Prodej nádherného stavebního pozemku na skvělém místě, 963m2 - Babice nad Svitavou

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Pozemky
Typ konstrukce
neuvedeno
Obytná plocha
963 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
stavební (bydlení)
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
neuvedeno
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
neuvedeno
Adresa

Babice nad Svitavou 664 01
Česko

Okres
Brno-venkov
Cena
6990000 Kč
za nemovitost

Hledáte prostorný stavební pozemek pro váš vysněný dům? Jste nároční a požadujete od místa, které bude útočištěm pro vaši rodinu, soukromí, perfektní dopravní dostupnost a v neposlední řadě nádhernou okolní přírodu? Potom právě vám ve výhradním zastoupení majitele nabízím jedinečný pozemek ve vyhledávané lokalitě Babice nad Svitavou.

Rovinatý pozemek má výměru 963 m2 a je situován v nové zástavbě rodinných domů. Uliční šíře má krásných 24 m a délka pozemku je potom cca 40 m. Neocenitelnou výhodou je, že součástí kupní ceny je platné stavební povolení k výstavbě RD, včetně prováděcího projektu stavby na dům 5+kk s výměrou 130,7 m2. V tuto chvíli tam byla provedena skrývka ornice a vyhloubení rýh pro základové pásy. Na pozemku je přívod elektřiny, vody a odvod splaškové kanalizace. Pokud budete chtít, můžete tak začít okamžitě stavět, neboť je připravena i již domluvená kvalitní stavební firma na realizaci stavby.

Babice nad Svitavou jsou obec v okrese Brno-venkov v Jihomoravském kraji. Leží asi 13 km severovýchodně od Brna, v Drahanské vrchovině v nadmořské výšce 460 m n. m. a jsou vstupní branou do Moravského krasu. Výborná občanská vybavenost včetně školy a školky jsou samozřejmostí.

Koupi pozemku je možno realizovat prostřednictvím hypotečního úvěru, s jehož vyřízením vám rádi pomůžeme. Neváhejte mne tedy kontaktovat a přijďte si prohlédnout místo vašeho nového domova.

Máte zájem o bližší informace?

9206

Magazín
Nejnovější články

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.

Čtyři byty, které jsou momentálně ve správě městské části Brno-střed, budou v průběhu dubna nabídnuty zájemcům o koupi formou aukce na adrese drazby-brno.cz.

Brněnský realitní trh s nemovitostmi zamrzl. Potvrdil to i čtvrtý kvartál loňského roku. „Ačkoliv byl z tohoto pohledu o trochu úspěšnější než ten předchozí, návrat k číslům před vypuknutím konfliktu na Ukrajině je zatím v nedohlednu. Dobře to ilustruje skutečnost, že se v lednu loňského roku prodalo více bytů než za celé druhé pololetí dohromady,“ říká Dalibor Lamka, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Trikaya.