Prodej garáže 18 m2 - Brno-Slatina

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Ostatní
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
18 m²
Zastavěná plocha
18 m²
Podtyp pozemku
garáž samostatná
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
udržovaný / původní stav
Vybavení
nezařízeno
Vytápění
neuvedeno
Adresa

Vlnitá
Brno 0
Česko

Městská část
Brno-Slatina
Okres
Brno-město
Cena
690000 Kč
za nemovitost

Nabízíme na prodej řadovou zděnou garáž v osobním vlastnictví o výměře 18 m2 v Brně – Slatině v komplexu garáží na ulici Vlnitá. Garáž je zapsaná v katastru nemovitostí a má své číslo evidenční. Šířka garáže je cca 3,1 m a délka 5,8 m, výška ve vjezdu vrat je 2 m. Stavba stojí na pozemku města Brna, který je možné odkoupit za cca 40 tis. Kč. Roční nájemné městu činí 500,-Kč.
Před garáží je možnost parkování druhého auta. Do garáže je zavedena elektřina s podružným elektroměrem, je zde osvětlení a vyvedené zásuvky. Byla provedena oprava střechy a garáž je vymalovaná. Podlaha garáže je zhotovena z betonu a na něm je položená dlažba.
Magistrát města Brna opravil parkovací stání před garážemi a vybudoval novou příjezdovou komunikaci. Teď je do garáže pohodlný vjezd. V současné době je garáž pronajatá. Pokud by zájemce měl zájem o spolehlivého nájemce, je možné převést Nájemní smlouvu. Doporučujeme prohlídku této zajímavé nemovitosti.

Máte zájem o bližší informace?

8362

Magazín
Nejnovější články

Čtyři byty, které jsou momentálně ve správě městské části Brno-střed, budou v průběhu dubna nabídnuty zájemcům o koupi formou aukce na adrese drazby-brno.cz.

Brněnský realitní trh s nemovitostmi zamrzl. Potvrdil to i čtvrtý kvartál loňského roku. „Ačkoliv byl z tohoto pohledu o trochu úspěšnější než ten předchozí, návrat k číslům před vypuknutím konfliktu na Ukrajině je zatím v nedohlednu. Dobře to ilustruje skutečnost, že se v lednu loňského roku prodalo více bytů než za celé druhé pololetí dohromady,“ říká Dalibor Lamka, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Trikaya.

Po avizovaném rozšíření do jižní části Evropy přichází developerská společnost DOMOPLAN s konkrétním rezidenčním projektem. Na předměstí chorvatského Záhřebu v rozvíjející se oblasti Samobor vybuduje šest prémiových vilových domů s celkem 100 byty. Součástí projektu, který bude částečně energeticky soběstačný, je také zelený park a dětské hřiště. Začít stavět DOMOPLAN plánuje v prvním čtvrtletí příštího roku, hotovo by mělo být ve druhé půlce roku 2025. 

Současné stavebnictví a realitní trh se musejí potýkat s nebývalým množstvím problémů a výzev vyplývajících nejen ze současné zhoršující se geopolitické a ekonomické situace, ale i z klimatických změn. Ochlazení sektoru je patrné také v Brně. Nejen do zdejší bytové otázky, ale i fungování města celkově, se navíc výrazně promítá chybějící nový územní plán, suburbanizace, nedostatečná infrastruktura a dlouhé povolovací procesy.

Brněnská developerská společnost DOMOPLAN ze skupiny FIPOX i v současné době pokračuje v realizaci svých projektů a plánuje další. Jenom v Brně nyní staví na 400 nových bytových jednotek, což je dokonce o 100 bytů víc, než společnost původně plánovala. Rozšiřuje totiž svou největší brněnskou rezidenci Pekárenský dvůr. I v tomto projektu bude DOMOPLAN lidem nabízet svou novinku – servisované podnájemní bydlení s důrazem na udržitelnost a pohodlí obyvatel. DOMOPLAN tak bude rozvíjet svůj koncept energeticky soběstačných staveb. Další brněnská rezidence Hvězdová se právě díky této udržitelné koncepci stala začátkem prosince vítězem soutěže Chytrá města 2022.

Developeři zažívají v současné turbulentní době náročné časy. Stavební materiály jsou těžko k sehnání, jejich cena je nejistá, a dělnické profese mnohdy nepatří k těm nejatraktivnějším. Investoři proto neví, za kolik postaví mnohdy již prodané byty. I přesto se v Brně hojně staví.