Prodej kanceláře 56 m2 - IBC Brno - Zábrdovice

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Komerční objekty
Typ konstrukce
skeletová
Obytná plocha
56 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
kancelářské prostory
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
udržovaný / původní stav
Vybavení
částečně zařízeno
Vytápění
neuvedeno
Energetický štítek
G – mimořádně nehospodárná
Adresa

Příkop
Brno 602 00
Česko

Městská část
Brno-střed
Okres
Brno-město
Cena
3590000 Kč
za nemovitost

Nabízíme Vám k prodeji moderní kancelářské prostory s vlastní kuchyňkou o celkové podlahové ploše 56 m2, které se nacházejí v 5.NP obchodního komplexu IBC v samotném centru města Brna na ulici Příkop 4. Nebytová jednotka má dvě samostatné kanceláře, na které navazuje plně vybavený kuchyňský kout oddělený dveřmi. Každá z kanceláří je vybavena klimatizační jednotkou. Toalety se nachází na společné chodbě. Kanceláře jsou situovány do vnitrobloku centra. V suterénu se nachází obchodní galerie se spoustou obchodů, restaurací a kaváren. Moderní výtahy, ostraha, neomezený přístup do centra a dostatečné množství parkovacích míst je samozřejmostí. Najdete zde lékaře, advokáty, notáře, poštu, kavárny, restaurace a mnoho dalšího. Obchodní centrum IBC je přístupné jak z ulice Příkop, tak také z Koliště. Výborná strategická poloha v širším centru Brna. Pokud hledáte moderní prostory k Vašemu podnikání, představují tyto kanceláře ideální řešení právě pro Vás. Rádi Vám pomůžeme s financováním této nemovitosti. Pro více informací a prohlídku mě neváhejte kontaktovat.

Máte zájem o bližší informace?

7323

Magazín
Nejnovější články

Developeři zažívají v současné turbulentní době náročné časy. Stavební materiály jsou těžko k sehnání, jejich cena je nejistá, a dělnické profese mnohdy nepatří k těm nejatraktivnějším. Investoři proto neví, za kolik postaví mnohdy již prodané byty. I přesto se v Brně hojně staví.

Žádný prodaný byt v samotném centru jihomoravské metropole a překvapivé přesměrování zájmu kupců do čtvrtí Staré Brno a Bystrc, kde se prodalo nejvíc nových bytů. Tak vypadalo třetí čtvrtletí letošního roku ve městě pod Špilberkem. Prodeje bytů se tu propadly na historické minimum.

V krajských městech rychle ubývají nemovitosti k pronájmu s rozlohou nad 70 m2. Problém by to mohl být zejména pro studenty, kteří je využívají ke sdílenému bydlení. Hledání vhodného pronájmu by tak neměli nechávat až na září. Podle dat společnosti GarantovanyNajem.cz je pokles bytů o této rozloze oproti minulému roku i v řádech vyšších desítek procent. V Praze pozorují pokles o 54 %, v Brně pak o 30 %. Klesající nabídka nadále zvyšuje ceny pronájmů. Meziročně se v Česku podle portálu Realitymix.cz zvýšila průměrná cena pronájmu za 1 m2 o takřka 11 %.

Množství bytů, rodinných domů i pozemků k prodeji je v České republice nejvíce za posledních 8 let. Podle statistik společnosti GarantovanyNajem.cz se nabídka v Brně za uplynulých 8 měsíců zvýšila o 86 %, v Praze pak o 16 %. Prodávaných nemovitostí bude podle odborníků na trh realit z GarantovanyNajem.cz v následujících měsících ještě významně přibývat. 

Druhé čtvrtletí přineslo výrazný propad v počtu prodaných bytů v Brně. Kupce našlo pouze 161 nových bytů, nejméně od začátku roku 2018. Průměrná nabídková cena za metr čtvereční přitom oproti předchozím obdobím vzrostla výrazněji, a to na 127 200 Kč. Byť se mezikvartálně jedná pouze o drobný nárůst, meziročně šly nabídkové ceny nahoru o více než 12,5 %. U prodaných jednotek je pak nárůst ještě výraznější. Z městských částí se těžiště prodejů nových bytů přesunulo do centra města, do čela se dostala čtvrť Veveří. 

Téměř padesát let se tu neodehrály žádné stavební úpravy, nyní čeká objekt, ve kterém sídlí Divadlo Bolka Polívky a Univerzitní kino Scala, rekonstrukce. Počátkem března schválili brněnští radní zahájením zadávacího řízení na podlimitní veřejnou zakázku na projektovou dokumentaci a další služby související s rekonstrukcí budovy. Předpokládané náklady přesáhnou 65 milionů.