Prodej novostavby komerční nemovitosti na vlastním pozemku, Brno - Bystrc, ul. Nad Přehradou

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Komerční objekty
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
137 m²
Zastavěná plocha
155 m²
Podtyp pozemku
obchodní prostory
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
novostavba
Vybavení
zařízeno
Vytápění
Ústřední - dálkové
Energetický štítek
G – mimořádně nehospodárná
Adresa

Nad Přehradou 1/1
Brno 63500
Česko

Městská část
Brno-Bystrc
Okres
Brno-město
Cena
11882000 Kč
za nemovitost

Ve výhradním zastoupení nabízíme prodej komerční nemovitosti na vlastním pozemku, vedený na katastrálním úřadu jako objekt občanské vybavenosti. Jedná se o samostatný objekt s číslem popisným, stojící na vlastním pozemku o zastavěné ploše 155 m2, s vlastním pozemkem pod stavbou a dalším přilehlým pozemkem o rozloze 181 m2. Objekt není součástí přilehlé stavby bytového domu, jedná se o samostatný objekt! Nemovitost byla využívána jako restaurace se zahrádkou, svůj provoz ukončila z rodinných důvodů k 31.1. 2020, nejedná se tedy o ukončení provozu z důvodů souvisejících s opatřeními proti C19.

Nemovitost se nachází v nově postavené okrajové části Brna - Bystrce, v ulici Nad Přehradou, s výhledem směrem k Brněnské přehradě. V okolí se nacházejí převážně novostavby bytových a rodinných domů.

Objekt byl dostavěný a zkolaudovaný v dubnu 2018, následně uvedený do provozu. Veškeré vybavení restaurace je tedy přibližně 4 roky nové (ovšem jen 2 roky používané), v perfektním stavu, kuchyně i ostatní zařízení splňují veškeré, v současnosti požadované, normy. Objekt je dále vybavený bezpečnostním systémem s alarmem a online napojením. V objektu restaurace i zahrádky je rozvedený repro systém. Stávající vybavení i zařízení objektu je součástí prodeje. Vše je plně funkční.

Vnitřní prostor restaurace má kapacitu 52 míst, zahrádka dalších 50.
Vnitřní komerční prostor objektu má celkovou výměrou 136,56 m2, sestává z hostinské části (restaurace + bar) o výměře 92,47 m2, dále kuchyně 17.68 m2, suchého skladu 4 m2, chodby mezi skladem a kuchyní 5,11 m2, šatnou pro personál 3,06 m2, WC pro personál 1,13 m2 a WC pro hosty restaurace - ženy 7,43 m2 a muže 5,68 m2.

Měsíční náklady při plném provozu restaurace byly přibližně 31.500,-Kč.

Tato nabídka je vhodná zejména pro náročného investora či provozovatele, s jasnou představou o budoucí strategii, s využitím veškerého a nemalého potenciálu, který tento objekt nabízí, s ohledem na jeho polohu, dispozici a prostředí, ve kterém se nachází.

V případě zájmu o bližší informace, půdorysný plánek objektu nebo prohlídku nemovitosti, kontaktujte makléře, a to kterýkoliv všední den od 8.00 do 19.00 hod

Máte zájem o bližší informace?

4863

Magazín
Nejnovější články

Již příští rok by se mělo v katastrálním území brněnských Židenic začít stavět. Novým obyvatelům by tu nejpozději od roku 2029 mělo být k dispozici až 300 bytových jednotek. Na projektu bude spolupracovat město se soukromým investorem.

Přejete si doma udržet i během nejchladnějších měsíců roku příznivé klima, vyhnout se plísním a zároveň ušetřit na vytápění? Máte-li plastová okna, řešení je snadné. Nastavte je do zimního režimu. Poradíme vám, jak na to.

Svou novou trvalou adresu by mohli v budoucnu najít mnozí Brňané na severovýchodním okraj jihomoravské metropole v Líšni. Na pozemcích při ulici Holzově totiž město plánuje novou výstavbu. Nejprve je však potřebné zpracovat územní studii, která podrobněji přiblíží rozvoj této lokality.

Zvyšování cen nemovitostí se nevyhnulo ani druhé polovině minulého roku. Například v loňském třetím čtvrtletí zdražily domy a byty meziročně o výrazných 22 %. Vyplývá to z Indexu cen nemovitostí vydávaném Českým statistickým úřadem (ČSÚ). Jaké jsou důvody rychlého růstu?

Nakupovat sem chodí obyvatelé z okolí, ale i ti, kdo do Brna přijíždějí ze směru od hlavního města našeho rakouského souseda. Nyní se obchodní centrum mezi ulicemi Vídeňská, Strážní a Vsetínská rozroste. V rámci přístavby plánuje soukromý investor například také stavbu bytového domu či polyfunkční budovy s 11 patry.

Do popředí zájmu Čechů se v posledních dvou letech dostaly rodinné domy. V kurzu jsou dvoj- a trojdomy, které představují finančně přijatelnější alternativu. Jaké jsou jejich výhody a nevýhody?