Prodej novostavby unikátní vily s nádherným výhledem na historické dominanty Brna

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Domy
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
330 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
samostatný
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
novostavba
Vybavení
zařízeno
Vytápění
Ústřední - elektrické
Energetický štítek
B – úsporná
Adresa

Brno 0
Česko

Okres
Brno-město
Cena
0 Kč
za nemovitost

Nabídka jedinečné nemovitosti v nadčasovém architektonickém provedení.
Novostavba vily je umístěna na horizontu exkluzivního pozemku s překrásnými panoramatickými výhledy na Brno a široké okolí.
Orientace: východ - Lesná, jih - hlavní část s výhledem na centrum města a jeho dominanty - hrad Špilberk a katedrálu sv. Petra a Pavla, západ - kopce Medlánky.
Kolaudace vily proběhla v 5/2021. Vila Je situována na prestižní adrese jak pro bydlení, tak i podnikání.
Pozemek o výměře 550 m2 má takřka ideální tvar čtverce.
Užitná plocha celkem: 330 m2 + 140 m2 terasy + 341 m2 zahrada
Dispozice: 6+kk (5 ložnic, 3 šatny, 1 technická místnost, obývací prostor s jídelnou a kuchyní má součtově plochu 90 m2, 4 koupelny
(1 s vanou, 3 se sprchovým koutem) + 1 samostatné WC)
V terase navazující na obytný prostor, po celé jeho délce, je zapuštěný infinity edge bazén s protiproudem a vyhříváním vyvedený v bílé perleti.
Ze 4 ložnic je možné bezbariérově vstoupit přímo na zahradu.
Parkování: 6 parkovacích stání - 4 pod pergolou, 1 za branou na pozemku a 1 přiléhající k domu z ulice. Garáž je v přípravě.
Dům je kompletně klimatizovaný a je vybaven podlahovým topením.
Vytápění elektřinou - tepelné čerpadlo s ohřevem centrální TUV. Internet přes wi-fi v celém domě.
K výstavbě vily byly použity technologicky pokročilé stavební a izolační prvky. Prvotřídní je i zpracování interiéru, což se týká jak vkusně zvolených materiálů, tak zařizovacích předmětů nejvyšší kvality.
Vybavení interiéru: zakázková kuchyňská linka s moderními dezény navrženými italským designerským studiem s vestavěnými spotřebiči zn. Miele a AEG, pracovní deska z umělého kámene - černá perleť. Na zakázku jsou vyrobeny i vestavěné skříně, šatní skříně i minibar opět za použití luxusních materiálů, okna Sulko - hliník HS portál, špičková sanita Villeroy & Boch, podlaha z dubového masivu, zakázkové interiérové dveře z makasarského ebenu vysoké 250 cm.
Součástí kupní ceny je i další vybavení interiéru vily: lustry, závěsy (v obývacím prostoru dálkově ovládané), na fasádě 42 světel, automatická brána, schodiště propojující terasu se zahradou, příprava pro vířivku ve 2.NP s výhledem na celé Brno, předokenní rolety na dálkové ovládání.
Od hluku odcloněná okrasná zahrada s automatickou závlahou nabízí dostatek soukromí a klidu pro relaxaci. V bezprostředním okolí vily je krásná vzrostlá zeleň (borovice, smrky, ovocný sad, divoká zahrada a louka).
Designem a kvalitou provedení vila uspokojí požadavky i těch nejnáročnějších klientů. K nastěhování dohodou.
Bližší informace a termín osobní prohlídky si můžete dohodnout v RK.

Máte zájem o bližší informace?
Mgr. Romana Dokonalová
Mgr. Romana Dokonalová

6799

Magazín
Nejnovější články

Čtyři byty, které jsou momentálně ve správě městské části Brno-střed, budou v průběhu dubna nabídnuty zájemcům o koupi formou aukce na adrese drazby-brno.cz.

Brněnský realitní trh s nemovitostmi zamrzl. Potvrdil to i čtvrtý kvartál loňského roku. „Ačkoliv byl z tohoto pohledu o trochu úspěšnější než ten předchozí, návrat k číslům před vypuknutím konfliktu na Ukrajině je zatím v nedohlednu. Dobře to ilustruje skutečnost, že se v lednu loňského roku prodalo více bytů než za celé druhé pololetí dohromady,“ říká Dalibor Lamka, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Trikaya.

Po avizovaném rozšíření do jižní části Evropy přichází developerská společnost DOMOPLAN s konkrétním rezidenčním projektem. Na předměstí chorvatského Záhřebu v rozvíjející se oblasti Samobor vybuduje šest prémiových vilových domů s celkem 100 byty. Součástí projektu, který bude částečně energeticky soběstačný, je také zelený park a dětské hřiště. Začít stavět DOMOPLAN plánuje v prvním čtvrtletí příštího roku, hotovo by mělo být ve druhé půlce roku 2025. 

Současné stavebnictví a realitní trh se musejí potýkat s nebývalým množstvím problémů a výzev vyplývajících nejen ze současné zhoršující se geopolitické a ekonomické situace, ale i z klimatických změn. Ochlazení sektoru je patrné také v Brně. Nejen do zdejší bytové otázky, ale i fungování města celkově, se navíc výrazně promítá chybějící nový územní plán, suburbanizace, nedostatečná infrastruktura a dlouhé povolovací procesy.

Brněnská developerská společnost DOMOPLAN ze skupiny FIPOX i v současné době pokračuje v realizaci svých projektů a plánuje další. Jenom v Brně nyní staví na 400 nových bytových jednotek, což je dokonce o 100 bytů víc, než společnost původně plánovala. Rozšiřuje totiž svou největší brněnskou rezidenci Pekárenský dvůr. I v tomto projektu bude DOMOPLAN lidem nabízet svou novinku – servisované podnájemní bydlení s důrazem na udržitelnost a pohodlí obyvatel. DOMOPLAN tak bude rozvíjet svůj koncept energeticky soběstačných staveb. Další brněnská rezidence Hvězdová se právě díky této udržitelné koncepci stala začátkem prosince vítězem soutěže Chytrá města 2022.

Developeři zažívají v současné turbulentní době náročné časy. Stavební materiály jsou těžko k sehnání, jejich cena je nejistá, a dělnické profese mnohdy nepatří k těm nejatraktivnějším. Investoři proto neví, za kolik postaví mnohdy již prodané byty. I přesto se v Brně hojně staví.