Prodej novostavby unikátní vily s nádherným výhledem na historické dominanty Brna

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Domy
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
330 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
samostatný
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
novostavba
Vybavení
zařízeno
Vytápění
Ústřední - elektrické
Energetický štítek
B – úsporná
Adresa

Brno 0
Česko

Okres
Brno-město
Cena
0 Kč
za nemovitost

Nabídka jedinečné nemovitosti v nadčasovém architektonickém provedení.
Novostavba vily je umístěna na horizontu exkluzivního pozemku s překrásnými panoramatickými výhledy na Brno a široké okolí.
Orientace: východ - Lesná, jih - hlavní část s výhledem na centrum města a jeho dominanty - hrad Špilberk a katedrálu sv. Petra a Pavla, západ - kopce Medlánky.
Kolaudace vily proběhla v 5/2021. Vila Je situována na prestižní adrese jak pro bydlení, tak i podnikání.
Pozemek o výměře 550 m2 má takřka ideální tvar čtverce.
Užitná plocha celkem: 330 m2 + 140 m2 terasy + 341 m2 zahrada
Dispozice: 6+kk (5 ložnic, 3 šatny, 1 technická místnost, obývací prostor s jídelnou a kuchyní má součtově plochu 90 m2, 4 koupelny
(1 s vanou, 3 se sprchovým koutem) + 1 samostatné WC)
V terase navazující na obytný prostor, po celé jeho délce, je zapuštěný infinity edge bazén s protiproudem a vyhříváním vyvedený v bílé perleti.
Ze 4 ložnic je možné bezbariérově vstoupit přímo na zahradu.
Parkování: 6 parkovacích stání - 4 pod pergolou, 1 za branou na pozemku a 1 přiléhající k domu z ulice. Garáž je v přípravě.
Dům je kompletně klimatizovaný a je vybaven podlahovým topením.
Vytápění elektřinou - tepelné čerpadlo s ohřevem centrální TUV. Internet wi-fi v celém domě, satelit na střeše.
K výstavbě vily byly použity technologicky pokročilé stavební a izolační prvky. Prvotřídní je i zpracování interiéru, což se týká jak vkusně zvolených materiálů, tak zařizovacích předmětů nejvyšší kvality.
Vybavení interiéru: zakázková kuchyňská linka s moderními dezény navrženými italským designerským studiem s vestavěnými spotřebiči zn. Miele, pracovní deska z umělého kámene - černá perleť. Na zakázku jsou vyrobeny i vestavěné skříně, šatní skříně i minibar opět za použití luxusních materiálů, okna Sulko - hliník HS portál, špičková sanita Villeroy & Boch, podlaha z dubového masivu, zakázkové interiérové dveře z makasarského ebenu vysoké 250 cm.
Součástí kupní ceny je i další vybavení interiéru vily: lustry, závěsy (v obývacím prostoru dálkově ovládané), na fasádě 42 světel, automatická brána, schodiště propojující terasu se zahradou, příprava pro vířivku ve 2.NP s výhledem na celé Brno, předokenní rolety na dálkové ovládání.
Od hluku odcloněná okrasná zahrada s automatickou závlahou nabízí dostatek soukromí a klidu pro relaxaci. V bezprostředním okolí vily je krásná vzrostlá zeleň (borovice, smrky, ovocný sad, divoká zahrada a louka).
Designem a kvalitou provedení vila uspokojí požadavky i těch nejnáročnějších klientů. K nastěhování dohodou.
Bližší informace a termín osobní prohlídky si můžete dohodnout v RK.

Máte zájem o bližší informace?
Mgr. Romana Dokonalová
Mgr. Romana Dokonalová

6799

Magazín
Nejnovější články

Developeři zažívají v současné turbulentní době náročné časy. Stavební materiály jsou těžko k sehnání, jejich cena je nejistá, a dělnické profese mnohdy nepatří k těm nejatraktivnějším. Investoři proto neví, za kolik postaví mnohdy již prodané byty. I přesto se v Brně hojně staví.

Žádný prodaný byt v samotném centru jihomoravské metropole a překvapivé přesměrování zájmu kupců do čtvrtí Staré Brno a Bystrc, kde se prodalo nejvíc nových bytů. Tak vypadalo třetí čtvrtletí letošního roku ve městě pod Špilberkem. Prodeje bytů se tu propadly na historické minimum.

V krajských městech rychle ubývají nemovitosti k pronájmu s rozlohou nad 70 m2. Problém by to mohl být zejména pro studenty, kteří je využívají ke sdílenému bydlení. Hledání vhodného pronájmu by tak neměli nechávat až na září. Podle dat společnosti GarantovanyNajem.cz je pokles bytů o této rozloze oproti minulému roku i v řádech vyšších desítek procent. V Praze pozorují pokles o 54 %, v Brně pak o 30 %. Klesající nabídka nadále zvyšuje ceny pronájmů. Meziročně se v Česku podle portálu Realitymix.cz zvýšila průměrná cena pronájmu za 1 m2 o takřka 11 %.

Množství bytů, rodinných domů i pozemků k prodeji je v České republice nejvíce za posledních 8 let. Podle statistik společnosti GarantovanyNajem.cz se nabídka v Brně za uplynulých 8 měsíců zvýšila o 86 %, v Praze pak o 16 %. Prodávaných nemovitostí bude podle odborníků na trh realit z GarantovanyNajem.cz v následujících měsících ještě významně přibývat. 

Druhé čtvrtletí přineslo výrazný propad v počtu prodaných bytů v Brně. Kupce našlo pouze 161 nových bytů, nejméně od začátku roku 2018. Průměrná nabídková cena za metr čtvereční přitom oproti předchozím obdobím vzrostla výrazněji, a to na 127 200 Kč. Byť se mezikvartálně jedná pouze o drobný nárůst, meziročně šly nabídkové ceny nahoru o více než 12,5 %. U prodaných jednotek je pak nárůst ještě výraznější. Z městských částí se těžiště prodejů nových bytů přesunulo do centra města, do čela se dostala čtvrť Veveří. 

Téměř padesát let se tu neodehrály žádné stavební úpravy, nyní čeká objekt, ve kterém sídlí Divadlo Bolka Polívky a Univerzitní kino Scala, rekonstrukce. Počátkem března schválili brněnští radní zahájením zadávacího řízení na podlimitní veřejnou zakázku na projektovou dokumentaci a další služby související s rekonstrukcí budovy. Předpokládané náklady přesáhnou 65 milionů.