Prodej, nadstandardní byt 3+1 s balkónem, CP 69m2, ul. Bořetická, Brno - Vinohrady

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Byty
Typ konstrukce
panelová
Dispozice
3+1
Obytná plocha
69 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Vlastnictví
osobní
Stav nemovitosti
po rekonstrukci
Vybavení
zařízeno
Vytápění
Ústřední - dálkové
Energetický štítek
C – vyhovující
Adresa

Bořetická 4132/4
Brno 628 00
Česko

Městská část
Brno-Vinohrady
Okres
Brno-město
Cena
7500000 Kč
za nemovitost

Nabízíme prodej velmi pěkného nadstandardního bytu 3+1 s prostorným balkónem na ul. Bořetická, Brno - Vinohrady. Bytová jednotka je po kompletní vkusné rekonstrukci a její celková podlahová plocha činí 64m2 + 5m2 balkón. Dispozice bytu - výměry jsou orientační: předsíň/chodba 9m2, kuchyň 9m2, pokoje 16, 12 a 9m2, koupelna 3m2, samostatné WC 1m2, šatna/prádelna s pračkou a sušičkou 3m2, balkón 5m2. K bytu patří sklep 2m2. Koupelnové jádro je zděné, koupelna se vanou, WC samostatně, nová kompletně vybavená kuchyňská linka vč. vestavných spořebičů (multifunkční el. trouba a mikrovlnka, sporák - indukce, digestoř, myčka, lednička s mrazákem). Lepená vinylová podlaha v celém bytě, v koupelně a WC dlažba, nové bezfalcové dveře a zárubně (skryté kování) + 1x dveře skleněné se zásuvem do pouzdra, 1x dveře se zásuvem do pouzdra do šatny/prádelny, prostorný balkón se vstupem z obývacího pokoje, bezpečnostní vstupní dveře, klimatizace s jednotkou v obývacím pokoji. V celém bytě je kompleně nová elektroinstalace, omítky, v celém bytě jsou stropní podhledy s osvětlením a zvukové/tepelné izolace. Pokoje jsou neprůchozí. Orientace bytu je sever (malé pokoje) + západ (obývací pokoj + kuchyň). byt se prodává vč. kompletního vybavení (vestavěné skříně, kusové skříně, značková kožená sedačka, stoly, postel, sedačka v hostinském pokoji atd.).

Bytový dům je po kompletní rekonstrukci, SVJ bez úvěru, ve FO naspořeno cca 5mil Kč. Klidná loklita s dobrým parkováním v okolí domu a dobrou dostupností do centra města. V blízkosti kompletní občanská vybavenost (obchody, služby atd.).

Více info v RK.

Máte zájem o bližší informace?

9801

Magazín
Nejnovější články

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.

Čtyři byty, které jsou momentálně ve správě městské části Brno-střed, budou v průběhu dubna nabídnuty zájemcům o koupi formou aukce na adrese drazby-brno.cz.

Brněnský realitní trh s nemovitostmi zamrzl. Potvrdil to i čtvrtý kvartál loňského roku. „Ačkoliv byl z tohoto pohledu o trochu úspěšnější než ten předchozí, návrat k číslům před vypuknutím konfliktu na Ukrajině je zatím v nedohlednu. Dobře to ilustruje skutečnost, že se v lednu loňského roku prodalo více bytů než za celé druhé pololetí dohromady,“ říká Dalibor Lamka, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Trikaya.