatělé územní plánování. O jaké byty je v Brně největší zájem a kolik za ně musí noví majitelé v průměru zaplatit?

Žadatelé z řad mladší generace stále častěji volí pro splněních svých snů o vlastním bydlení hypoteční úvěry. Vyplývá to z dat České spořitelny. Podle nich získali lidé do 30 let v posledních měsících více než pětinu všech schválených půjček na bydlení.

Neobývaný dům v ulici Křenová 47 projde rekonstrukcí. Kromě nutných oprav se objekt zvýší o dvě patra. Hotovo by tu mělo být na přelomu let 2022 a 2023.

Vlivem pandemie výrazně vzrostl zájem o koupi rekreačních objektů, na paty jim však nově šlape i další segment na realitním trhu. Bytové jednotky s předzahrádkou či velkou terasou.