Prodej, Komerční, ubytování, 255m2 - Znojmo

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Komerční objekty
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
255 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
hotel
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
udržovaný / původní stav
Vybavení
zařízeno
Vytápění
neuvedeno
Energetický štítek
G – mimořádně nehospodárná
Adresa

Hakenova 688/29
Znojmo 669 02
Česko

Okres
Znojmo
Cena
10900000 Kč
za nemovitost

V exkluzivním zastoupení majitele nabízíme k prodeji pěkný, rodinný dům - penzion s osmi apartmány o zastavěné ploše 133 m2, situovaný do středu města Znojma na ulici Hakenova.
Dispozice 1.NP:
Recepce, jídelna, kuchyně, WC, kotelna, prádelna, společná chodba, schodiště.
Dispozice 2.NP:
pokoj č.1 s WC a sprchovým koutem 19,7 m2, pokoj č.2 s WC a sprchovým koutem 13,5 m2, pokoj č.3 s WC a sprchovým koutem 19,4 m2, pokoj č.4 s WC a sprchovým koutem 18,1 m2
Dispozice 3.NP:
pokoj č.5 s WC a sprchovým koutem 19,7 m2, pokoj č.6 s WC a sprchovým koutem 13,5 m2, pokoj č.7 s WC a sprchovým koutem 19,4 m2, pokoj č.8 s WC a sprchovým koutem 18,1 m2
Dispozice 4.NP:
půdní prostor s možností dalších pokojů ...
Okna pokojů 1 ,4, 5, 8, jídelny, recepce, schodiště a vstupu jsou orientovány na JV stranu, okna kuchyně, pokojů 2, 6 jejich koupelen, a vstup na dvorek na SZ stranu, okna pokojů 3, 7, jejich koupelen na SV stranu.
Penzion je kompletně zařízený, v kuchyni je běžná kuchyňská linka, v jídelně stoly a židle, na pokojích dvojlůžka, skříně, lednice, televize.
Topení v domě je řešeno plynovým kotlem v kotelně, o ohřev vody se starají dva plynové bojlery v I.NP
Parkování před domem, nebo na parkovišti Hypermarketu bezproblémové.
Pojďte krásně a pohodlně podnikat, investovat.
Potřebujete-li vyřídit úvěr, rádi Vám jej výhodně zprostředkujeme.
Bližší info u makléře.

Máte zájem o bližší informace?

7342

Magazín
Nejnovější články

Současné stavebnictví a realitní trh se musejí potýkat s nebývalým množstvím problémů a výzev vyplývajících nejen ze současné zhoršující se geopolitické a ekonomické situace, ale i z klimatických změn. Ochlazení sektoru je patrné také v Brně. Nejen do zdejší bytové otázky, ale i fungování města celkově, se navíc výrazně promítá chybějící nový územní plán, suburbanizace, nedostatečná infrastruktura a dlouhé povolovací procesy.

Brněnská developerská společnost DOMOPLAN ze skupiny FIPOX i v současné době pokračuje v realizaci svých projektů a plánuje další. Jenom v Brně nyní staví na 400 nových bytových jednotek, což je dokonce o 100 bytů víc, než společnost původně plánovala. Rozšiřuje totiž svou největší brněnskou rezidenci Pekárenský dvůr. I v tomto projektu bude DOMOPLAN lidem nabízet svou novinku – servisované podnájemní bydlení s důrazem na udržitelnost a pohodlí obyvatel. DOMOPLAN tak bude rozvíjet svůj koncept energeticky soběstačných staveb. Další brněnská rezidence Hvězdová se právě díky této udržitelné koncepci stala začátkem prosince vítězem soutěže Chytrá města 2022.

Developeři zažívají v současné turbulentní době náročné časy. Stavební materiály jsou těžko k sehnání, jejich cena je nejistá, a dělnické profese mnohdy nepatří k těm nejatraktivnějším. Investoři proto neví, za kolik postaví mnohdy již prodané byty. I přesto se v Brně hojně staví.

Žádný prodaný byt v samotném centru jihomoravské metropole a překvapivé přesměrování zájmu kupců do čtvrtí Staré Brno a Bystrc, kde se prodalo nejvíc nových bytů. Tak vypadalo třetí čtvrtletí letošního roku ve městě pod Špilberkem. Prodeje bytů se tu propadly na historické minimum.

V krajských městech rychle ubývají nemovitosti k pronájmu s rozlohou nad 70 m2. Problém by to mohl být zejména pro studenty, kteří je využívají ke sdílenému bydlení. Hledání vhodného pronájmu by tak neměli nechávat až na září. Podle dat společnosti GarantovanyNajem.cz je pokles bytů o této rozloze oproti minulému roku i v řádech vyšších desítek procent. V Praze pozorují pokles o 54 %, v Brně pak o 30 %. Klesající nabídka nadále zvyšuje ceny pronájmů. Meziročně se v Česku podle portálu Realitymix.cz zvýšila průměrná cena pronájmu za 1 m2 o takřka 11 %.

Množství bytů, rodinných domů i pozemků k prodeji je v České republice nejvíce za posledních 8 let. Podle statistik společnosti GarantovanyNajem.cz se nabídka v Brně za uplynulých 8 měsíců zvýšila o 86 %, v Praze pak o 16 %. Prodávaných nemovitostí bude podle odborníků na trh realit z GarantovanyNajem.cz v následujících měsících ještě významně přibývat.