Prodej chaty 3+kk Březina u Tišnova, Z.P.: 29m2, C.P.: 389m2

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Rekreační objekty
Typ konstrukce
dřevěná
Obytná plocha
58 m²
Zastavěná plocha
29 m²
Podtyp pozemku
Chata
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
udržovaný / původní stav
Vybavení
částečně zařízeno
Vytápění
Lokální - tuhá paliva
Adresa

Březina 66601
Česko

Okres
Brno-venkov
Cena
1290000 Kč
za nemovitost

Exkluzivně nabízíme k prodeji celodřevěnou chatu s vlastním pozemkem v rekreační oblasti u obce Březina u Tišnova, pár minut jízdy za Brnem.
Chata má zastavěnou plochu 29m2 a je obklopena zahradou o výměře 360m2. Pozemek je obdelníkového tvaruje ve svahu, částečně terasovitý, neoplocený, zatravněný, s ovocnými stromy (2 švestky, 2 jabloně) a keři.
Chata stojící ve spodní části pozemku je stáří cca 30 let, s kamennou podezdívkou, podsklepená, celodřevěná s tepelnou izolací (15 cm polystyren). Interiéry jsou kompletně obloženy palubovkami.
Střecha je sedlová, plechová. Elektřina 220/400V, Objekt nemá vlastní zdroj pitné vody, ale nabízí se možnost studny - lokalita bohatá na spodní vodu. Splachování WC je řešeno užitkovou dešťovou vodou se sběrných nádob. Odpad je pak pomocí septiku s přepadem.

Dispozice:
1.NP:
- předsíň
- společenská místnost (3,7x3,6m)
- kuchyň (2,1x2,3m)
- veranda (6x1,5m)
2.NP:
- ložnice (3,8x3,1m)
- ložnice (2,2x3,1m)
1.PP:
- sklep
- WC

Vybavení:
- 2 x kamna na TP
- plynový sporák
- lednice
- rozkládací sedačka
- 3 x postel

Příjezd autem cca 1km po štěrkové cestě, parkování cca 50 metrů od chaty.

Pokud hledáte místo k rekreaci nedaleko Brna, tak je tato nabídka právě pro Vás!
Ideální pro rybáře (vzdálenost k řece pár set metrů), houbaře, rodiny s dětmi a všechny milovníky odpočinku v přírodě.
Nemovitost není vzhledem ke svažitosti terénu vhodná pro starší občany a klienty s omezením pohybového aparátu.
Neváhejte s prohlídkou - klíče v RK.

Březina, u které se chatová osada nachází, je obec v okrese Brno-venkov v Jihomoravském kraji. Leží 2 km jižně od Tišnova a 23 km od centra Brna, v údolí řeky Svratky, na úpatí Českomoravské vrchoviny, na rozhraní Boskovické brázdy a Křižanovské vrchoviny. Žije zde 331 obyvatel.
Samotná chatová osada je vybavena jak velkokapacitními kontejnery, tak kontejnery na tříděný odpad.

Máte zájem o bližší informace?

4303

Magazín
Nejnovější články

Již příští rok by se mělo v katastrálním území brněnských Židenic začít stavět. Novým obyvatelům by tu nejpozději od roku 2029 mělo být k dispozici až 300 bytových jednotek. Na projektu bude spolupracovat město se soukromým investorem.

Přejete si doma udržet i během nejchladnějších měsíců roku příznivé klima, vyhnout se plísním a zároveň ušetřit na vytápění? Máte-li plastová okna, řešení je snadné. Nastavte je do zimního režimu. Poradíme vám, jak na to.

Svou novou trvalou adresu by mohli v budoucnu najít mnozí Brňané na severovýchodním okraj jihomoravské metropole v Líšni. Na pozemcích při ulici Holzově totiž město plánuje novou výstavbu. Nejprve je však potřebné zpracovat územní studii, která podrobněji přiblíží rozvoj této lokality.

Zvyšování cen nemovitostí se nevyhnulo ani druhé polovině minulého roku. Například v loňském třetím čtvrtletí zdražily domy a byty meziročně o výrazných 22 %. Vyplývá to z Indexu cen nemovitostí vydávaném Českým statistickým úřadem (ČSÚ). Jaké jsou důvody rychlého růstu?

Nakupovat sem chodí obyvatelé z okolí, ale i ti, kdo do Brna přijíždějí ze směru od hlavního města našeho rakouského souseda. Nyní se obchodní centrum mezi ulicemi Vídeňská, Strážní a Vsetínská rozroste. V rámci přístavby plánuje soukromý investor například také stavbu bytového domu či polyfunkční budovy s 11 patry.

Do popředí zájmu Čechů se v posledních dvou letech dostaly rodinné domy. V kurzu jsou dvoj- a trojdomy, které představují finančně přijatelnější alternativu. Jaké jsou jejich výhody a nevýhody?