Prodej jednotky 2+kk OV Brno – Veveří, ul. Mezírka

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Komerční objekty
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
49 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
kancelářské prostory
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
novostavba
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
neuvedeno
Energetický štítek
B – úsporná
Adresa

Mezírka
Brno 602 00
Česko

Okres
Brno-město
Cena
5480000 Kč
za nemovitost

Prodej jednotky 2+kk v novostavbě z roku 2018 v osobním vlastnictví v centru Brna na ulici Mezírka.
Jednotka se nachází v 1. patře (6) se 2 výtahy o celkové výměře 49,5 m2, podlahová plocha 39 m2, lodžie 10,5 m2.
Dispozice: vstupní předsíň, koupelna s WC, pokoj s kuchyňským koutem, ložnice.
Jednotka je v katastru nemovitostí zapsána, jako nebytový prostor (možnost bydlení i kancelář).
Orientace do ulice Mezírka na jiho - východ.

Vybavení: vytápění – kombinace centrálního vytápění od Tepláren a tepelná čerpadla, regulační ventily na topných tělesech, klimatizace, hliníková okna s dvojsklem, venkovní žaluzie, dřevěné dveře a zárubně, podlahy – dlažba (předsíň, koupelna s WC), plovoucí podlaha (pokoje i kuchyňský kout).
V ceně je a bude zůstávat veškeré osvětlení.

Kuchyňský kout – kuchyňská linka na míru, dřez, digestoř, dvoukolová varná elektrická deska, multifunkční elektrická trouba (pečení, ohřívání, gril), myčka, lednice s malým mrazákem,
pokoj a ložnice – bez zařízení,
předsíň – vestavěný botník, dvoudílná vestavěná skříň se zrcadlem,
koupelna s WC – vana kombinovaná se sprchou se zástěnou, umyvadlo, pračka, otopný žebřík, polička, zrcadlo.

Měsíční poplatky 1.367,-Kč (včetně fondu oprav 698,-Kč) + elektřina.

Před domem parkoviště (modré zóny). K užívání ihned.

Máte zájem o bližší informace?

7184

Magazín
Nejnovější články

Developeři zažívají v současné turbulentní době náročné časy. Stavební materiály jsou těžko k sehnání, jejich cena je nejistá, a dělnické profese mnohdy nepatří k těm nejatraktivnějším. Investoři proto neví, za kolik postaví mnohdy již prodané byty. I přesto se v Brně hojně staví.

Žádný prodaný byt v samotném centru jihomoravské metropole a překvapivé přesměrování zájmu kupců do čtvrtí Staré Brno a Bystrc, kde se prodalo nejvíc nových bytů. Tak vypadalo třetí čtvrtletí letošního roku ve městě pod Špilberkem. Prodeje bytů se tu propadly na historické minimum.

V krajských městech rychle ubývají nemovitosti k pronájmu s rozlohou nad 70 m2. Problém by to mohl být zejména pro studenty, kteří je využívají ke sdílenému bydlení. Hledání vhodného pronájmu by tak neměli nechávat až na září. Podle dat společnosti GarantovanyNajem.cz je pokles bytů o této rozloze oproti minulému roku i v řádech vyšších desítek procent. V Praze pozorují pokles o 54 %, v Brně pak o 30 %. Klesající nabídka nadále zvyšuje ceny pronájmů. Meziročně se v Česku podle portálu Realitymix.cz zvýšila průměrná cena pronájmu za 1 m2 o takřka 11 %.

Množství bytů, rodinných domů i pozemků k prodeji je v České republice nejvíce za posledních 8 let. Podle statistik společnosti GarantovanyNajem.cz se nabídka v Brně za uplynulých 8 měsíců zvýšila o 86 %, v Praze pak o 16 %. Prodávaných nemovitostí bude podle odborníků na trh realit z GarantovanyNajem.cz v následujících měsících ještě významně přibývat. 

Druhé čtvrtletí přineslo výrazný propad v počtu prodaných bytů v Brně. Kupce našlo pouze 161 nových bytů, nejméně od začátku roku 2018. Průměrná nabídková cena za metr čtvereční přitom oproti předchozím obdobím vzrostla výrazněji, a to na 127 200 Kč. Byť se mezikvartálně jedná pouze o drobný nárůst, meziročně šly nabídkové ceny nahoru o více než 12,5 %. U prodaných jednotek je pak nárůst ještě výraznější. Z městských částí se těžiště prodejů nových bytů přesunulo do centra města, do čela se dostala čtvrť Veveří. 

Téměř padesát let se tu neodehrály žádné stavební úpravy, nyní čeká objekt, ve kterém sídlí Divadlo Bolka Polívky a Univerzitní kino Scala, rekonstrukce. Počátkem března schválili brněnští radní zahájením zadávacího řízení na podlimitní veřejnou zakázku na projektovou dokumentaci a další služby související s rekonstrukcí budovy. Předpokládané náklady přesáhnou 65 milionů.