Prodej garáže Brno - ul. Sokolova

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Ostatní
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
20 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
garáž samostatná
Vlastnictví
osobní
Stav nemovitosti
udržovaný / původní stav
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
neuvedeno
Adresa

Sokolova
Brno 0
Česko

Okres
Brno-město
Cena
670000 Kč
za nemovitost

Jsem potěšen, že Vám v zastoupení majitele mohu nabídnout k prodeji zděnou garáž, nacházející se ve vyhledávané lokalitě - Brně Horních Heršpicích. Nemovitost je umístěna v uzavřeném objektu, který je přístupný pouze majitelům jednotlivých garáží. Zastavěná plocha nabízené nemovitosti činí 20m2.
Garaž se nachází na obecním pozemku s nájemní smlouvou na dobu neurčitou. Vyše nájmu činí 322Kč/rok.
Jedná se o velmi zajímavou investiční příležitost, jak z důvodu polohy, tak z hlediska právě probíhající výstavby developerského projektu Rezidence Svratka.

Do garáže není zavedena elektřina, nicméně do areálu je dovedena a je možné napojení.

Cena garáže 670.000Kč
Provize 45.000Kč včetně DPH

Pevně věřím, že Vás tato ojedinělá nabídka osloví. Velmi rád Vám nabízenou nemovitost osobně představím.

Máte zájem o bližší informace?

4540

Magazín
Nejnovější články

Již příští rok by se mělo v katastrálním území brněnských Židenic začít stavět. Novým obyvatelům by tu nejpozději od roku 2029 mělo být k dispozici až 300 bytových jednotek. Na projektu bude spolupracovat město se soukromým investorem.

Přejete si doma udržet i během nejchladnějších měsíců roku příznivé klima, vyhnout se plísním a zároveň ušetřit na vytápění? Máte-li plastová okna, řešení je snadné. Nastavte je do zimního režimu. Poradíme vám, jak na to.

Svou novou trvalou adresu by mohli v budoucnu najít mnozí Brňané na severovýchodním okraj jihomoravské metropole v Líšni. Na pozemcích při ulici Holzově totiž město plánuje novou výstavbu. Nejprve je však potřebné zpracovat územní studii, která podrobněji přiblíží rozvoj této lokality.

Zvyšování cen nemovitostí se nevyhnulo ani druhé polovině minulého roku. Například v loňském třetím čtvrtletí zdražily domy a byty meziročně o výrazných 22 %. Vyplývá to z Indexu cen nemovitostí vydávaném Českým statistickým úřadem (ČSÚ). Jaké jsou důvody rychlého růstu?

Nakupovat sem chodí obyvatelé z okolí, ale i ti, kdo do Brna přijíždějí ze směru od hlavního města našeho rakouského souseda. Nyní se obchodní centrum mezi ulicemi Vídeňská, Strážní a Vsetínská rozroste. V rámci přístavby plánuje soukromý investor například také stavbu bytového domu či polyfunkční budovy s 11 patry.

Do popředí zájmu Čechů se v posledních dvou letech dostaly rodinné domy. V kurzu jsou dvoj- a trojdomy, které představují finančně přijatelnější alternativu. Jaké jsou jejich výhody a nevýhody?