Prodej domu 5+kk - 156 m2, pozemek 634 m2 - Ořechov, Brno - venkov

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Domy
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
156 m²
Zastavěná plocha
95 m²
Podtyp pozemku
samostatný
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
novostavba
Vybavení
částečně zařízeno
Vytápění
neuvedeno
Energetický štítek
G – mimořádně nehospodárná
Adresa

Ořechov 664 44
Česko

Okres
Brno-venkov
Cena
0 Kč
za nemovitost

!Prodej rodinného domu / Možnost výměny za byt v Brně (2+1, 2+kk, 3+1, 3+kk, 4+1, 4+kk) s doplatkem 6 - 8 MIL. KČ!

Nabízíme Vám k prodeji samostatně stojící rodinný dům v obci Ořechov, která se nachází jihozápadně od Brna cca 10 min jízdy autem. Jedná se o novostavbu domu z roku 2013, kdy si majitelé nechali dům postavit na klíč dle jejich požadavků.

Velikost pozemku 634 m2, zastavěná plocha domu 95 m2, užitná plocha 156 m2.
Dům je dispozičně řešen jako 5+kk, s velkorysým obytným prostorem s kuchyní a jídelnou, na kterou plynule navazuje terasa s přístřeškem, se třemi ložnicemi, dvěma koupelnami, pracovnou, úložným prostorem pod schodištěm, šatnou, skladem a prostorem na parkování tří vozidel a prostornou zahradou.

Dům je navržen v moderním a elegantním designu s důrazem na funkčnost, dostatek úložného prostoru, nízké provozní náklady.

Standardem domu jsou plastová vícekomorová okna s trojskly, interiérové dveře na míru, stylové krbové vytápění a francouzská okna v obývací části. Obvodové zdivo je z cihlových tvárnic se zateplením obvodových stěn, díky nimž spadá do kategorie B - velmi úsporné budovy. Vytápění je v celém objektu řešeno pomocí plynového kotle Baxi. Dalším zdrojem tepla jsou krbová kamna. Pod střechou domu se nachází prostor pro vybudování dalšího úložného prostoru.

Veškeré IS sítě jsou obecní. Provozní náklady domu (voda, plyn a elektřina vycházejí cca 3.500,-Kč/měsíčně)

Jestli Vás zajímá více o domu či navrhovaná výměně s doplatkem, neváhejte a určitě se ozvěte makléřce.

Máte zájem o bližší informace?

7838

Magazín
Nejnovější články

Čtyři byty, které jsou momentálně ve správě městské části Brno-střed, budou v průběhu dubna nabídnuty zájemcům o koupi formou aukce na adrese drazby-brno.cz.

Brněnský realitní trh s nemovitostmi zamrzl. Potvrdil to i čtvrtý kvartál loňského roku. „Ačkoliv byl z tohoto pohledu o trochu úspěšnější než ten předchozí, návrat k číslům před vypuknutím konfliktu na Ukrajině je zatím v nedohlednu. Dobře to ilustruje skutečnost, že se v lednu loňského roku prodalo více bytů než za celé druhé pololetí dohromady,“ říká Dalibor Lamka, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Trikaya.

Po avizovaném rozšíření do jižní části Evropy přichází developerská společnost DOMOPLAN s konkrétním rezidenčním projektem. Na předměstí chorvatského Záhřebu v rozvíjející se oblasti Samobor vybuduje šest prémiových vilových domů s celkem 100 byty. Součástí projektu, který bude částečně energeticky soběstačný, je také zelený park a dětské hřiště. Začít stavět DOMOPLAN plánuje v prvním čtvrtletí příštího roku, hotovo by mělo být ve druhé půlce roku 2025. 

Současné stavebnictví a realitní trh se musejí potýkat s nebývalým množstvím problémů a výzev vyplývajících nejen ze současné zhoršující se geopolitické a ekonomické situace, ale i z klimatických změn. Ochlazení sektoru je patrné také v Brně. Nejen do zdejší bytové otázky, ale i fungování města celkově, se navíc výrazně promítá chybějící nový územní plán, suburbanizace, nedostatečná infrastruktura a dlouhé povolovací procesy.

Brněnská developerská společnost DOMOPLAN ze skupiny FIPOX i v současné době pokračuje v realizaci svých projektů a plánuje další. Jenom v Brně nyní staví na 400 nových bytových jednotek, což je dokonce o 100 bytů víc, než společnost původně plánovala. Rozšiřuje totiž svou největší brněnskou rezidenci Pekárenský dvůr. I v tomto projektu bude DOMOPLAN lidem nabízet svou novinku – servisované podnájemní bydlení s důrazem na udržitelnost a pohodlí obyvatel. DOMOPLAN tak bude rozvíjet svůj koncept energeticky soběstačných staveb. Další brněnská rezidence Hvězdová se právě díky této udržitelné koncepci stala začátkem prosince vítězem soutěže Chytrá města 2022.

Developeři zažívají v současné turbulentní době náročné časy. Stavební materiály jsou těžko k sehnání, jejich cena je nejistá, a dělnické profese mnohdy nepatří k těm nejatraktivnějším. Investoři proto neví, za kolik postaví mnohdy již prodané byty. I přesto se v Brně hojně staví.