Prodej domu 2+1 - Kyjov - Bohuslavice

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Domy
Typ konstrukce
smíšená
Obytná plocha
86 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
samostatný
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
udržovaný / původní stav
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
Lokální - plynové
Energetický štítek
G – mimořádně nehospodárná
Adresa

Kyjov 69655
Česko

Okres
Hodonín
Cena
1650000 Kč
za nemovitost

Exkluzivně nabízíme na prodej dům o dispozici 2+1 v Bohuslavicích u Kyjova. Dům je vsazen společně s další vedlejší stavbou a sklepem do svahu a rozprostírají se na pozemku o ploše 600m2.

Celý tento soubor staveb je určen ke kompletní rekonstrukci. Hlavní obytná část domu se sestává ze dvou částí. Pravá část domu má 2 místnosti, které prošly částečnou rekonstrukcí (omítky, podlahy, topení waw), střecha včetně krovů v dobrém stavu. Levá část domu konkrétně chodba, kuchyň, koupelna s toaletou, špajzka , byly dostavěné a nad touto částí je nutné udělat novou střechu nebo celý tento prostor propojit, zvětšit tak v případě potřeby obytnou plochu a vybudovat krásné podkroví.

Nad domem se ve svahu rozprostírá zahrada, odkud je báječný výhled na obec a nabízí se zde prostor na vytvoření terasy s posezením, tak i místo pro bazén a přitom stále zde najdete klid a soukromí.

Před domem je menší dvorek a volný prostor, kde je možné vytvořit parkovací stání. Nemovitost je napojena na kanalizaci, vodu, elektřinu a plyn .

Dům se nachází na krásném a klidném místě Bohuslavic, proto pokud si dovedete představit vybudovat zde své nové bydlení, konktaktujte mě, ráda Vás provedu.

Máte zájem o bližší informace?

4526

Magazín
Nejnovější články

Již příští rok by se mělo v katastrálním území brněnských Židenic začít stavět. Novým obyvatelům by tu nejpozději od roku 2029 mělo být k dispozici až 300 bytových jednotek. Na projektu bude spolupracovat město se soukromým investorem.

Přejete si doma udržet i během nejchladnějších měsíců roku příznivé klima, vyhnout se plísním a zároveň ušetřit na vytápění? Máte-li plastová okna, řešení je snadné. Nastavte je do zimního režimu. Poradíme vám, jak na to.

Svou novou trvalou adresu by mohli v budoucnu najít mnozí Brňané na severovýchodním okraj jihomoravské metropole v Líšni. Na pozemcích při ulici Holzově totiž město plánuje novou výstavbu. Nejprve je však potřebné zpracovat územní studii, která podrobněji přiblíží rozvoj této lokality.

Zvyšování cen nemovitostí se nevyhnulo ani druhé polovině minulého roku. Například v loňském třetím čtvrtletí zdražily domy a byty meziročně o výrazných 22 %. Vyplývá to z Indexu cen nemovitostí vydávaném Českým statistickým úřadem (ČSÚ). Jaké jsou důvody rychlého růstu?

Nakupovat sem chodí obyvatelé z okolí, ale i ti, kdo do Brna přijíždějí ze směru od hlavního města našeho rakouského souseda. Nyní se obchodní centrum mezi ulicemi Vídeňská, Strážní a Vsetínská rozroste. V rámci přístavby plánuje soukromý investor například také stavbu bytového domu či polyfunkční budovy s 11 patry.

Do popředí zájmu Čechů se v posledních dvou letech dostaly rodinné domy. V kurzu jsou dvoj- a trojdomy, které představují finančně přijatelnější alternativu. Jaké jsou jejich výhody a nevýhody?