Prodej developerského projektu Brno - Černovice

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Komerční objekty
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
526 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
jiné
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
projekt
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
neuvedeno
Energetický štítek
G – mimořádně nehospodárná
Adresa

Faměrovo náměstí
Brno 61800
Česko

Městská část
Brno-Černovice
Okres
Brno-město
Cena
17690000 Kč
za nemovitost

Na základě zastoupení majitele si Vám dovolujeme nabídnout developerský projekt na výstavbu 6 bytů a 4 vila domků v lokalitě Brno – Černovice. V současné době bylo vydáno kladné stanovisko OUPRu a nyní je projekt dále řešen s dotčenými orgány.

Výstavba v uliční frontě – 6x bytová jednotka – celková výměra 294,61 m2
- 1.NP – (2x byt 1kk + průjezd do vnitrobloku – celková výměra 102,27 m2)
- 2.NP – (2x byt 2kk – celková výměra 100,48 m2)
- 3.NP – (2x byt 2kk – celková výměra 91,86 m2)

Výstavba ve vnitrobloku – 4x mezonetový vila domek se zahrádkou a parkováním – celková výměra 231,83 m2
- 1. dům – celková výměra 64,01 m2 + zahrádka cca 22 m2
- 2. dům – celková výměra 55,94 m2 + zahrádka cca 15 m2
- 3. dům – celková výměra 55,94 m2 + zahrádka cca 25 m2
- 4. dům – celková výměra 55,94 m2 + zahrádka cca 25 m2

Celková výměra pozemku: 841 m2. Jedná se o rovinatý terén parcela má na šířku 12,8 m a na hloubku cca 70 m. Zadní část pozemku bude využita k parkovacímu stání pro 9 automobilů a také jako relaxační zelená zóna pro vila domy či bytové jednotky

Bližší informace rád poskytnu na zavolání či na pobočce realitní kanceláře.

Máte zájem o bližší informace?

3936

Magazín
Nejnovější články

Již příští rok by se mělo v katastrálním území brněnských Židenic začít stavět. Novým obyvatelům by tu nejpozději od roku 2029 mělo být k dispozici až 300 bytových jednotek. Na projektu bude spolupracovat město se soukromým investorem.

Přejete si doma udržet i během nejchladnějších měsíců roku příznivé klima, vyhnout se plísním a zároveň ušetřit na vytápění? Máte-li plastová okna, řešení je snadné. Nastavte je do zimního režimu. Poradíme vám, jak na to.

Svou novou trvalou adresu by mohli v budoucnu najít mnozí Brňané na severovýchodním okraj jihomoravské metropole v Líšni. Na pozemcích při ulici Holzově totiž město plánuje novou výstavbu. Nejprve je však potřebné zpracovat územní studii, která podrobněji přiblíží rozvoj této lokality.

Zvyšování cen nemovitostí se nevyhnulo ani druhé polovině minulého roku. Například v loňském třetím čtvrtletí zdražily domy a byty meziročně o výrazných 22 %. Vyplývá to z Indexu cen nemovitostí vydávaném Českým statistickým úřadem (ČSÚ). Jaké jsou důvody rychlého růstu?

Nakupovat sem chodí obyvatelé z okolí, ale i ti, kdo do Brna přijíždějí ze směru od hlavního města našeho rakouského souseda. Nyní se obchodní centrum mezi ulicemi Vídeňská, Strážní a Vsetínská rozroste. V rámci přístavby plánuje soukromý investor například také stavbu bytového domu či polyfunkční budovy s 11 patry.

Do popředí zájmu Čechů se v posledních dvou letech dostaly rodinné domy. V kurzu jsou dvoj- a trojdomy, které představují finančně přijatelnější alternativu. Jaké jsou jejich výhody a nevýhody?