Prodej nových obchodních, skladových, výrobních hal, výměra cca 450 m2, ViPark Brno, box B9

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Komerční objekty
Typ konstrukce
skeletová
Obytná plocha
444 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
skladové prostory
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
novostavba
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
neuvedeno
Energetický štítek
B – úsporná
Adresa

Vinohradská
Brno 0
Česko

Okres
Brno-město
Cena
24860000 Kč
za nemovitost

Ve výhradním zastoupení nabízíme prodej podnikatelských boxů v nově vznikajícím komerčním areálu ViPark Brno. Ideální pro firmy hledající prostory pro obchodní činnost, skladování nebo drobnou výrobu. Strategické umístění nabízí rychlou dostupnost do centra a zároveň blízkost nájezdů na dálnice a rychlostní komunikace, MHD přímo před areálem. Bezproblémový příjezd kamionem samozřejmostí. Součástí je i vlastní venkovní plocha pro parkování a manipulaci. Celá stavba je navržena jako energeticky velmi úsporná. Projekt má vydané stavební povolení, plánovaná kolaudace 1-2Q 2025. Více na stránkách www.vipark.cz.

rozměry jednotlivých boxů se drobně liší, příkladově uvádíme box B9:
užitná plocha boxu 444,2 m2 (hala 297,5 m2; kancelář, showroom 122,9 m2; zázemí 23,8 m2)
venkovní plocha 158 m2

Možnost rozšíření užitné plochy vestavbou v halové části.
V případě požadavku na změnu či přizpůsobení vašim potřebám, je důležitá včasná komunikace. Developer rád vyjde vstříc, jak jen to bude možné.

Máte zájem o bližší informace?

11763

Magazín
Nejnovější články

V uplynulém roce se na brněnském trhu prodalo nejméně novostaveb za poslední dekádu jeho sledování. Celkem 535 bytů v hodnotě 3,6 miliardy korun. Ceny přesto v průběhu roku neklesly a drží se na úrovni 130 000 Kč za metr čtvereční podlahové plochy. Prodejci hlásí oživení trhu, které nastalo v druhé polovině roku. V novém roce odborníci očekávají zlevnění úvěrů, růst poptávky i mírný růst cen, a to jak u starších, tak nových bytů. Údaje vyplývají z pravidelné analýzy brněnského trhu novostaveb, kterou připravuje společnost IMPERA styl.

Zásadní proměna čeká druhé nejvytíženější nádraží v Brně. Železniční stanice Královo Pole projde masivní rekonstrukcí, která přinese komfortnější cestování díky nové hale i přestavěnému kolejišti. Všechna nástupiště budou bezbariérová a nynější podchod se prodlouží až na ulici Myslínovu. Hotovo má být zhruba za dva roky.

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.