Prodej moderního, nízkoenergetického bytu 3+kk, Brno/ul. Táborská

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Byty
Typ konstrukce
cihlová
Dispozice
3+kk
Obytná plocha
66 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Vlastnictví
osobní
Stav nemovitosti
novostavba
Vybavení
nezařízeno
Vytápění
neuvedeno
Energetický štítek
B – úsporná
Adresa

Táborská
Brno 0
Česko

Městská část
Brno-Židenice
Okres
Brno-město
Cena
7396000 Kč
za nemovitost

Hledáte nové, kvalitní, moderní, nízkoenergetické bydlení v Brně, kde budete mít všechno na dosah? Pak tu máme něco přesně pro vás.

Ve výhradním zastoupení investora vám nabízíme k prodeji prostorný byt 3+kk v nově dokončeném bytovém domě na ulici Táborská, v Brně - Židenicích.

Uvedená kupní cena bytu je včetně DPH. Parkovací stání v ceně bytu zahrnuto není. Cena parkovacího stání je 460.000,- Kč.

Dům se nachází v těsné blízkosti zastávky hromadné dopravy, kde je v bezprostředním okolí k dispozici veškerá občanská vybavenost. V docházkové vzdálenosti jsou restaurace, školy, supermarkety, nákupní centrum, zdravotnická zařízení, sportoviště, dětská hřiště, veterinární klinika, kromě zastávky MHD i vlaková zastávka. Bytový dům vyniká svou kvalitní moderní architekturou, která zároveň plně respektuje okolní zástavbu.

Byt I306 s dispozicí 3+kk o podlahové ploše 64,8 m2 se skládá z předsíně, prostorného obývacího pokoje s kuchyní, samostatným pokojem, prostornou šatnou a dalším pokojem orientovaným do vnitřní části budovy, dále pak z koupelny se sprchovým koutem a WC.

Energetická náročnost - Průkaz energetické náročnosti budovy B - tedy, velmi úsporná

Pro více informací či osobní schůzku kontaktujte níže uvedeného makléře.

Máte zájem o bližší informace?

9706

Magazín
Nejnovější články

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.

Čtyři byty, které jsou momentálně ve správě městské části Brno-střed, budou v průběhu dubna nabídnuty zájemcům o koupi formou aukce na adrese drazby-brno.cz.

Brněnský realitní trh s nemovitostmi zamrzl. Potvrdil to i čtvrtý kvartál loňského roku. „Ačkoliv byl z tohoto pohledu o trochu úspěšnější než ten předchozí, návrat k číslům před vypuknutím konfliktu na Ukrajině je zatím v nedohlednu. Dobře to ilustruje skutečnost, že se v lednu loňského roku prodalo více bytů než za celé druhé pololetí dohromady,“ říká Dalibor Lamka, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Trikaya.