Prodej domu, dva byty, obchod s výlohami, vjezd, zahrada, parkování

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Komerční objekty
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
300 m²
Zastavěná plocha
290 m²
Podtyp pozemku
jiné
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
udržovaný / původní stav
Vybavení
nezařízeno
Vytápění
Ústřední - plynové
Energetický štítek
G – mimořádně nehospodárná
Adresa

Nedvědice 592 62
Česko

Okres
Brno-venkov
Cena
12900000 Kč
za nemovitost

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme velice atraktivní záležitost v krásném prostředí v centru Nedvědice.
Jedná se o dvoupodlažní dům s obchodním prostorem s výlohami do ulice, vjezdem, parkováním a zahradou.
Dům prošel kompletní rekonstrukcí v roce 2017, byla vyměněna okna za eurookny, veškeré rozvody, elektřina, voda, plyn a topení, byly natahány kompletně v celém domě nové omítky, podlahy ( parkety a dlažba), nové kuchyně a koupelny.
Obchod dostal nové hliníkové výlohy.
Dispozice domu:
1.PP - sklepy s plynovým kotlem a kotlem na tuhá paliva
1.NP - prodejna s výlohami o velikosti 150m2 včetně sociálního zázemí, ze dvora potom vstup do domu.
Prodejna má vlastní plynový kotel, na podlahách jsou dlažby.
2.NP - dva prostorné byty, jeden 2+kk 75m2 a druhý 2+1 75m2 ( byty lze případně spojit v jeden prostor ).
Oba byty disponují novými kuchyňskými linkami se spotřebiči, nové koupelny, nové podlahy, parkety + dlažby.
Koupelny a chodby mají navíc podlahové vytápění. Všechny vnitřní dveře jsou nové.
3.NP - prostorná, čistá a vyklizená půda připravena na půdní vestavbu včetně přivedených sítí.
Dům má prostorné schodiště z Nedvědického mramoru a je plnohodnotné až na půdu, za domem je uzavřená zahrada s vjezdem, garáží a krytým posezením vhodné ke zbudování dílen. Parkování pro čtyři auta bez problému s možností rozšíření.
Dům leží v centru Nedvědice s kompletní občanskou vybavenosti. Dopravní spojení je vlakové i autobusové, vzdálenost od Brna je pouhých 30 kilometrů. Městys je obklopen krásnými Pernštejnskými lesy.
Využijte tuto možnost pro vícegenerační bydlení s podnikáním, nebo jen jako investici.
Průkaz energetické náročnosti nebyl zatím předložen, proto uvádíme v souladu s právními předpisy energetickou tř. G.
Pro více informací, nebo prohlídku volejte makléře.
Dům je volný ihned.
Klíče v RK.

Máte zájem o bližší informace?

8295

Magazín
Nejnovější články

Čtyři byty, které jsou momentálně ve správě městské části Brno-střed, budou v průběhu dubna nabídnuty zájemcům o koupi formou aukce na adrese drazby-brno.cz.

Brněnský realitní trh s nemovitostmi zamrzl. Potvrdil to i čtvrtý kvartál loňského roku. „Ačkoliv byl z tohoto pohledu o trochu úspěšnější než ten předchozí, návrat k číslům před vypuknutím konfliktu na Ukrajině je zatím v nedohlednu. Dobře to ilustruje skutečnost, že se v lednu loňského roku prodalo více bytů než za celé druhé pololetí dohromady,“ říká Dalibor Lamka, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Trikaya.

Po avizovaném rozšíření do jižní části Evropy přichází developerská společnost DOMOPLAN s konkrétním rezidenčním projektem. Na předměstí chorvatského Záhřebu v rozvíjející se oblasti Samobor vybuduje šest prémiových vilových domů s celkem 100 byty. Součástí projektu, který bude částečně energeticky soběstačný, je také zelený park a dětské hřiště. Začít stavět DOMOPLAN plánuje v prvním čtvrtletí příštího roku, hotovo by mělo být ve druhé půlce roku 2025. 

Současné stavebnictví a realitní trh se musejí potýkat s nebývalým množstvím problémů a výzev vyplývajících nejen ze současné zhoršující se geopolitické a ekonomické situace, ale i z klimatických změn. Ochlazení sektoru je patrné také v Brně. Nejen do zdejší bytové otázky, ale i fungování města celkově, se navíc výrazně promítá chybějící nový územní plán, suburbanizace, nedostatečná infrastruktura a dlouhé povolovací procesy.

Brněnská developerská společnost DOMOPLAN ze skupiny FIPOX i v současné době pokračuje v realizaci svých projektů a plánuje další. Jenom v Brně nyní staví na 400 nových bytových jednotek, což je dokonce o 100 bytů víc, než společnost původně plánovala. Rozšiřuje totiž svou největší brněnskou rezidenci Pekárenský dvůr. I v tomto projektu bude DOMOPLAN lidem nabízet svou novinku – servisované podnájemní bydlení s důrazem na udržitelnost a pohodlí obyvatel. DOMOPLAN tak bude rozvíjet svůj koncept energeticky soběstačných staveb. Další brněnská rezidence Hvězdová se právě díky této udržitelné koncepci stala začátkem prosince vítězem soutěže Chytrá města 2022.

Developeři zažívají v současné turbulentní době náročné časy. Stavební materiály jsou těžko k sehnání, jejich cena je nejistá, a dělnické profese mnohdy nepatří k těm nejatraktivnějším. Investoři proto neví, za kolik postaví mnohdy již prodané byty. I přesto se v Brně hojně staví.