Prodej chaty Blansko - Češkovice

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Rekreační objekty
Typ konstrukce
dřevěná
Obytná plocha
70 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
Chata
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
udržovaný / původní stav
Vybavení
zařízeno
Vytápění
neuvedeno
Adresa

Blansko 678 01
Česko

Okres
Blansko
Cena
3500000 Kč
za nemovitost

Hledáte klidné místo k rekreaci v krásném prostředí nedaleko lesa? Rádi bychom Vám nabídli rekreační chatu v jedné z nejžádanějších oblastí Blanska, v lokalitě Češkovice. Tento objekt o 3 podlažích nabízí veškeré vybavení pro pohodlný pobyt.

V prvním poschodí se nachází kuchyně s obývacím koutem a koupelna s WC. V prostřední části se nachází veranda a 2 ložnice. Dřevěnými schody se dostanete do obytného podkroví, které je aktuálně využíváno jako herna. Z přízemí je potom přímý vstup na zahradu, kde se nachází kryté posezení s krásným výhledem do korun stromů.

Chata je napojena na elektrickou energii a pro vytápění slouží krb s rozvodem teplého vzduchu. Na zahradě se nachází vlastní studna a díky čerpadlu je voda rozvedena do chaty. Okolo chaty se rozprostírá okrasná zahrada s vzrostlou okrasnou výsadbou, která může být využívána také pro pěstování ovoce a zeleniny. Pozemek je oplocený a příjezd k chatě vede přes částečně zpevněný pozemek v majetku obce. Navíc, k dokonalosti rekreace, patří také krásná udírna.

Na hranici pozemku se nachází přípojka plynu a obecního vodovodu. I díky tomu má chata velký potenciál pro celoroční bydlení, ačkoliv je nutné ještě dokončit zateplení objektu.

V okolí chaty je mnoho možností pro příjemné procházky, jízdu na kole a výlety. Nedaleko se nachází Resort Panorama, vodní nádrž Pálava, zřícenina hradu Blansek, rozhledna Podvrší, Punkevní jeskyně, propast Macocha a další atrakce.

V případě zájmu o prohlídku nás prosím kontaktujte, rádi se s vámi domluvíme na termínu a podrobnostech.

Pozemek celkem: 752 m2
Zastavěná plocha a nádvoří: 35 m2
Další: venkovní posezení, ovocné stromy, el. 230, topení - lokální na TP, studna, jímka, 2x zahradní bouda;

Máte zájem o bližší informace?

9107

Magazín
Nejnovější články

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.

Čtyři byty, které jsou momentálně ve správě městské části Brno-střed, budou v průběhu dubna nabídnuty zájemcům o koupi formou aukce na adrese drazby-brno.cz.

Brněnský realitní trh s nemovitostmi zamrzl. Potvrdil to i čtvrtý kvartál loňského roku. „Ačkoliv byl z tohoto pohledu o trochu úspěšnější než ten předchozí, návrat k číslům před vypuknutím konfliktu na Ukrajině je zatím v nedohlednu. Dobře to ilustruje skutečnost, že se v lednu loňského roku prodalo více bytů než za celé druhé pololetí dohromady,“ říká Dalibor Lamka, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Trikaya.