Prodej chaty 26 m2 - Brno-Ivanovice

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Rekreační objekty
Typ konstrukce
dřevěná
Obytná plocha
29 m²
Zastavěná plocha
26 m²
Podtyp pozemku
Chata
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
před rekonstrukcí
Vybavení
částečně zařízeno
Vytápění
Lokální - tuhá paliva
Adresa

Brno 0
Česko

Městská část
Brno-Ivanovice
Okres
Brno-město
Cena
1620000 Kč
za nemovitost

Nabízíme na prodej chatu 26 m2 s pozemkem 373 m2 v lokalitě Brno - Ivanovice. Chata i pozemek je v osobním vlastnictví a je zapsaná v katastru nemovitostí, má své číslo evidenční. Pod chatou je sklep cca 8,32 m2, který má světlou výšku 2,30 m.
Pozemek má šířku přibližně 25,7 m a délku 15,6 m a je dobře dostupný po příjezdové cestě, která je uzavřená bránou na dálkové ovládání. Na pozemku je možno zaparkovat jedno auto.
Chata je dřevěná, na rekonstrukci, součástí chaty je zasklená veranda. Na verandě je WC.
V zadní části pozemku je posezení pod pergolou, zahradní gril a domeček pro děti. V přední části zahrady je terasa, kde je stolek a lavice. Je zde i chatka na nářadí a skleník.
Chata je napojena na sítě - elektřinu (chata má vlastní elektroměru od E.ONu) a zahrádkářský vodovod (připojení je od března do konce října).
Na pozemku je zaměřený vrt na studnu cca v 80 metrech.
Na pozemku jsou 2 ovocné stromy a dvě vzrostlé borovice, které vytvářejí stín pro posezení.
Nemovitost je vhodná na kompletní rekonstrukci.
Některé okolní chaty jsou trvale obydleny. Doporučujeme prohlídku této zajímavé nemovitosti.

Máte zájem o bližší informace?

8356

Magazín
Nejnovější články

Čtyři byty, které jsou momentálně ve správě městské části Brno-střed, budou v průběhu dubna nabídnuty zájemcům o koupi formou aukce na adrese drazby-brno.cz.

Brněnský realitní trh s nemovitostmi zamrzl. Potvrdil to i čtvrtý kvartál loňského roku. „Ačkoliv byl z tohoto pohledu o trochu úspěšnější než ten předchozí, návrat k číslům před vypuknutím konfliktu na Ukrajině je zatím v nedohlednu. Dobře to ilustruje skutečnost, že se v lednu loňského roku prodalo více bytů než za celé druhé pololetí dohromady,“ říká Dalibor Lamka, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Trikaya.

Po avizovaném rozšíření do jižní části Evropy přichází developerská společnost DOMOPLAN s konkrétním rezidenčním projektem. Na předměstí chorvatského Záhřebu v rozvíjející se oblasti Samobor vybuduje šest prémiových vilových domů s celkem 100 byty. Součástí projektu, který bude částečně energeticky soběstačný, je také zelený park a dětské hřiště. Začít stavět DOMOPLAN plánuje v prvním čtvrtletí příštího roku, hotovo by mělo být ve druhé půlce roku 2025. 

Současné stavebnictví a realitní trh se musejí potýkat s nebývalým množstvím problémů a výzev vyplývajících nejen ze současné zhoršující se geopolitické a ekonomické situace, ale i z klimatických změn. Ochlazení sektoru je patrné také v Brně. Nejen do zdejší bytové otázky, ale i fungování města celkově, se navíc výrazně promítá chybějící nový územní plán, suburbanizace, nedostatečná infrastruktura a dlouhé povolovací procesy.

Brněnská developerská společnost DOMOPLAN ze skupiny FIPOX i v současné době pokračuje v realizaci svých projektů a plánuje další. Jenom v Brně nyní staví na 400 nových bytových jednotek, což je dokonce o 100 bytů víc, než společnost původně plánovala. Rozšiřuje totiž svou největší brněnskou rezidenci Pekárenský dvůr. I v tomto projektu bude DOMOPLAN lidem nabízet svou novinku – servisované podnájemní bydlení s důrazem na udržitelnost a pohodlí obyvatel. DOMOPLAN tak bude rozvíjet svůj koncept energeticky soběstačných staveb. Další brněnská rezidence Hvězdová se právě díky této udržitelné koncepci stala začátkem prosince vítězem soutěže Chytrá města 2022.

Developeři zažívají v současné turbulentní době náročné časy. Stavební materiály jsou těžko k sehnání, jejich cena je nejistá, a dělnické profese mnohdy nepatří k těm nejatraktivnějším. Investoři proto neví, za kolik postaví mnohdy již prodané byty. I přesto se v Brně hojně staví.