Prodej domu k celkové rekonstrukci, 378m2 - Oslavany

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Domy
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
300 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
samostatný
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
před rekonstrukcí
Vybavení
nezařízeno
Vytápění
Lokální - tuhá paliva
Energetický štítek
G – mimořádně nehospodárná
Adresa

Oslavany 0
Česko

Okres
Brno-venkov
Cena
4240000 Kč
za nemovitost

Někdy jsou cesty osudu složité a zapeklité a důkazem toho je právě tento dům, který vám ve výhradním zastoupení majitelů nabízím. Nenechte se odradit jeho současným stavem, protože i ten může být v konečném výsledku jeho výhodou, neboť si ho můžete přetvořit naprosto k obrazu svému.

Zkuste si odmyslet kvanta věcí, kterými je v současné chvíli dům zaskládán, protože ty slíbil před předáním na své náklady odstranit jeden z majitelů a nemovitost bude předána komplet vyklizená. Soustřeďte se, prosím, jen na jeho přednosti, mezi které bezesporu patří jeho poloha. Oslavany jsou krásným městem, které se nachází asi 25 km od Brna a poskytují veškerou občanskou vybavenost a výborné dopravní spojení. Parcela pozemku má výměru 378 m2 s tím, že zastavěná plocha domu s garáží má cca 150 m2. Nemovitost díky svým dispozicím může krásně sloužit i jako vícegenerační, nebo nabízí možnost skloubit bydlení s podnikáním. Pokud by pro vás dům přeci jen poskytoval málo prostoru, lze dostavět patro, případně podkroví, což značně usnadní samostatná chodba, takže by se nemuselo zasahovat přímo do obytného prostoru. Rovněž se zde přímo nabízí příležitost pro stavební firmu, která může dům zrekonstruovat a ten potom nabídnout klientům, kteří ocení okamžitou možnost nastěhování bez nutnosti rekonstrukce.

Co se inženýrských sítí týče, tak jsou zastoupeny všechny. V tuto chvílí může být dům vytápěn kotlem na tuhá paliva, ale v horním bytě je možnost zřídit krbová kamna (v tuto chvíli jsou instalována kamna zn. Petra). Voda je ohřívána elektrickým bojlerem, který je však v tuto chvíli nefunkční. Veřejný vodovod a kanalizace je potom samozřejmostí a plynová přípojka se nachází před domem. Dům byl postaven v roce 1980 a od té doby na něm neproběhly žádné opravy, ani investice.

Prodej bude probíhat za účasti insolvenčního správce, což vám, jako kupujícímu, bude poskytovat právní bezpečí, ale zároveň díky tomu není možné financovat koupi prostřednictvím hypotečního úvěru.

Neváhejte mne tedy kontaktovat, domluvte si prohlídku a přijďte si prohlédnout vaše budoucí bydlení.

Máte zájem o bližší informace?

4819

Magazín
Nejnovější články

Již příští rok by se mělo v katastrálním území brněnských Židenic začít stavět. Novým obyvatelům by tu nejpozději od roku 2029 mělo být k dispozici až 300 bytových jednotek. Na projektu bude spolupracovat město se soukromým investorem.

Přejete si doma udržet i během nejchladnějších měsíců roku příznivé klima, vyhnout se plísním a zároveň ušetřit na vytápění? Máte-li plastová okna, řešení je snadné. Nastavte je do zimního režimu. Poradíme vám, jak na to.

Svou novou trvalou adresu by mohli v budoucnu najít mnozí Brňané na severovýchodním okraj jihomoravské metropole v Líšni. Na pozemcích při ulici Holzově totiž město plánuje novou výstavbu. Nejprve je však potřebné zpracovat územní studii, která podrobněji přiblíží rozvoj této lokality.

Zvyšování cen nemovitostí se nevyhnulo ani druhé polovině minulého roku. Například v loňském třetím čtvrtletí zdražily domy a byty meziročně o výrazných 22 %. Vyplývá to z Indexu cen nemovitostí vydávaném Českým statistickým úřadem (ČSÚ). Jaké jsou důvody rychlého růstu?

Nakupovat sem chodí obyvatelé z okolí, ale i ti, kdo do Brna přijíždějí ze směru od hlavního města našeho rakouského souseda. Nyní se obchodní centrum mezi ulicemi Vídeňská, Strážní a Vsetínská rozroste. V rámci přístavby plánuje soukromý investor například také stavbu bytového domu či polyfunkční budovy s 11 patry.

Do popředí zájmu Čechů se v posledních dvou letech dostaly rodinné domy. V kurzu jsou dvoj- a trojdomy, které představují finančně přijatelnější alternativu. Jaké jsou jejich výhody a nevýhody?