Prodej kanceláře 56 m2 - IBC Brno - Zábrdovice

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Komerční objekty
Typ konstrukce
skeletová
Obytná plocha
56 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
kancelářské prostory
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
udržovaný / původní stav
Vybavení
částečně zařízeno
Vytápění
neuvedeno
Energetický štítek
G – mimořádně nehospodárná
Adresa

Příkop
Brno 602 00
Česko

Městská část
Brno-střed
Okres
Brno-město
Cena
2690000 Kč
za nemovitost

Nabízíme Vám k prodeji moderní kancelářské prostory s vlastní kuchyňkou o celkové podlahové ploše 56 m2, které se nacházejí v 5.NP obchodního komplexu IBC v samotném centru města Brna na ulici Příkop 4. Nebytová jednotka má dvě samostatné kanceláře, na které navazuje plně vybavený kuchyňský kout oddělený dveřmi. Každá z kanceláří je vybavena klimatizační jednotkou. Toalety se nachází na společné chodbě. Kanceláře jsou situovány do vnitrobloku centra. V suterénu se nachází obchodní galerie se spoustou obchodů, restaurací a kaváren. Moderní výtahy, ostraha, neomezený přístup do centra a dostatečné množství parkovacích míst je samozřejmostí. Najdete zde lékaře, advokáty, notáře, poštu, kavárny, restaurace a mnoho dalšího. Obchodní centrum IBC je přístupné jak z ulice Příkop, tak také z Koliště. Výborná strategická poloha v širším centru Brna. Pokud hledáte moderní prostory k Vašemu podnikání, představují tyto kanceláře ideální řešení právě pro Vás. Rádi Vám pomůžeme s financováním této nemovitosti. Pro více informací a prohlídku mě neváhejte kontaktovat.

Máte zájem o bližší informace?

7615

Magazín
Nejnovější články

Čtyři byty, které jsou momentálně ve správě městské části Brno-střed, budou v průběhu dubna nabídnuty zájemcům o koupi formou aukce na adrese drazby-brno.cz.

Brněnský realitní trh s nemovitostmi zamrzl. Potvrdil to i čtvrtý kvartál loňského roku. „Ačkoliv byl z tohoto pohledu o trochu úspěšnější než ten předchozí, návrat k číslům před vypuknutím konfliktu na Ukrajině je zatím v nedohlednu. Dobře to ilustruje skutečnost, že se v lednu loňského roku prodalo více bytů než za celé druhé pololetí dohromady,“ říká Dalibor Lamka, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Trikaya.

Po avizovaném rozšíření do jižní části Evropy přichází developerská společnost DOMOPLAN s konkrétním rezidenčním projektem. Na předměstí chorvatského Záhřebu v rozvíjející se oblasti Samobor vybuduje šest prémiových vilových domů s celkem 100 byty. Součástí projektu, který bude částečně energeticky soběstačný, je také zelený park a dětské hřiště. Začít stavět DOMOPLAN plánuje v prvním čtvrtletí příštího roku, hotovo by mělo být ve druhé půlce roku 2025. 

Současné stavebnictví a realitní trh se musejí potýkat s nebývalým množstvím problémů a výzev vyplývajících nejen ze současné zhoršující se geopolitické a ekonomické situace, ale i z klimatických změn. Ochlazení sektoru je patrné také v Brně. Nejen do zdejší bytové otázky, ale i fungování města celkově, se navíc výrazně promítá chybějící nový územní plán, suburbanizace, nedostatečná infrastruktura a dlouhé povolovací procesy.

Brněnská developerská společnost DOMOPLAN ze skupiny FIPOX i v současné době pokračuje v realizaci svých projektů a plánuje další. Jenom v Brně nyní staví na 400 nových bytových jednotek, což je dokonce o 100 bytů víc, než společnost původně plánovala. Rozšiřuje totiž svou největší brněnskou rezidenci Pekárenský dvůr. I v tomto projektu bude DOMOPLAN lidem nabízet svou novinku – servisované podnájemní bydlení s důrazem na udržitelnost a pohodlí obyvatel. DOMOPLAN tak bude rozvíjet svůj koncept energeticky soběstačných staveb. Další brněnská rezidence Hvězdová se právě díky této udržitelné koncepci stala začátkem prosince vítězem soutěže Chytrá města 2022.

Developeři zažívají v současné turbulentní době náročné časy. Stavební materiály jsou těžko k sehnání, jejich cena je nejistá, a dělnické profese mnohdy nepatří k těm nejatraktivnějším. Investoři proto neví, za kolik postaví mnohdy již prodané byty. I přesto se v Brně hojně staví.