Prodej, Obchodní prostory, 149 m2 - Brno - Bystrc

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Komerční objekty
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
273 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
obchodní prostory
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
před rekonstrukcí
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
neuvedeno
Energetický štítek
G – mimořádně nehospodárná
Adresa

Černého 1/1
Brno 63500
Česko

Městská část
Brno-Bystrc
Okres
Brno-město
Cena
61000 Kč
za m2

Prodej 3 komerčních jednotek v 1.NP polyfunkčního domu Letná v Brně Bystrci. Jedná se o podlahové plochy s přímým vstupem z chodníku o podlahových plochách 219 m2, 193 m2 a 149 m2 s možností různého dělení nebo sloučení ploch.
Účel využití: obchodní, kancelářský, služby, ordinace. Nevhodné jsou tyto prostory pro restauraci, bar nebo stomatologii.
Vybavení: velkoformátové hliníkové výklady, možnost dokoupení skladů, parkovacích míst nebo garážových stání.
Standard interiérů: zahrnují hodnotu rozestavěné jednotky bez dokončovacích prací a dispozičních úprav. v ceně je obvodové zdivo bez omítek, podlahy betonové, hliníkové výkladce s trojskly, nápojné body medií v instalačních šachtách, vzduchotechniku dle dokumentace pro stavební povolení).
Termín realizace podzim 2021 - jaro 2024.
Projektová dokumentace je k dispozici.

Máte zájem o bližší informace?

4224

Magazín
Nejnovější články

Již příští rok by se mělo v katastrálním území brněnských Židenic začít stavět. Novým obyvatelům by tu nejpozději od roku 2029 mělo být k dispozici až 300 bytových jednotek. Na projektu bude spolupracovat město se soukromým investorem.

Přejete si doma udržet i během nejchladnějších měsíců roku příznivé klima, vyhnout se plísním a zároveň ušetřit na vytápění? Máte-li plastová okna, řešení je snadné. Nastavte je do zimního režimu. Poradíme vám, jak na to.

Svou novou trvalou adresu by mohli v budoucnu najít mnozí Brňané na severovýchodním okraj jihomoravské metropole v Líšni. Na pozemcích při ulici Holzově totiž město plánuje novou výstavbu. Nejprve je však potřebné zpracovat územní studii, která podrobněji přiblíží rozvoj této lokality.

Zvyšování cen nemovitostí se nevyhnulo ani druhé polovině minulého roku. Například v loňském třetím čtvrtletí zdražily domy a byty meziročně o výrazných 22 %. Vyplývá to z Indexu cen nemovitostí vydávaném Českým statistickým úřadem (ČSÚ). Jaké jsou důvody rychlého růstu?

Nakupovat sem chodí obyvatelé z okolí, ale i ti, kdo do Brna přijíždějí ze směru od hlavního města našeho rakouského souseda. Nyní se obchodní centrum mezi ulicemi Vídeňská, Strážní a Vsetínská rozroste. V rámci přístavby plánuje soukromý investor například také stavbu bytového domu či polyfunkční budovy s 11 patry.

Do popředí zájmu Čechů se v posledních dvou letech dostaly rodinné domy. V kurzu jsou dvoj- a trojdomy, které představují finančně přijatelnější alternativu. Jaké jsou jejich výhody a nevýhody?