Prodej domu k sezónnímu pronájmu, Kurdějov u Hustopečí

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Domy
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
214 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
samostatný
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
udržovaný / původní stav
Vybavení
zařízeno
Vytápění
Lokální - tuhá paliva
Energetický štítek
G – mimořádně nehospodárná
Adresa

Kurdějov 693 01
Česko

Okres
Břeclav
Cena
0 Kč
za nemovitost

V ceně nemovitosti je zahrnuto kompletní vybavení domu, vyjma soukromých věcí současných majitelů.

Realitní společnost IP Solution Real nabízí prodej jednopodlažního rodinného domu o dispozici 5+kk, navíc s oddělenými prostory pro podnikání. Kancelář, ordinace či provozovna beauty služeb s oddělenou čekárnou a hygienickým zázemím pro zákazníky v obci Kurdějov, vzdálených 5 min od Hustopečí a pouze 20 minut autem do Brna.

--- Dům je velmi pěkně dispozičně řešen. Vstup do domu je možný hlavním vchodem přímo do zádveří, na které navazuje hlavní obytný prostor rodinného domu, nebo zcela zvlášť do prostorů vhodných k podnikání. Oddělené prostory byly zkolaudovány pro provoz veterinární ordinace, tudíž splňují všechna opatření dle platné legislativy. K dispozici je čekárna se samostatným WC, ordinace a šatna. Stejně tak dobře lze tyto prostory využít jako výminek, či pokoj pro hosty s kuchyňskou linkou od Skoupila, klimatizací s možností přitápění a dobrým odhlučněním od zbytku domu.
Podnikatelský potenciál je také v pronájmu těchto prostor po celý rok. K dispozici jsou rovněž 4 parkovací stání.

--- Obytný prostor v domě je pak možné pojmout jako plnohodnotné rodinné bydlení, či jako apartmánový dům pro přátele a rodinu, stejně tak k celoročnímu pronájmu. Okolí domu nabízí krásnou přírodu a sportovní i kulturní vyžití zaměřené na cyklostezky a pěší túry. Nabízí se zde především spousta vinic, prohlídky historických sklepů s řízenými degustacemi i soukromé večírky ve vinných sklepech či moderních luxusních vinařstvích.

--- Všechny místnosti domu jsou přístupné ze společné chodby a žádná není průchozí. Zároveň je z každého pokoje přístup na nádhernou terasu, která navazuje na zahradu o celkové rozloze 1000 m2.

--- Obytný prostor je klimatizován s možností přitápění. Ve zmíněné chodbě je velkorysá koupelna s bezbariérovým sprchovým koutem, vanou, dvojitým umyvadlem a třetím wc v domě. Nemovitost nabízí celkem 4 ložnice s kapacitou pro min. 8 ubytovaných. Další prostor je pak pro přistýlky v obývacím pokoji a 2 ubytované s odděleným pokojem a další přistýlkou v prostoru provozovny.

--- V neposlední řadě můžete využít ke skladování dřeva i vybavení všeho druhu dřevěný sklad o rozměru 8×4 m. Díky přívodu elektřiny je prostor vhodný pro dílnu nebo zašívárnu. Men's cave je poměrně vystihující název. Terasa je nově vydlážděná velkoformátovou keramickou dlažbou a k dispozici i pro nového majitele je nový zahradní nábytek. Zahrada v poslední době prošla velkými změnami. Najdete zde 60 druhů rostlin v počtu přes 200 kusů, ovocné i okrasné stromy. Pro děti je zde velký zahradní domek, pískoviště, houpačky, skluzavka a trampolína. Romantické duše jistě ocení posezení kolem ohniště.

Mnohem více informací a především fotek, včetně 3D skenu celého interiéru domu najdete na webové stránce ondrejjilek cz

Pokud Vás dům zaujal, neváhejte mě kontaktovat!

Máte zájem o bližší informace?

7071

Magazín
Nejnovější články

Developeři zažívají v současné turbulentní době náročné časy. Stavební materiály jsou těžko k sehnání, jejich cena je nejistá, a dělnické profese mnohdy nepatří k těm nejatraktivnějším. Investoři proto neví, za kolik postaví mnohdy již prodané byty. I přesto se v Brně hojně staví.

Žádný prodaný byt v samotném centru jihomoravské metropole a překvapivé přesměrování zájmu kupců do čtvrtí Staré Brno a Bystrc, kde se prodalo nejvíc nových bytů. Tak vypadalo třetí čtvrtletí letošního roku ve městě pod Špilberkem. Prodeje bytů se tu propadly na historické minimum.

V krajských městech rychle ubývají nemovitosti k pronájmu s rozlohou nad 70 m2. Problém by to mohl být zejména pro studenty, kteří je využívají ke sdílenému bydlení. Hledání vhodného pronájmu by tak neměli nechávat až na září. Podle dat společnosti GarantovanyNajem.cz je pokles bytů o této rozloze oproti minulému roku i v řádech vyšších desítek procent. V Praze pozorují pokles o 54 %, v Brně pak o 30 %. Klesající nabídka nadále zvyšuje ceny pronájmů. Meziročně se v Česku podle portálu Realitymix.cz zvýšila průměrná cena pronájmu za 1 m2 o takřka 11 %.

Množství bytů, rodinných domů i pozemků k prodeji je v České republice nejvíce za posledních 8 let. Podle statistik společnosti GarantovanyNajem.cz se nabídka v Brně za uplynulých 8 měsíců zvýšila o 86 %, v Praze pak o 16 %. Prodávaných nemovitostí bude podle odborníků na trh realit z GarantovanyNajem.cz v následujících měsících ještě významně přibývat. 

Druhé čtvrtletí přineslo výrazný propad v počtu prodaných bytů v Brně. Kupce našlo pouze 161 nových bytů, nejméně od začátku roku 2018. Průměrná nabídková cena za metr čtvereční přitom oproti předchozím obdobím vzrostla výrazněji, a to na 127 200 Kč. Byť se mezikvartálně jedná pouze o drobný nárůst, meziročně šly nabídkové ceny nahoru o více než 12,5 %. U prodaných jednotek je pak nárůst ještě výraznější. Z městských částí se těžiště prodejů nových bytů přesunulo do centra města, do čela se dostala čtvrť Veveří. 

Téměř padesát let se tu neodehrály žádné stavební úpravy, nyní čeká objekt, ve kterém sídlí Divadlo Bolka Polívky a Univerzitní kino Scala, rekonstrukce. Počátkem března schválili brněnští radní zahájením zadávacího řízení na podlimitní veřejnou zakázku na projektovou dokumentaci a další služby související s rekonstrukcí budovy. Předpokládané náklady přesáhnou 65 milionů.