Prodej, Garážové stání, 14 m2 - Brno - Žabovřesky

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Ostatní
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
14 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
jiné
Vlastnictví
družstevní
Stav nemovitosti
udržovaný / původní stav
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
neuvedeno
Adresa

Voroněžská
Brno 616 00
Česko

Městská část
Brno-Žabovřesky
Okres
Brno-město
Cena
440000 Kč
za nemovitost

Řešíte neustále nedostatek parkovacích míst v Brně - Žabovřeskách?
Chcete tento problém rychle a jednoduše vyřešit?
Mám tu pro Vás řešení!

Jsem potěšen, že Vám mohu nabídnout převod nájemní smlouvy ke garážovému stání, které se nachází v parkovacím domě v ul. Voroněžská 1A.
Velkou výhodou nabízeného garážového stání je jeho umístění v suterénu parkovacího domu, které zajišťuje komfortní vjezd i výjezd vozu.
Plocha parkovacího stání činí cca 14m2.
Měsíční nájemné činí 549Kč/měsíc. Úhrady je možno platit měsíčně, pololetně či jednou ročně /
Podrobný soupis jednotlivých položek měsíčního nájmu mám k dispozici, na požádání předložím.
Nájemní smlouva je uzavřena na dobu neurčitou.

V parkovacím domě je k dispozici 24h/denně hlídací služba. Vjezd je na kartu a za poplatek 30Kč je možno využít mytí vozu wapkou. Na každém podlaží je umístěna toaleta.
Objekt je střežen kamerovým systémem.

Cena za převod nájemní smlouvy činí 440.000Kč + provize RK 59.000Kč včetně DPH.

Jsem přesvědčen, že Vás nabídka osloví. Velmi rád Vám nabízenou nemovitost představím osobně.

Máte zájem o bližší informace?

8106

Magazín
Nejnovější články

Čtyři byty, které jsou momentálně ve správě městské části Brno-střed, budou v průběhu dubna nabídnuty zájemcům o koupi formou aukce na adrese drazby-brno.cz.

Brněnský realitní trh s nemovitostmi zamrzl. Potvrdil to i čtvrtý kvartál loňského roku. „Ačkoliv byl z tohoto pohledu o trochu úspěšnější než ten předchozí, návrat k číslům před vypuknutím konfliktu na Ukrajině je zatím v nedohlednu. Dobře to ilustruje skutečnost, že se v lednu loňského roku prodalo více bytů než za celé druhé pololetí dohromady,“ říká Dalibor Lamka, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Trikaya.

Po avizovaném rozšíření do jižní části Evropy přichází developerská společnost DOMOPLAN s konkrétním rezidenčním projektem. Na předměstí chorvatského Záhřebu v rozvíjející se oblasti Samobor vybuduje šest prémiových vilových domů s celkem 100 byty. Součástí projektu, který bude částečně energeticky soběstačný, je také zelený park a dětské hřiště. Začít stavět DOMOPLAN plánuje v prvním čtvrtletí příštího roku, hotovo by mělo být ve druhé půlce roku 2025. 

Současné stavebnictví a realitní trh se musejí potýkat s nebývalým množstvím problémů a výzev vyplývajících nejen ze současné zhoršující se geopolitické a ekonomické situace, ale i z klimatických změn. Ochlazení sektoru je patrné také v Brně. Nejen do zdejší bytové otázky, ale i fungování města celkově, se navíc výrazně promítá chybějící nový územní plán, suburbanizace, nedostatečná infrastruktura a dlouhé povolovací procesy.

Brněnská developerská společnost DOMOPLAN ze skupiny FIPOX i v současné době pokračuje v realizaci svých projektů a plánuje další. Jenom v Brně nyní staví na 400 nových bytových jednotek, což je dokonce o 100 bytů víc, než společnost původně plánovala. Rozšiřuje totiž svou největší brněnskou rezidenci Pekárenský dvůr. I v tomto projektu bude DOMOPLAN lidem nabízet svou novinku – servisované podnájemní bydlení s důrazem na udržitelnost a pohodlí obyvatel. DOMOPLAN tak bude rozvíjet svůj koncept energeticky soběstačných staveb. Další brněnská rezidence Hvězdová se právě díky této udržitelné koncepci stala začátkem prosince vítězem soutěže Chytrá města 2022.

Developeři zažívají v současné turbulentní době náročné časy. Stavební materiály jsou těžko k sehnání, jejich cena je nejistá, a dělnické profese mnohdy nepatří k těm nejatraktivnějším. Investoři proto neví, za kolik postaví mnohdy již prodané byty. I přesto se v Brně hojně staví.