Prodej chaty, obec Dolní Kounice, okr.Brno-venkov

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Rekreační objekty
Typ konstrukce
dřevěná
Obytná plocha
60 m²
Zastavěná plocha
32 m²
Podtyp pozemku
Chata
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
udržovaný / původní stav
Vybavení
nezařízeno
Vytápění
neuvedeno
Adresa

Kamenný vrch
Dolní Kounice 0
Česko

Okres
Brno-venkov
Cena
3190000 Kč
za nemovitost

Prodej rekreační ( po úpravách i celoročně obyvatelné) chaty v chatařské a zahrádkářské kolonii Kamenný Vrch, na velmi pěkném místě s výhledem do širokého okolí.
Jedná se o velmi pěkné místo, s turistickými trasami a cyklo stezkami v blízkém okolí, s možností výletů do přilehlých míst - klášter Rosa Coeli, Stříbský mlýn, Ivančicko.
Obec Dolní Kounice i okolní obce Nové a Moravské Bránice zajišťují veškerou občanskou vybavenost.

Zastavěná plocha chaty je 32 m2, užitná plocha přibližně 60 m2, zahrada 799 m2, nové parkovací stání 45 m2. Chata se nachází v horní části pozemku se zděnou podezdívkou, podkrovní část je dřevěná. Celková plocha pozemku je 876 m2, šíře pozemku 19 m. Pozemek je je orientovaný jihozápadně, ve spodní části svažitý, rozdělený do několika teras.

V suterénu se nachází sklepní místnost používaná jako dílna, kuchyně, obývací místnost, venkovní terasa, v prvním patře se nachází toaleta, obývací místnost se vstupem na balkon, v podkroví pak otevřený prostor, uzpůsobený na spaní. Chata byla průběžně udržovaná.
V chatě je zavedená elektřina , obecní vodovod ( v zimní sezoně se voda zavírá) napojeno na septik s dostatečnou kapacitou.

Uvolnění objektu dle domluvy.

Pokud vás nemovitost zaujala, neváhejte mne kontaktovat, ráda vás nemovitostí provedu.

Máte zájem o bližší informace?

4405

Magazín
Nejnovější články

Již příští rok by se mělo v katastrálním území brněnských Židenic začít stavět. Novým obyvatelům by tu nejpozději od roku 2029 mělo být k dispozici až 300 bytových jednotek. Na projektu bude spolupracovat město se soukromým investorem.

Přejete si doma udržet i během nejchladnějších měsíců roku příznivé klima, vyhnout se plísním a zároveň ušetřit na vytápění? Máte-li plastová okna, řešení je snadné. Nastavte je do zimního režimu. Poradíme vám, jak na to.

Svou novou trvalou adresu by mohli v budoucnu najít mnozí Brňané na severovýchodním okraj jihomoravské metropole v Líšni. Na pozemcích při ulici Holzově totiž město plánuje novou výstavbu. Nejprve je však potřebné zpracovat územní studii, která podrobněji přiblíží rozvoj této lokality.

Zvyšování cen nemovitostí se nevyhnulo ani druhé polovině minulého roku. Například v loňském třetím čtvrtletí zdražily domy a byty meziročně o výrazných 22 %. Vyplývá to z Indexu cen nemovitostí vydávaném Českým statistickým úřadem (ČSÚ). Jaké jsou důvody rychlého růstu?

Nakupovat sem chodí obyvatelé z okolí, ale i ti, kdo do Brna přijíždějí ze směru od hlavního města našeho rakouského souseda. Nyní se obchodní centrum mezi ulicemi Vídeňská, Strážní a Vsetínská rozroste. V rámci přístavby plánuje soukromý investor například také stavbu bytového domu či polyfunkční budovy s 11 patry.

Do popředí zájmu Čechů se v posledních dvou letech dostaly rodinné domy. V kurzu jsou dvoj- a trojdomy, které představují finančně přijatelnější alternativu. Jaké jsou jejich výhody a nevýhody?