Prodej chaty 24 m2 se zahradou 362 m2 - Ostopovice, Brno venkov

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Rekreační objekty
Typ konstrukce
dřevěná
Obytná plocha
24 m²
Zastavěná plocha
24 m²
Podtyp pozemku
Chata
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
před rekonstrukcí
Vybavení
nezařízeno
Vytápění
neuvedeno
Adresa

Ostopovice 0
Česko

Okres
Brno-venkov
Cena
1060000 Kč
za nemovitost

Nabízíme na prodej zahradu 362 m2 s chatou 24 m2 s číslem evidenčním v Ostopovicích. Pozemek zahrady je 12,3 m široký a cca 33 m dlouhý, celkem má 362 m2. Je mírně svažitý s pěkným výhledem na okolní pole a lesy. Přístup je po nezpevněné cestě. Chata v současné době není napojená na elektřinu, možnost napojení je. Vedlejší chaty mají elektřinu. Voda je pouze dešťová.
Chata je montovaná z panelů ze kterých se v sedmdesátých letech stavěly chaty k rekreaci. Je postavená na kamenné podezdívce. Podlaha je dřevěná. Chata je vhodná na rekonstrukci.
Doporučujeme prohlídku této nemovitosti.

Máte zájem o bližší informace?

4773

Magazín
Nejnovější články

Již příští rok by se mělo v katastrálním území brněnských Židenic začít stavět. Novým obyvatelům by tu nejpozději od roku 2029 mělo být k dispozici až 300 bytových jednotek. Na projektu bude spolupracovat město se soukromým investorem.

Přejete si doma udržet i během nejchladnějších měsíců roku příznivé klima, vyhnout se plísním a zároveň ušetřit na vytápění? Máte-li plastová okna, řešení je snadné. Nastavte je do zimního režimu. Poradíme vám, jak na to.

Svou novou trvalou adresu by mohli v budoucnu najít mnozí Brňané na severovýchodním okraj jihomoravské metropole v Líšni. Na pozemcích při ulici Holzově totiž město plánuje novou výstavbu. Nejprve je však potřebné zpracovat územní studii, která podrobněji přiblíží rozvoj této lokality.

Zvyšování cen nemovitostí se nevyhnulo ani druhé polovině minulého roku. Například v loňském třetím čtvrtletí zdražily domy a byty meziročně o výrazných 22 %. Vyplývá to z Indexu cen nemovitostí vydávaném Českým statistickým úřadem (ČSÚ). Jaké jsou důvody rychlého růstu?

Nakupovat sem chodí obyvatelé z okolí, ale i ti, kdo do Brna přijíždějí ze směru od hlavního města našeho rakouského souseda. Nyní se obchodní centrum mezi ulicemi Vídeňská, Strážní a Vsetínská rozroste. V rámci přístavby plánuje soukromý investor například také stavbu bytového domu či polyfunkční budovy s 11 patry.

Do popředí zájmu Čechů se v posledních dvou letech dostaly rodinné domy. V kurzu jsou dvoj- a trojdomy, které představují finančně přijatelnější alternativu. Jaké jsou jejich výhody a nevýhody?